X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie oszczedzalismy się :D dobrze, że już po, bo nieślubnego dopadła dwa kulszowa :/

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz twój organizm to ma wyczucie czasu :D

    martabmarta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam to i ja się dołączę.
    Mam prawie 9 miesięcznego łobuza w domu. W końcu zaczął się pierwszy cykl po porodzie więc myślimy o staraniach nad rodzeństwem. Mam nadzieję że pójdzie szybciej niż za pierwszym razem.
    Pozdrawiam i powodzenia.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 9 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Witam to i ja się dołączę.
    Mam prawie 9 miesięcznego łobuza w domu. W końcu zaczął się pierwszy cykl po porodzie więc myślimy o staraniach nad rodzeństwem. Mam nadzieję że pójdzie szybciej niż za pierwszym razem.
    Pozdrawiam i powodzenia.

    Hej Kochana, to ja 3mam kciuki mocno za Ciebie :) żebyś szybko zobaczyła te II kreseczki ♥♥♥

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada09M wrote:
    Hej Kochana, to ja 3mam kciuki mocno za Ciebie :) żebyś szybko zobaczyła te II kreseczki ♥♥♥
    A dziękuję dziękuję.

  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy to w ogóle możliwe, że kilka dni po owulacji jest cień cienia drugiej kreski ? Test zrobiłam, nawet nie wiem czemu, po prostu coś mnie podkusilo.

    http://images75.fotosik.pl/313/edb8c8aca2dc2877gen.jpjpg
    http://images75.fotosik.pl/313/bfa05a19417a1c45gen.jpg

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Witam to i ja się dołączę.
    Mam prawie 9 miesięcznego łobuza w domu. W końcu zaczął się pierwszy cykl po porodzie więc myślimy o staraniach nad rodzeństwem. Mam nadzieję że pójdzie szybciej niż za pierwszym razem.
    Pozdrawiam i powodzenia.

    Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki :)
    Jak Wam wieczór mija ? :)

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Loletta Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) Ja mam w domu dwójkę maluchów, jeden ma 5 lat, drugi 2 m-ce i już hcemy się starac o jeszcze jednego dzidziusia, żeby róznica wieku nie była duża. Karmię butelką od povzątku i nie dostałam jeszce okresu po porodzie. Miałam wprawdzie jednodniowe plamienie i nie wiem co to znaczy :/ Wszyscy mówią, że po porodzie łatwiej zajścw ciąże... bardzo bym chciała zeby tak było. Martwi mnie tylko to dziwne plamienie. Miała któraś z was tak ?

    olka30 lubi tę wiadomość

    JaStarająca
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loletta wrote:
    hej dziewczyny :) Ja mam w domu dwójkę maluchów, jeden ma 5 lat, drugi 2 m-ce i już hcemy się starac o jeszcze jednego dzidziusia, żeby róznica wieku nie była duża. Karmię butelką od povzątku i nie dostałam jeszce okresu po porodzie. Miałam wprawdzie jednodniowe plamienie i nie wiem co to znaczy :/ Wszyscy mówią, że po porodzie łatwiej zajścw ciąże... bardzo bym chciała zeby tak było. Martwi mnie tylko to dziwne plamienie. Miała któraś z was tak ?
    Hmm póki nie dostałam okresu to nie wiadomo czy już owulka jest czy nie ale oczywiście może już być i uda ci się zajść jeszcze przed 1okresem.
    Ja też od początku karmie butelka i szybko dostałam okres. W styczniu. A po dwóch tygodniach dostałam kolejny. I teraz nie wiem też kiedy mam się spodziewać następnego...

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martabmarta wrote:
    Kochane czy to w ogóle możliwe, że kilka dni po owulacji jest cień cienia drugiej kreski ? Test zrobiłam, nawet nie wiem czemu, po prostu coś mnie podkusilo.

    http://images75.fotosik.pl/313/edb8c8aca2dc2877gen.jpjpg
    http://images75.fotosik.pl/313/bfa05a19417a1c45gen.jpg

    Ile dni po owulce jesteś?
    Pierwsze zdjęcie mi się nie otwiera ale na drugim faktycznie widać dwie kreseczki :D
    Druga jest faktycznie słabiutka ale jest. Więc myślę że można ci już gratulować <3

  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ile dni po owulce jesteś?
    Pierwsze zdjęcie mi się nie otwiera ale na drugim faktycznie widać dwie kreseczki :D
    Druga jest faktycznie słabiutka ale jest. Więc myślę że można ci już gratulować <3

    4/5 dzień, dlatego to dla mnie takie dziwne. Podobną kreskę miałam z Wiki, ale wtedy to było w dniu spodziewanego okresu.

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie dziwne. Chyba że owulke miałaś wcześniej. To by wszystko wyjaśniało.

  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ale nie nastawiam się na pozytywny. Nie chce się rozczarowac.

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź dobrej nadziei :*

    martabmarta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martabmarta wrote:
    Trzymam kciuki za szybkie 2 kreseczki :)
    Jak Wam wieczór mija ? :)
    Wieczór samotnie przed tv bo mój m za granicą pracuje co weekend w domu. W sobotę rocznica ślubu w niedzielę Walentynki tomoże coś będziemy działać.
    Mój maluch od 19 smacznie śpi Ale pewnie za godzinę będzie wolał jeść.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loletta wrote:
    hej dziewczyny :) Ja mam w domu dwójkę maluchów, jeden ma 5 lat, drugi 2 m-ce i już hcemy się starac o jeszcze jednego dzidziusia, żeby róznica wieku nie była duża. Karmię butelką od povzątku i nie dostałam jeszce okresu po porodzie. Miałam wprawdzie jednodniowe plamienie i nie wiem co to znaczy :/ Wszyscy mówią, że po porodzie łatwiej zajścw ciąże... bardzo bym chciała zeby tak było. Martwi mnie tylko to dziwne plamienie. Miała któraś z was tak ?
    Może jeszcze hormony nie doszły do siebie.
    Mimo że okresu nie ma to w ciążę zajść można.
    Mi gin powiedział że przed pierwszym okresem zawsze są dni płodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martabmarta wrote:
    4/5 dzień, dlatego to dla mnie takie dziwne. Podobną kreskę miałam z Wiki, ale wtedy to było w dniu spodziewanego okresu.
    Może ovu wcześniej była.

  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Wieczór samotnie przed tv bo mój m za granicą pracuje co weekend w domu. W sobotę rocznica ślubu w niedzielę Walentynki tomoże coś będziemy działać.
    Mój maluch od 19 smacznie śpi Ale pewnie za godzinę będzie wolał jeść.

    Dziecko, które śpi od 19 - marzenie :)
    Mnie dopadlo przeziębienie, zaraz jakiś film i do spania. Dni strasznie mi się dłużą, nie wiem co z sobą zrobić.

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Bądź dobrej nadziei :*
    Postaram się :*

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martabmarta wrote:
    Dziecko, które śpi od 19 - marzenie :)
    Mnie dopadlo przeziębienie, zaraz jakiś film i do spania. Dni strasznie mi się dłużą, nie wiem co z sobą zrobić.
    Od małego nauczony ze kąpiel i spać o tej godzinie i niech się pali i wali tej godziny się trzymam i bez problemu sam zasypia w łóżeczku bo już zmęczony i jego godzina spania.
    A ja już w łóżku. Marcel zjadł to do 3 można spać. No chyba że jakąś niespodzianką będzie w nocy i nie da spać.

‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ