X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co :) właśnie sobie skojarzyła, że wizyta będzie około 7 dni od owu ;) może już zauważymy jakieś oznaki i okaże się, że zrobiłam sobie najdroższy test ciążowy w moim życiu ;)

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas zobacz na mnie - prl bez obciążenia ok, owulację mam, nie karmię pół roku, mleka mam tyle co Ty, a po obciążeniu prl ponad 12 x większa, gdzie powinna przekraczać max 5 razy ... coś nie hallo ...
    Dlatego prl jak coś badaj z obciążeniem.

    Oli o Olejniczaku słyszałam, teściowa do niego właśnie chodzi. Tyle, że terminy u niego długie na wizytę (cały czas mówię o prywatnych przyjęciach). Zobaczę co mi powie endo, mój gin w pn i wtedy pomyślę co i jak :) Dzięki za info.

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a regularne miesiączki miałaś?

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy karmieniu tak. Raz miałam torbiel, po niej anty na 2 mies. I po anty @ miałam wywoływaną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 18:18

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a ja nawet nie mam pojęcia o czym piszecie,

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dobrze ze do tego endo idziesz.. ale wiesz ja gdzies czytalam , ze jak jest tylko ta po obciazeniu podwyzszona a cykle sa regularne i owulacyjne to nie ma koniecznosci leczenia... no ale jeszcze to Twoje Tsh daje do myslenia... a ft3 i ft4 robilas?

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli 2 mies temu badałam ft3 ft4, teraz to tsh tak z głupoty zrobiłam i o...
    Wtedy tsh było 0,65 teraz 0,30
    Ft3 3,26 (2-4,4)
    Ft4 1,44 (0,93-1,70)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 18:24

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z leczeniem to czytałam, że jedni leczą, inni nie. Ale kurna ja nawet mam siarę w cycach, więc choćby tego mleka chciałabym się pozbyć, bo przy <3 to nie za fajnie jak coś mi cieknie

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po odstawieniu nie miałam miesiączki miesiąc, ale nie dziwne bo miałam strasznie dużo mleka, ale ja nie brałam żadnych na wywołanie ani na regulację, bo nie miałam z tym problemu jest idealnie 29/ 30 dni....

    Tsh robiłam w kwietniu zeszłego roku jeszcze karmiąc i miałam idealnie pośrodku normy :) zobaczymy co gin powie :)

    nie ma co panikować :) tylko serduszkować to dopiero 6 cykl rozpoczęty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 18:36

    olitka lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja raz miałam wywoływaną @ - ale na to i odstwienie i anty się złożyło.
    Kas kochana zrób jak uważasz <3 ja nie chcę tracić niejako czasu, stąd te badania itp. Choć w sumie Ty przy kp zaszłaś w drugą ciążę. Nie wiem co Ci doradzić. Ja jestem w gorącej wodzie kąpana :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2014, 19:40

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jakie badania można sobie zrobić?omówiłam się do gina i zastanawiam się o jakie badania go poprosić?jakie badania wam lekarze dawali?



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczynki trzymam kciuki za wszystkie Staraczki i znikam na chwilę :) pojawię się w komentarzach po wizycie u gina :) bo zaczynam świerować.... co do ciąży przy kp to moja przyjaciółka karmiła tak na maksa i zaszła w ciąże dość niespodziewanie ;) i w ciąży jeszcze miesiąc albo 2 karmiła ;) ja zresztą też karmiłam w ciąży ;)

    trzymajcie się i do przeczytania :)

    qbxwkvq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama hani LH, FSH, tsh i prl to tak na dobry początek :)

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 5 lutego 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam test.... i d u p a ! nie wiem o co chodzi.... jedyna
    nadzieja, ze cos mi sie przesunelo a przesunelo sie na pewno tylko pytanie o ile?
    no nic zbieram tylek i ide na bete i przy okazji morfologie zrobie bo moze jakies choroba sie przyplatalo.... trzymajcie kciuki, chyba zalapuje doline...

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 5 lutego 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Mama hani LH, FSH, tsh i prl to tak na dobry początek :)
    dzieki bardzo



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka, trzymam moooooocno kciukasy

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama hani te badanie LH, FSH, pl najlepiej 3 dc. TSH nie ma znaczenia kiedy.

    Oli jej trzymam tu kciuki najmocniej jak się da <3

  • aagaa84 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Oli jak Ty masz rano 37 i termin miałaś na wczoraj, to wiesz, ja nic nie chcę mówić ... :P :P

    aga84 :) hej hej :)
    Robiłaś jakieś badania? Warto choć dla samej siebie zbadać choć tsh, lh, fsh, prolaktynę i nie czekać tego roku. Choć wiadomo - wtedy trzeba na własną rękę no i idzie po kieszeni.
    + monitoring, super sprawa. Wiesz na czym stoisz, czy masz owulację itp.
    Co do wykresu - spadek niby jest, ale temp taka sama jak 1 dpo i 2 dpo, ten 3 dzień jakiś dziwny wzrost :)


    robiłam tydzień tem tsh i prolaktyne i wszytsko jest w normie, robie testy owulacyjne. a może to za mało badań?? czasem juz nie wiem co się dzieje...

    aga84
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie masz wartości tsh i prl? Prl z obciążeniem czy bez badałaś?

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 lutego 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny :)
    Ja, tak jak Wy, staram się o rodzeństwo dla mojej, już prawie, 7-latki. Zaczęłam parę dni temu 4cs, 2 z OF. Zrobiłam wszystkie wyniki, jestem okazem zdrowia, poza Estradiolem, który niestety mam na dolnej granicy. Na ostatnim usg na lewym jajniku 3cm torbiel, obserwowana. Życzę Wam wszystkim powodzenia i pewnych zielonych kropek. :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ