X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    tu przyznam racje :D dobry znak, ciekawe komu jeszcze się uda :) chociaż w tym roku :D :D :D

    Dzisiaj trafilas do grona szczesciarek :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 5 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka gratulacje :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 5 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz niech zarażają się inne :) trzymam mocno kciuki :)
    food-and-drinks-peas-964268.gif

    Margaretka89, olka30 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze ja tez sie zaraze :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka czułam po kościach, że będziesz następna :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • cortezia Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 5 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem mamą dwuletniej cudownej istoty o imieniu Bianka:) Od grudnia zaczęliśmy się starać o drugie cudo :)Pozdrawiam wszystkie mamy staraczki:)

    MOI, mizzelka, olka30 lubią tę wiadomość

    "Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "
    X9r3p1.png
    I3pzp1.png
    jnFbp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do was. Zaczynamy starania o ciążę nr 2 :D chcemy mała różnice wieku i obojgu marzy nam się kolejna dzidzia.
    Wiem wiem jestem szalona że chce tak szybko i to po bliźniakach. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że o nasze szczęścia staraliśmy się 6lat i mam stracha że teraz może znowu nie być tak łatwo (chociaż usłyszałam że po porodzie jest łatwiej zajść szybko w ciaze).
    Także witam się z wami :D

    MOI, mizzelka, Greetta, cortezia, cyt, olka30 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy. Masz racje jesteś trochę szalona;) Ale jak to się mówi szczęścia nigdy za wiele. Co do twoich obaw to może nie będzie tak źle. Nie zakładaj najgorszego. Na pewno jest wiele kobiet które w drugą ciąże zaszły szybciej niż w pierwszą i może ty będziesz do nich należeć. Życzę ci tego z całego serca. Powodzenia :*

  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaaa !!! Mam dwie kreski :D jedną bladziochę, no ale co z tego ! od bladziochy się zaczyna :D

    (zapomniałam hasła, i musiałam jeszcze raz się logować stąd mała zmiana nicka :D

    majamia, Margaretka89, MOI, mizzelka, cortezia, olka30 lubią tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super milky_way :)

    Flakonik trzymam kciuki :) i podziwiam. Ja mam szal z jednym, a z dwoma Malenstwami, to musi byc ciekawie. Nie boisz sie, ze znowu bedzie mnoga ciaza?

    milky_way lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milky_way gratulacje!!! Widze że to szczęśliwy miesiąc :) Może też mi się uda zafasolkować w lutym. Oby więcek takich dobrych wiadomości :D

    milky_way lubi tę wiadomość

  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na żywioł, bez liczenia tym razem i bez monitoringu ;)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sie udało :) Może to właśnie jest klucz do sukcesu ;) A tak wogóle to jak się czujesz?

    milky_way lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda, z 2 dzieckiem lepiej :) na Milenkę czekałam rok a tu drugi cykl i PYK :)
    Flakonik musisz być bystrą kobietą :) nie wiem czy bym sb poradzila z blizniakami :)
    Olka a ty jak sie czujesz? :)
    a ja szczerze mowiac sie tego nie spodziewałam, tym bardziej przy kp :) a tu taki psikus :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam na odwrót, z pierwszym dzieckiem udało sie w drugim cyklu a na drugie czekamy już 13 miesięcy i nic :(
    mizzelko jak ty sie czujesz jako zafasolkowana?

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie pyklo przy karmieniu tak szybko. Jak widac kazdy organizm inny :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę do grona :) Mam już córcię, która w czerwcu skończy 3 lata. Mój pierwszy cykl starań. Test ciążowy leży w szufladzie i czeka :D

    cortezia, olka30 lubią tę wiadomość

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • cortezia Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    U mnie nie pyklo przy karmieniu tak szybko. Jak widac kazdy organizm inny :)

    U mnie też nie pykło w ogóle przy karmieniu, chcieliśmy z mężem mieć maleńką różnice wieku z dziećmi, ale karmiłam piersią skończyłam teraz w grudniu karmić i przez całe dwa lata nie zabezpieczania się i karmienia piersią się nie udało zajść w ciąże, lekarz powiedział wprost monitorując moją prolaktynę, że u nas to nie możliwe, podczas karmienia. To jest nasz drugi cykl starań, o drugie cudo. O Pierwszą córcie staraliśmy się 1,5 roku, ale nie nastawiam się, że tu może być to samo jestem pozytywnie nastawiona:)

    "Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "
    X9r3p1.png
    I3pzp1.png
    jnFbp1.png
  • cortezia Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Dziewczyny dołączam do was. Zaczynamy starania o ciążę nr 2 :D chcemy mała różnice wieku i obojgu marzy nam się kolejna dzidzia.
    Wiem wiem jestem szalona że chce tak szybko i to po bliźniakach. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że o nasze szczęścia staraliśmy się 6lat i mam stracha że teraz może znowu nie być tak łatwo (chociaż usłyszałam że po porodzie jest łatwiej zajść szybko w ciaze).
    Także witam się z wami :D

    Wow podziwiam Flakonik :) ale trzymam kciuki za starania:)

    "Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "
    X9r3p1.png
    I3pzp1.png
    jnFbp1.png
  • milky_way Autorytet
    Postów: 303 334

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kompletna zamułka.chodze spie i marudze. Dodatkowo sie przeziebilam:(

    A ddzisiaj powtorzylam test bo mialam dwa i kresja wyszl jasniejsza. Ale sobie przypomnialam ze wypilam dwa kubki herbaty wiec chyba sie hcg rozrzedziło. Tak czy inaczej zla jestem na siebie bo ttlko sie teraz martwie bezsensu!!

‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ