X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Los Znajoma
    Postów: 18 25

    Wysłany: 10 lutego 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana!
    Widzę, że dużo się dzieje :)
    Mój syn ma prawie dwa lata a też mam to szzęście, że ok 19 kładzie się spać :) i mam wolne wieczory.
    Martabmarta trzymam mocno kciuki.
    Ja w tym cyklu jescze na nic nie liczę ale mam nadzieję, że w ciągu 6 m-cy zajdę w ciążę.

    9905ff6a7c.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 10 lutego 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) i u nas powrot do starań o rodzenstwo (na kilka mies musieliśmy przerwac z powodu mijej operacji). Zbliżam się do owulki wg moich obserwacji ale dzis zrobię tesg owu.
    martabmarta wrote:
    4/5 dzień, dlatego to dla mnie takie dziwne. Podobną kreskę miałam z Wiki, ale wtedy to było w dniu spodziewanego okresu.
    Słuchaj a po jakim czasie uzyskałas ten wynik? wg mnie to niemożliwe, może krecha pojawiła się po czasie. Tez tak miałam, niestety rozczarowałam się

    olka30 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • Loletta Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Może jeszcze hormony nie doszły do siebie.
    Mimo że okresu nie ma to w ciążę zajść można.
    Mi gin powiedział że przed pierwszym okresem zawsze są dni płodne.


    fajnie by było :) bardzo bym chciałą. tylko nie wiem czy nie za szybko

    JaStarająca
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Dziewczyny juz po...... mąż dal rade i kropek juz w drodze - heheh - przynajmniej dziś mam takie nastawienie. Bol owulacyjny po cło niesamowity.
    Marta marta a jaki test.? Nie marnuj....... kropek dopiero co może wpadł z jajowodu do macicy i się rozgląda gdzie tu się uczę pić. Co do testów to mój rekord w 8 do ale w tym cyklu co najmniej 12 dni po będę testować bo nie mam wyjscia. Do 12 dni może być ślad po zastrzyku. A te piekielnie czule facelle wszystko wy czają. Będę trenować silna wole

    Margaretka89, AGA 30, olka30, mizzelka lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiuś to trzymam mocno kciuki żeby ten twój kropek dobre miejsce sobie znalazł i został tam przez 9 miesięcy <3 Powodzenia :)

  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiuś wrote:
    Dzień dobry. Dziewczyny juz po...... mąż dal rade i kropek juz w drodze - heheh - przynajmniej dziś mam takie nastawienie. Bol owulacyjny po cło niesamowity.
    Marta marta a jaki test.? Nie marnuj....... kropek dopiero co może wpadł z jajowodu do macicy i się rozgląda gdzie tu się uczę pić. Co do testów to mój rekord w 8 do ale w tym cyklu co najmniej 12 dni po będę testować bo nie mam wyjscia. Do 12 dni może być ślad po zastrzyku. A te piekielnie czule facelle wszystko wy czają. Będę trenować silna wole

    Pre test, ale kochana ja wiem, że to niemożliwe, dlatego się nie nastawiam :) baa...nawet zaczęłam się martwić.
    A za kropka trzymam kciuki :)

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Witam się :) i u nas powrot do starań o rodzenstwo (na kilka mies musieliśmy przerwac z powodu mijej operacji). Zbliżam się do owulki wg moich obserwacji ale dzis zrobię tesg owu. Słuchaj a po jakim czasie uzyskałas ten wynik? wg mnie to niemożliwe, może krecha pojawiła się po czasie. Tez tak miałam, niestety rozczarowałam się

    Zrobiłam test, poszłam zrobić kawę i wróciłam...czyli ok. 5 min. Bardziej zaczęłam się tym martwić, bo słyszałam, że ja test się myli to może wyjść torbiel jajnika. Ale staram się nie nakręcać ani w jedną, ani w drugą stronę...chociaż kiepsko mi to wychodzi :)

    A jeśli chodzi o spanie Wiki to od małego było z nią ciężko, to prędzej ona mnie usypiała hehe. Nie pomagała wprowadzona rutyna, bo jak poszła spać ok. 19 to budziła się o 2 całkowicie wyspana. Teraz nie ma drzemek w ciągu dnia, wstaje ok. 9/10 a i tak muszę się natrudzić, żeby poszła spać o 21 :)

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jeszcze wcześnie, ale podzielę się nowiną :D
    Wczoraj zrobiłam test, trochę od niechcenia, trochę za namową koleżanek z OF i jaki był mój szok kiedy zobaczyłam dwie kreski?????!!!!!!!!????!!!!
    Poleciałam na betę. Hcg 105, progesteron 27!!!!!

    Jestem w ciąży!!!!!

    Trzymajcie kciuki!!!!! Jutro powtarzam betę i muszę się szybko umówić na wizytę u endokrynologa :)

    AGA 30, olka30, martabmarta, mizzelka, Bluberry, Flakonik lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Kochane, jeszcze wcześnie, ale podzielę się nowiną :D
    Wczoraj zrobiłam test, trochę od niechcenia, trochę za namową koleżanek z OF i jaki był mój szok kiedy zobaczyłam dwie kreski?????!!!!!!!!????!!!!
    Poleciałam na betę. Hcg 105, progesteron 27!!!!!

    Jestem w ciąży!!!!!

    Trzymajcie kciuki!!!!! Jutro powtarzam betę i muszę się szybko umówić na wizytę u endokrynologa :)
    Gratulacje.

    MOI lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI gratulacje!!! :D

    MOI lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI super :* gratulacje :)

    MOI lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie gratulacje! Ile dni po?

    MOI lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • martabmarta Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)))

    MOI lubi tę wiadomość

    qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mizzelka mnie właśnie mdłości dopadły w 7 tyg. Od zeszłego tygodnia ledwo żyję takiego mam zamuła. Ciśnienie słabe jak w poprzedniej ciąży, tylko bym spała, a przy moim małym ADHD nie ma szans.

    Potwierdzam, że po ciąży łatwiej zajść :) Co by nie było mi się w pierwszym cyklu udało, a poprzednim razem ponad 3 lata starań plus laparoskopia i dopiero zaskoczyło :) Ja się martwię jak to będzie ogarnąć dwójkę takich maluchów, a tu z bliźniakami idą na żywioł, więc przestaję się przejmować ;)
    czyli wszystko przede mną:)
    mała miałą infekcje, nie wiem czy nie 3dniowke,za jakis czas sie okaze..
    nawet zmęczenie jakos nie dalo o sb znac ze stresu...
    mam glupie mysli bo z Milenką szybko te mdlosci mnie dopadły a tu jakby tak.. nic :) czasem coś zaleci tak nieodpowiednio, ale trzeba byc dobrej mysli :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche tu, troche tam :) ale mocno wam kibucuje :) córcia przysnęła to nadrabiam :)

    MOI! GRATULACJE! nudnej ciąży! :) na kiedy tp?

    ejjj ten wątek serio zaraża hahhaha :D

    MOI lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro watek zaraza to i ja poprosze o kichniecie, bo moja corka nie moze sie doczekac bobasa! ;) Na szczescie lada chwile laparoskopia, a potem to odliczam dni do zafasolowania :D

    MOI, mizzelka lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI gratulacje! Poproszę o wiruski:-)

    MOI lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Mada09M Koleżanka
    Postów: 48 26

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Kochane, jeszcze wcześnie, ale podzielę się nowiną :D
    Wczoraj zrobiłam test, trochę od niechcenia, trochę za namową koleżanek z OF i jaki był mój szok kiedy zobaczyłam dwie kreski?????!!!!!!!!????!!!!
    Poleciałam na betę. Hcg 105, progesteron 27!!!!!

    Jestem w ciąży!!!!!

    Trzymajcie kciuki!!!!! Jutro powtarzam betę i muszę się szybko umówić na wizytę u endokrynologa :)

    Wieeeelkie gratulacje :D :D :D

    MOI lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) można dołączyć do wątku? Jak to jest że tego tematu nie zauważyłam tyle czasu :) Widzę tu kilka ,,znajomych twarzy'' :)

    Tak na początek chciałam z całego serca pogratulować wszystkim mamom które po raz kolejny będą przez najbliższe 9 miesięcy pod serduszkiem pielęgnować swoje szczęścia <3

    Ja jestem mama 9 miesięcznego urwiska zwanego Jankiem, obecnie staramy się 2 cykl o kolejnego bąbla.

    Flakonik, mizzelka, Wonderwall lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Kochane, jeszcze wcześnie, ale podzielę się nowiną :D
    Wczoraj zrobiłam test, trochę od niechcenia, trochę za namową koleżanek z OF i jaki był mój szok kiedy zobaczyłam dwie kreski?????!!!!!!!!????!!!!
    Poleciałam na betę. Hcg 105, progesteron 27!!!!!

    Jestem w ciąży!!!!!

    Trzymajcie kciuki!!!!! Jutro powtarzam betę i muszę się szybko umówić na wizytę u endokrynologa :)
    Gratulacje! Trzymam kciuki ;)

    MOI lubi tę wiadomość

‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ