X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mój też jest wspaniałym ojcem. Jak taty nie ma w domu to syn bawi się ze mną, ale jak tata jest to z mama nie chce bo mam "babskie zabawy" i z tatą fajniej :/
    mój kochany urwis ;)

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje dziewczyny to córeczki tatusia :)
    dlatego mam nadzieję, że teraz będzie mój synuś :)

    a na poważnie to tak bardzo dużo w pracy mam chorych dzieciaczków z roku coraz więcej że modlę się by moje było zdrowe !!

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie nie martw się



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też Córeczka Tatusia, a Synuś jest taki mamusi, że wymiotuje z nerwów jak mnie nie ma.... naprawdę ciężko jest go ode mnie oderwać, ale dużo przeszedł jak był mały i ciągle był gdzieś dalej ode mnie, więc myślę, że został w nim jakiś podświadomy strach, że mnie nie ma, ale i tak jest lepiej, bo jak był niemowlakiem to nie chciał być nawet sekundy u taty.... jak się urodził to super, ale jak wróciliśmy z tych wszystkich szpitali to właśnie się do mnie kleił strasznie i nie chciał właśnie u nikogo być tylko u mnie :) Mami to jego ulubione słowo :) ale co do zabawy to już zaczyna dostrzegać męskie oblicze Taty :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Super! Gratulacje:)


    ja cos dola załapuje.... naczytalam sie na forach, ze to nic nie znaczy...ale tez jest sporo przykladow ze jednak to byla ciaza... przeciez sama tak mialam w pierwszej ciazy.. ale kurcze jednak poki nie ma widocznej drugiej krechy to nic pewnego... nienawidze niejasnych sytuacji.
    Staram sie myslec pozytywnie...

    sorry, ze taka monotematyczna jestem dzisiaj..ale musialam sie wygadac:)dzieki, ze jestescie:)


    olitka dawaj dawaj ja też tutaj jestem, żeby się wygadać :) mój m jak słyszy słowo owulacja to już ucieka ;)

    qbxwkvq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och ci faceci...



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo a jak chce zeby wyszedl z pokoju to mowie 'śluz' i juz znika:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio wrote:
    moje dziewczyny to córeczki tatusia :)
    dlatego mam nadzieję, że teraz będzie mój synuś :)

    a na poważnie to tak bardzo dużo w pracy mam chorych dzieciaczków z roku coraz więcej że modlę się by moje było zdrowe !!


    oj ja też, tyle teraz się mówi i słyszy brrrrr

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    oj ja też, tyle teraz się mówi i słyszy brrrrr

    no bo niestety żyjemy w takich czasach, że wszystko ma wpływ na rozwój naszych maluchów i wiele rzeczy, które są ułatwieniem dla rodzica wpływają negatywnie na prawidłowy rozwój dzieci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Super! Gratulacje:)


    ja cos dola załapuje.... naczytalam sie na forach, ze to nic nie znaczy...ale tez jest sporo przykladow ze jednak to byla ciaza... przeciez sama tak mialam w pierwszej ciazy.. ale kurcze jednak poki nie ma widocznej drugiej krechy to nic pewnego... nienawidze niejasnych sytuacji.
    Staram sie myslec pozytywnie...

    sorry, ze taka monotematyczna jestem dzisiaj..ale musialam sie wygadac:)dzieki, ze jestescie:)


    po to tu jesteśmy żebyś mogła się wygadać , wyżalić ale tez chwalić i cieszyć . Myśl pozytywnie !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio wrote:
    hej dziewczynki nam się chyba udało :) dziś zobaczyłam drugą bladziutką kreseczkę :)

    Gratuluje :-)

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słowo śluz też jest dobre :) u nas jest tak samo ;) widzę, że m często są podobni w tych kwestiach do roboty super zapał, ale teoria ich przeraża ;)

    ja też wolę nie słuchać :(

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co się dziwić facetom dla nich to i tak czarna magia :) te płodne, śluzy, temperatury itd. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj macie rację jak ja mojemu próbowałam wytłumaczyć dni płodne nie płodne śluzy owulacje to zwątpił.... zero pojęcia o tym

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 lutego 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, a ja jestem zachwycona jak wiele znaków daje nam nasz organizm, a on ma dość słuchania tego wszystkiego, więc przychodzę z tym do Was :)

    a co :) uwielbiam studiować moje wykresy i wykresy ciążowe i jeden nasuwa się wniosek :) każda z nas jest inna, a mało tego każdy cykl jesg troszkę inny od pozostałych :) nie da się niczego przewidzieć....

    aga.just lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • angel Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ulcio,gratulacje:)ale nam się zielono zaczyna robić jak na wiosnę...:)

    angel
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super, że tyle fasolek jest :) Gratulacje Ulcio!! Dziewczynki zarażajcie nas nie zaciążałe bo my też chcemy zobaczyć zieloną kropeczkę :)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja będę zarażać jak dostanę potwierdzenie od ginka bo na razie to sama w to nie wierzę :D

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcio kiedy wizyta?

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, bo muszę wybrać jakiego fajnego lekarza bo do tego co chodziłam to nie chcę i zastanawiam się czy chce na NFZ czy prywatnie

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ