Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2016, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. Była jaśniejsza bo tak jak mówisz hcg się rozcieńczyło. Dlatego mówią żeby robić testy z rana, z pierwszego moczu. Głowa do góry <3

milky_way lubi tę wiadomość

• martabmarta Znajoma

Wysłany: 7 lutego 2016, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszaleje w tym miesiącu. Mam dopiero 10 dc, ból owulacyjny zaczął się wczoraj i nadal trwa, wczoraj śluz rozciagliwy, szyjka wysoko a dzisiaj klejacy i szyjka bez zmian. Wg. kalendarzyka owulacja powinna być za 2 dni. Wiem, marudze :D będę siwa do testowania.

qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Los Znajoma

Wysłany: 8 lutego 2016, 06:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dołączam do Was. Mam w domu prawie dwuletniego urwisaa:) a teraz chyba pora na rodzeństwo dla niego :)

Mada09M, mizzelka, olka30 lubią tę wiadomość

9905ff6a7c.png
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 8 lutego 2016, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Los wrote:
    Hej! Dołączam do Was. Mam w domu prawie dwuletniego urwisaa:) a teraz chyba pora na rodzeństwo dla niego :)

Masz rację :) Ja niestety zwlekałam prawie 5 lat i myślałam, że hop - siup i będzie rodzeństwo, a to było 2 lata temu... Jakoś nie może się nam udać. Lepiej wcześniej zacząć starania :) 3mam kciuki za Ciebie Słonko, żebys szybko zobaczyła II kreki :D ;) ♥♥♥

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martabmarta zrób może sobie test owulacyjny to będziesz pewniejsza ;)

Los witamy cie i życzymy szybkiego zafasolkowania :)

martabmarta lubi tę wiadomość

• Mada09M Koleżanka

Wysłany: 8 lutego 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach, ja też nowa tutaj :) tak się wbiłam bezceremonialnie :D :D :D

olka30 lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbijaj się, wbijaj :D
    Witamy serdecznie ;)

Mada09M lubi tę wiadomość

• Los Znajoma

Wysłany: 8 lutego 2016, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe przyjęcie :)
    Zobaczymy jak nam pójdzie. Narazie bez temperatur, sprawdzania kiedy owulacja.
    Oczywiście życzę Wam wszystkich szybkich ciąż :)

9905ff6a7c.png
  • asiuś Ekspertka

Wysłany: 8 lutego 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś nabór prowadzicie? To i ja wnioskuję o przyjęcie. .. hehe . Wiecie co ja jestem dwa tyg po ciąży biochemicznej w 6 cs i przez te parę dni co byłam nie myślałam o niczym innym jak tylko powiedzieć mojemu synusiowi ze będzie miał rodzeństwo. I teraz siębije w łeb ze 7 lat czekałam. A teraz moje szczęście samo ze sobą gra w warcaby jak nie ma z kim..........

Mada09M, olka30 lubią tę wiadomość

uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony i zostajesz przyjęta ;)
    Mój syn też ma 7 lat i też żałuje że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugie. Do końca życia sobie nie wybaczę tego że tak długo zwlekaliśmy ;( Może gdybyśmy wcześniej zaczeli staranie to może by było łatwiej... Syn też się dopytuje kiedy będziemy mieć dzidziusia, bo nie chce być sam, a ja już nie wiem jak mu odpowiadać :(

• Mada09M Koleżanka

Wysłany: 8 lutego 2016, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony i zostajesz przyjęta ;)
    Mój syn też ma 7 lat i też żałuje że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugie. Do końca życia sobie nie wybaczę tego że tak długo zwlekaliśmy ;( Może gdybyśmy wcześniej zaczeli staranie to może by było łatwiej... Syn też się dopytuje kiedy będziemy mieć dzidziusia, bo nie chce być sam, a ja już nie wiem jak mu odpowiadać :(

Moja Mała Mi też właśnie skończyła 7 i nie może juz się doczekać rodzeństwa :( a jest taka opiekuńcza dla małych dzieciaczków,aż czasem serce pęka :/

• Los Znajoma

Wysłany: 8 lutego 2016, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie dziewczyny jeszczevbardziej zaciskam kciuki. Niech te wasze dzieci mają rodzeństwo :)
    Ja też w sumie chciałam wcześniej się starac ale coś z pracą musiałam wykombinować. Teraz trochę żałuje bo z pracą dalej lipa ale uznaliśmy, że nie ma co czekac bo młodsi nie będziemy.

Mada09M lubi tę wiadomość

9905ff6a7c.png
  • mizzelka Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    A ja mam na odwrót, z pierwszym dzieckiem udało sie w drugim cyklu a na drugie czekamy już 13 miesięcy i nic :(
    mizzelko jak ty sie czujesz jako zafasolkowana?
    nie jest źle, mdłośći pewnie dopalą mi w 7 tyg :) jak na razie troche sennosc :)
    mam nadzieje że szybko fasolka się pojawi :*

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka ciesze się że się dobrze czujesz :) Pewnie przechodzisz na fioletową stronę ale mam nadzieje że będziesz nas często odwiedzać <3

mizzelka lubi tę wiadomość

• Los Znajoma

Wysłany: 8 lutego 2016, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka ogromne gratulacje :)

9905ff6a7c.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka mnie właśnie mdłości dopadły w 7 tyg. Od zeszłego tygodnia ledwo żyję takiego mam zamuła. Ciśnienie słabe jak w poprzedniej ciąży, tylko bym spała, a przy moim małym ADHD nie ma szans.

Potwierdzam, że po ciąży łatwiej zajść :) Co by nie było mi się w pierwszym cyklu udało, a poprzednim razem ponad 3 lata starań plus laparoskopia i dopiero zaskoczyło :) Ja się martwię jak to będzie ogarnąć dwójkę takich maluchów, a tu z bliźniakami idą na żywioł, więc przestaję się przejmować ;)

Flakonik, mizzelka lubią tę wiadomość

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lutego 2016, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj kupiłam jakiś test owulacyjny i wyszedł pozytywny. :D
    Dzisiaj chyba owulka bo jajniki dają o sobie znać. Chociaż nie wiem na 100% bo narazie to był mój drugi okres po porodzie. I jeszcze może być trochę rozregulowane

olka30 lubi tę wiadomość

• Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik no to do roboty ;) Bo jajeczko stygnie :D

Flakonik lubi tę wiadomość

• martabmarta Znajoma

Wysłany: 9 lutego 2016, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    martabmarta zrób może sobie test owulacyjny to będziesz pewniejsza ;)
    Margaretka od niedzieli śluz kremowy,wiec juz chyba po dniach płodnych.

Mizzelka gratuluje z całego serducha :)

qdkkroeq8ud3v3ig.png
  • Margaretka89 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2016, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kremowy to już po, ale mam nadzieje że pożądnie "pracowałaś" w trakcie owu :D

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ