X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa jakby co to macie u mnie nielimitowane dostawy wiruskow:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starczy tych wirusków na nas wszystkie ? :-)

    tyle co ja o tym hcg wiem to tyle że we krwi ma większe stężenie niż w moczu i dlatego betę można zrobić wcześniej i wcześniej wykryje ciążę niż zwykły sikacz... też myślałam o tym żeby zrobić ale stwierdziłam że do czwartku nie daleko i dopiero jak nic na teście nie będzie a @ nie przyjdzie to zrobię :-)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się doczekać, zawsze miło popatrzeć na pozytywne tesciki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Wpadam z doliną :(
    Prolaktyna na czczo 8,4 <1,2-29,93), po obciążeniu po 1 h 105,89
    TSH 0,30 (0,35-4,94)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki
    co u Was ?
    Aguś tsh musisz podnieść ja miałam odwrotny problem ja mam zbyt wysokie tsh i dopiero po obniżce na 1,5 udało mi się zajść w ciąże, a prolaktynę się też szybko leczy moja siostra w pierwszym miesiącu brania leków na zbicie prolaktyny zaszła w ciąże jej córeczka za chwile będzie miała roczek tylko ona brała inny nowszej generacji lek niż popularny bromergon.

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dobra. Wpadam z doliną :(
    Prolaktyna na czczo 8,4 <1,2-29,93), po obciążeniu po 1 h 105,89
    TSH 0,30 (0,35-4,94)


    nie dolinuj sie kochana przynajmniej znalazlas podejrzanego ws. niepowodzeń...to wszystko sie ladnie leczy:) takze cyc do przodu i do lekarza!;)
    a powiedz lekarz kazal Ci zrobic prolaktyne z obciazeniem, czy zrobilas na wlasna reke?

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli na własną łapę robiłam. 39 zł taka przyjemność.

    Ulcio a są jakieś leki na niskie tsh? Wszędzie piszą o zbijaniu tarczycy i nic znaleźć nie mogę.

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a masz dobrego lekarza? bo z tego co kojarze ty jestes wlkp. to jakbys chciala to mam swietnego lekarza tylko, ze z Poznania...

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam i nie mam. Latam teraz od jednego do drugiego. Do Poznania trochę daleko mam, bo ja Kalisz. A i małej nie mam z kim zostawiać. Jutro już mam endo. Zobaczymy co mi powie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są leki na tsh nie martw się jak masz dobrego endo to ci dobierze leki :) uszka do góry !!

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 dzięki <3

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a teraz mnie olsnilo, ze kiedys chodzilam do swietnego ginekologa, ktory przyjmuje tez w Kaliszu i pracuje na Polnej w Poznaniu. ja go zmienilam bo musialabym na drugi koniec miasta jezdzic. Jakby co poczytaj sobie o dr Tomaszu Olejniczaku. Aaaa i jeszcze jeden, poznalam go przy przyjeciu na obserwacje przed porodem dr Paweł Jachowski - poczulam sie jak w Lesnej Gorze ;) oboje to super lekarze i przyjmuja takze w Kaliszu:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wiem, że było to już na pewno poruszane, ale kiedy się powinno zrobić prolaktynę w jakimś określonym dniu cyklu? a tsh jest obojętnie kiedy?

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zebym ich na sile wciskala :) ale akurat sobie o nich przypomnialam w kontekscie Kalisza:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra nie ma znaczenia dzien cyklu, przynajmniej mi tak mowil lekarz:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało mi się nawet na 20 lutego zapisać :) a kolejki na maska długie zawsze :) ale minus jest jeden.... prywatnie....

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi trzeba ją robić z obciążeniem i w połączeniu z TSH, żeby mieć lepszy pogląd na sytuację tak?

    dzięki olitka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 17:25

    qbxwkvq.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilam bez obciazenia ale w pakiecie z TSH.

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się tak zaczynam zastanawiać czy nie zaczynam świrować, bo pokarm mi zanika, bo jest go naprawdę niewiele i znacznie mniej z dnia na dzień, a w zasadzie to jakieś krople siary mam i to jak porządnie ścisnę, a mały dużo pił bardzo...

    miesiączkuję regularnie i wydaje mi się, że mam owulacje, bo zawsze mam ewidentny wzrost tempki i nie mam jakiś dziwnych skoków temperatury...

    wiecie, bo jak się czyta to człowiek świrować zaczyna... zapytam się mojego ginka... zobaczymy co powie :) będzie się śmiał, bo się mnie ostatnio pytał kiedy trzecie to mu mówiłam, że męża muszę przekonać, a on się śmiał strasznie, bo jemu się właśnie wtedy trzecia córcia urodziła ;)

    no cóż pożyjemy zobaczymy :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super dzięki :)

    qbxwkvq.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ