X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię żadnej bety, powtórzę jutro testa, ale @ nic nie zapowiada.. A powinna być jutro.. Podchodzę do tego na spokojnie, nie będę wariować :) Jeżeli się udało to testy ovu zadziałały jak ta lala.. Zresztą ostatnio też zadziałały. Najlepsze są te najtańsze, paskowe.

    Ja brałam Dostinex.. Też myślę, że jak w tym cyklu nie wypali to wezmę w następnym, ale zobaczymy.

    milky way, mizzelka, unt lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, a karmisz jeszcze piersią ?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, skończyłam pod koniec października, karmiąc nie miałam owulacji.

    milky way lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kamilcia4321 Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, trzymam mocno kciuki!! :)

    u mnie 35dc @ brak, ale II kresek też brak...

    Mama 7 miesięcznego Mikołajka, marząca o drugim skarbie
  • Kamilcia4321 Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj dostałam @, zaczynamy wszystko od nowa...

    Mama 7 miesięcznego Mikołajka, marząca o drugim skarbie
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 4 dzień pozytywnych testów ciążowych, ale wydaje mi się że za blade wychodzą te kreseczki. Ledwo je widać, a powinny być z każdym dniem ciemniejsze :( Obudziłam się z okropnym bólem miesiączkowym, zmierzyłam temp. i spada. W tamtej ciąży od zagnieżdżenia temp. utrzymywała się na poziomie min. 37, a dziś pierwszy pomiar 36,7 drugi 36,9. Niby wtedy brałam luteinę, a teraz nie, ale wydaje mi się, że @ jednak nadchodzi :( Mam delikatne plamienia, wtedy też miałam. Sama nie wiem co myśleć. Poszłabym na betę, ale z kasą mega krucho, a jak się mam dowiedzieć, że spada, albo odebrać ją po nadejściu @ to mi się odechciewa. Idę dziś do gina, zobaczymy co powie, bo póki co i tak nic nie zobaczy. Trzymajcie kciuki. Niby się nie nastawiałam, ale skoro dwie kreseczki wyszły to znaczy, że coś się dzieje, smutno jakby się jednak okazało, że to nie to :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    to trzymam kciuki :) nie martw się, myśl pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 12:53

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie @ brak, ten okropny ból też minął, więc i humor nieco mi się poprawił.

    milky way, MOI, mizzelka, unt lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    A co powiedział gin?

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Na razie @ brak, ten okropny ból też minął, więc i humor nieco mi się poprawił.
    Ale dostalas lutke albo dupka??

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli bo mieszkanko się robi na nowo :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimo bóli owu, nie nastawiam się też.. temp przed karmieniem itp w normalnym cyklu płodnym była na poziomie 36,4/36,5 przed owu.. a tu czasami ledwo 36 łapie.. płasko jak cholender :D więc nie wiem czy coś się odchowa :P
    chociaż cieszę się że coś jednak boli, stuka, puka :D
    podwozie się rusza i to jest najważniejsze :)
    jak wam Minął weekend? u mnie dość intensywnie :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilcia @ szybko przylazła i szybko pójdzie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamilcia4321 Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, jak tylko @ się skończy bierzemy się do roboty :)

    olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

    Mama 7 miesięcznego Mikołajka, marząca o drugim skarbie
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kolejny pozytywny test, dziś wydaje mi się że trochę ciemniejsza kreska i temp. rano 37, więc myślę że oficjalnie muszę pogodzić się z tym, że się udało :) Na razie plamię, ale poprzednio w term. @ też tak miałam, a wczoraj miałam cytologię, więc może też to. Gin nic nie powiedziała, bo cóż miała powiedzieć, na tym etapie nic nie widać, stwierdziła tylko, że zdrowa jestem jak ryba. I tak nie będę do niej chodziła w ciąży. W poprzedniej miałam 2 ginów i zostaję u tego, który mnie do tamtej ciąży doprowadził, bo z tą babą to tylko czasu i nerwów straciłam co niemiara, no ale chciałam na NFZ za darmo.. Myślę, że do tamtego gina wybiorę się za jakieś dwa tyg. żeby serducho od razu zobaczyć i najpierw badania na spokojnie porobić :)

    Muszę wam powiedzieć, że jednak nie spodziewałam się, że uda się do strzału :) Jakoś mi tak głupio z tą myślą, że szok. Miałam nadzieję, że będzie łatwiej, ale aż tak?? Pysia mi tylko szkoda, bo za parę mies. nie będę mu mogła poświęcać całej uwagi, ale przynajmniej dorastając będzie miał się z kim bawić :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi mam lutkę z poprzedniej ciąży, więc jakby co to biorę profilaktycznie.

    Kamilcia4321, MOI lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30
    To teraz oficjalnie już mogę Ci pogratulować :)
    Niedługo i ja się dowiem czy udało się z rodzeństwem dla naszej księżniczki :)

    olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Kamilcia4321 Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, jak tylko @ się skończy bierzemy się do roboty,

    olka serdecznie gratuluję, życzę spokojnej ciąży i zdrowego bobaska :)

    Mama 7 miesięcznego Mikołajka, marząca o drugim skarbie
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszać.

    A co do spokojnej ciąży to u mnie się nie da. Pa tym jak dwa mies. latałam jak porypana, żeby załatwić żłobek dla małego i wrócić wcześniej do pracy i w końcu wszystko mi się poukładało tak jak chciałam to dziś zadzwonili, że jednak im to nie pasuje i żebym sobie siedziała do połowy kwietnia w domu. No to w połowie kwietnia nie będę miała po co wracać, bo nikt mnie nie przyjmie do pracy na dwa-trzy mies. a z końcem roku kończy mi się umowa, więc zostanę z dwójką dzieci bez pracy. Specjalnie teraz się staraliśmy, bo wiedziałam że po powrocie do pracy stres zrobi swoje, więc chciałam spróbować wcześniej, a o umowę chciałam zagadać od razu, bo mieliśmy brać kredyt. Zamiast się cieszyć, że się udało i to bez żadnych problemów, to mi tak spieprzyli humor, że już nie ogarniam. I to wszystko temu, że koleżanka zaszła w ciążę i poszła od razu na L4. Widać to mój problem. Jak zaszłam poprzednim razem i od razu mnie lekarz wysłał na chorobowe to też był mój problem, więc pracowałam jeszcze pół roku. Oj, jaki człowiek jest głupi. Trzeba było dbać tylko o siebie :( Dobra nie smęcę, ale ostatnim razem jak się starałam o dzidzię mówiłam, że jak chce się rozśmieszyć Boga to trzeba sobie coś zaplanować i znowu mi się sprawdziło.

    Ważne, że dodatni test jest, pracę najchętniej bym olała, ale to niestety nie takie proste..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia trzymam kciuki:)
    Olka Gratulacje:) najważniejsze jest zdrowie, a z praca na pewno się rozwiąże sytuacja. dasz radę:) Kamilcia dokładnie:) nie ma lipy trzeba jechać dalej:)

    olka30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 260 261 262 263 264 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ