X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj w gronie, oby szybko nam wszystkim się udało ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 lutego 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy hej hej <3

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po całej nie przespanej nocy :( Mój synek przed spaniem spadł z łóżka. Płacz straszny. Skończyło się na pogotowiu i mały ma złamany lewy obojczyk :(:( Na razie nie ma założonego gipsu ale jest cały obwiązany. Za tydzień wizyta u lekarza. Masakra :(:( I zobaczymy jak to będzie ze staraniami :(

    olitka lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 lutego 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochana współczuję, zdrówka dla małego

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli i jak?

    Borsuczka kochana jak się masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po całej nie przespanej nocy :( Mój synek przed spaniem spadł z łóżka. Płacz straszny. Skończyło się na pogotowiu i mały ma złamany lewy obojczyk :(:( Na razie nie ma założonego gipsu ale jest cały obwiązany. Za tydzień wizyta u lekarza. Masakra :(:( I zobaczymy jak to będzie ze staraniami :(

    kochana biedny maluch ściskam Was mocno wracajcie szybko do zdrowia !!

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Mama hani te badanie LH, FSH, pl najlepiej 3 dc. TSH nie ma znaczenia kiedy.

    Oli jej trzymam tu kciuki najmocniej jak się da <3
    tsh niewolno robic przed okresem w trakcie okresu i zaraz po okresie,

    marta
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że szybko mu się obojczyk zrośnie bo teraz to ciągłe pilnowanie, żeby sobie nic nie zrobił. Byle by się wyspać i jakoś damy radę. Jutro może jakieś serduszko zrobimy.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po całej nie przespanej nocy :( Mój synek przed spaniem spadł z łóżka. Płacz straszny. Skończyło się na pogotowiu i mały ma złamany lewy obojczyk :(:( Na razie nie ma założonego gipsu ale jest cały obwiązany. Za tydzień wizyta u lekarza. Masakra :(:( I zobaczymy jak to będzie ze staraniami :(
    współczuje

    dorocia2324 lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    tsh niewolno robic przed okresem w trakcie okresu i zaraz po okresie,
    dzieki za rade



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedactwo, zdrówka dla synka!!

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 5 lutego 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo dziewczyny za słowa otuchy :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj niech młody szybko zdrowieje :-)

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    My również staramy się o rodzeństwo dla naszej 22 miesięcznej Nadii od lipca zeszłego roku. Córeczka nam wyszła błyskawicznie a z drugim niestety nadal lipa.Córeczka bardzo jest towarzyska, uwielbia dzieci, chce się z nimi bawić i tuli je. Jak widzę jak to robi aż mi się płakać chce że nadal nie możemy dać jej rodzeństwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej ja się pochwalę :-)

    zobaczyłam wczoraj na teście dwie kreseczki dzisiaj powtórzyłam i dalej są dwie :-)

    Więc przesyłam wam miliardy wirusów ....

    Staraczek przyjdzie na was czas - moja córa też jest przytulaśna do innych dzieci, a robisz testy owulacyjne , mierzysz temperaturę? może w owulkę się nie wstrzeliliście?

    aga.just, Eve, dorocia2324, fiona83, olitka, anka_a lubią tę wiadomość

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Cześć dziewczyny! Ja jestem po całej nie przespanej nocy :( Mój synek przed spaniem spadł z łóżka. Płacz straszny. Skończyło się na pogotowiu i mały ma złamany lewy obojczyk :(:( Na razie nie ma założonego gipsu ale jest cały obwiązany. Za tydzień wizyta u lekarza. Masakra :(:( I zobaczymy jak to będzie ze staraniami :(

    Dorocia przepraszam Cie bardzo, nie wiem jak to sie stalo, ze wcisnelam 'lubie to' pewnie to dlatego, ze czesto pisze z telefonu...
    Bardzo mi przykro z powodu maluszka... biedny maly.. a do tego pewnie wy sie strachu najedliscie.. oby wszystko szybko sie zagoilo:)

    u mnie jak mozna sie bylo spodziewac beta ujemna... ale dobrze ze zrobilam morfologie bo okazalo sie, ze mam powazna anemie i jakis stan zapalny... lekarz ktory mi wydawal wynik nie chcial mnie z przychodni wypuscic... takze planujemy przerwe zmiana diety, duzo soku z burakow no i litania badan.... wczoraj mialam zalamke ale dzis jakos mysle, ze nic sie nie dzieje bez celu i ze to widocznie nie ten czas:)


    a jak tam inne testerki?

    milego dnia dziewczynki!:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    tsh niewolno robic przed okresem w trakcie okresu i zaraz po okresie,

    ooo to nie wiedziałam. A czemu?

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kiepsko. Wczoraj byłam u endokrynologa-ginekologa.
    Do d.upy.
    Tsh nie kazał się przejmować. Za to mam torbiel na prawym płacie, dość dużą 3-4 cm, do obserwcji.
    Prl po obciążeniu też kazał się nie przejmować, bo w wielu krajach się od tego odchodzi. Bla bla bla A że mam wyciek z piersi to w pon ma mi zrobić usg i wtedy zadecydować czy da bromka na zatrzymanie laktacji.

    Za to mam 8 dc - w lewym i prawym duuużo pęcherzyków, żadnego dominującgo, obraz policystyczny.

    W poniedziałek kolejna wizyta.

    Ogólnie to cykl pewnie będzie bezowu i mam humor do d.upy.

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Aga oddajemy sie w rece konowalow;) coz pozostalo;) najtrudniej zachowac w tym wszystkim pozytywne myslenie:) ale niestety trzeba sie postarac bo bez tego ani rusz:)

    wiecie co a tak poza tym mysle, ze taki luty to ciezki czas na zachodzenie w ciaze, generalnie aura nie sprzyja, brakuje radosci zycia i energii... takze dziewczyny mysle ze wiosna zaawocuje prawem serii:) a teraz zbierajmy sily no i oczywiscie nie przestanmy serduszkowac bo nigdy nic niewiadomo:))))

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • fiona83 Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Mało się udzielam, bo jakoś mi staraniowy entuzjazm opadł (ale to chyba nawet dobrze, bo wcześniej świrowałam, a teraz chwilami nawet nie wiem, który aktualnie dzień cyklu) ;) Nie żebym o tym nie myślała, bo nie sposób, ale po trzech nieudanych cyklach jakiś taki lekki dystans złapałam...

    Gratulacje jeśli komuś się udało i kciuki za resztę!

    9ca2d40ded3aa6bfbee9153f83fc4720.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 11:24

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ