Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olitka nic się nie stało :) No było bardzo nerwowo bo baliśmy się, że zrobił sobie coś z kręgosłupem bo łapał się za szyje z lewej strony. 11.02 mamy kontrolę więc zobaczymy czy jest lepiej. On jest bardzo żywiołowy, więc teraz trzeba go pilnować na każdym kroku.
    Teraz ważne, żebyś się wyleczyła i wzmocniła. Wtedy na pewno się uda :)

    Mmmargi super!! Gratuluje!!

    Ja miałam wielką nadzieje na ten cykl (dziś moje urodziny, niedługo walentynki) a teraz to już nie wiem. W nocy ciągle się budzę i wstaje do synka, więc temp mało wiarygodna.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargi gratulacje:) superasnie!!!!!:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorocia najlepsze życzenia urodzinowe <3

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Fiona <3 cieszę się, że jesteś <3

    Margi proszę o wiadro zielonych wirusków <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargi gratulacje :):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Aga :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmargi, wielkie serdeczne gratulacje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem po wywiadówce, ależ jestem dumna z mojego syna,
    Test języka, gramatyki i te inne sprawy ma A,
    Test logicznego myślenia pomiędzy A i B
    Test matematyczny pomiędzy A i B, ale traktują jako A bo zabrakło mu do A tylko 1 punkt :)))

    Dodam tylko że A to najlepsza nota E najgorsza :)


    Pękam z dumy ;)

    aga.just, anka_a, Eve lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMARGI GRATULUJE KOCHANA WIDZE ZE JEDNAK WYTRZYMALAS DO SRODY :) A JAK SIE CZUJESZ ???????

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    marta
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja no brawo! Dobrze, że wyjaśniłaś co to A a co E bo nic bez tego bym nie zrozumiała :P

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie ode mnie wiadra wiadra wirusów :-)

    miałam pierwszy raz testować w czwartek ale dziewczyny z innego forum namówiły mnie na test w środę i już w środę były dwie krec\chy ale w czwartek wolałam je potwierdzić :-)

    a czuję się całkiem całkiem ale jak jadę samochodem to mnie mdli :-(

    Anastazja brawo dla syna :-) masz powód do dumy

    Anastazjaaa, anka_a lubią tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 166

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    macie ode mnie wiadra wiadra wirusów :-)

    miałam pierwszy raz testować w czwartek ale dziewczyny z innego forum namówiły mnie na test w środę i już w środę były dwie krec\chy ale w czwartek wolałam je potwierdzić :-)

    a czuję się całkiem całkiem ale jak jadę samochodem to mnie mdli :-(

    Anastazja brawo dla syna :-) masz powód do dumy
    nio to fajnie :) ale grube juz mialas te krechy ????? a wzyte kiedy masz ???

    marta
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    macie ode mnie wiadra wiadra wirusów :-)

    miałam pierwszy raz testować w czwartek y
    Na kiedy wyliczylas termin

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj jak robiłam test to były grube i wyraźne , do swojej gin mam się zgłosić 18 lutego , a termin z okresu wychodzi 15 październik

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-D ależ ja też już tak bym chciała,

    Wypoczywaj kochana ile się da ;-)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    dzisiaj jak robiłam test to były grube i wyraźne , do swojej gin mam się zgłosić 18 lutego , a termin z okresu wychodzi 15 październik
    gratulacje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24

    GRATULACJE :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym wypoczywaniem przy ruchliwym 10 i pół miesięcznym dziecku może być ciężko :-) ale postaram się, dziękuję za gratulacje i życzę wam też szybkiego zafasolkowania

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 lutego 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    z tym wypoczywaniem przy ruchliwym 10 i pół miesięcznym dziecku może być ciężko :-) ale postaram się, dziękuję za gratulacje i życzę wam też szybkiego zafasolkowania
    mój młody ma 6 lat i stwierdził ostatnio że jak już będę miała dzidzie w brzuch i będę gruba jak dziadek to on mi będzie pomagał ;)
    kochane dziecko

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorocia - mnie również jest bardzo przykro przez to, co się przydarzyło Twojemu synkowi :/ Oby szybko doszedł do siebie. Moja córa nigdy nie miała aż tak poważnego wypadku, ale kiedyś uderzyła się brodą w kaloryfer i ma bliznę do tej pory, a ostatnio mi skakała przez kota i uderzyła rzepką prosto w kant, łączenie dwóch ścian. :/ Siniak trzymał się 3 tygodnie. Marne pocieszenie, ale mam nadzieję, że wiesz, że nie tylko u Was zdarzają się wypadki :).

    Mmmargi24 - moje serdeczne gratulacje! No oby udało się nam wszystkim złapać jak najwięcej wirusków! :)) Dbaj o siebie i dużo zdrówka! :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ