X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 23 lutego 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to widzę, że ja mam naprawdę szczęście, że żadnych alergii i wogóle, ani ja, ani m, ani dzieci :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra, tylko 2 dni do testowania, jak się czujesz?
    Nie mogę się doczekac

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    gratuluję 2 kilo w trzy dni fiu fiu, jak wy to robicie? mi nigdy tak dużo w tak krótkim czasie się nie udaje....

    Ja na żadnej diecie nie jestem tylko po prostu ograniczam słodycze, tłuszcze i to co nie zdrowe. Pije zieloną herbatę i wodę. U mnie podstawa to jest ruch, staram się ćwiczyć codziennie po pół godz. Tylko wczoraj nie dałam rady. Ja mam ogromne problemy z zaparciami, więc dieta bogata w błonnik, regularność w jedzeniu i ruch dają swoje efekty :) Typowa dieta to nie dla mnie bo lubie jeść i nie wytrzymałabym na ich menu. Jutro mam ważenie i mierzenie, więc się okaże ile spadło :-)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak narazie nie mam objaw @ więc jest ok :) czuję kłucia jajników jakoś dziwnie, ale wolę się nie napalać ;) zobaczę jak tempka jutro :)

    qbxwkvq.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie tempka znów spadła :( Tylko łudzę się, że może przez to, że wstawałam ciągle w nocy. Ale pewnie po prostu owulki nie będzie.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    Ja na żadnej diecie nie jestem tylko po prostu ograniczam słodycze, tłuszcze i to co nie zdrowe. Pije zieloną herbatę i wodę. U mnie podstawa to jest ruch, staram się ćwiczyć codziennie po pół godz. Tylko wczoraj nie dałam rady. Ja mam ogromne problemy z zaparciami, więc dieta bogata w błonnik, regularność w jedzeniu i ruch dają swoje efekty :) Typowa dieta to nie dla mnie bo lubie jeść i nie wytrzymałabym na ich menu. Jutro mam ważenie i mierzenie, więc się okaże ile spadło :-)
    A ja pracuje trzy razy w tygodniu, jadę do pracy rowerem 6 km w jedna stronę, wiec oprócz tego juz nie ćwiczę, nie jadam chipsów, bo nie lubię, za słodyczami tez niekoniecznie, czasem lody a waga... I tak nie taka jakbym chciała :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    jak narazie nie mam objaw @ więc jest ok :) czuję kłucia jajników jakoś dziwnie, ale wolę się nie napalać ;) zobaczę jak tempka jutro :)

    Super, trzymam mocno kciuki i byle szybko do wtorku

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    No u mnie tempka znów spadła :( Tylko łudzę się, że może przez to, że wstawałam ciągle w nocy. Ale pewnie po prostu owulki nie będzie.
    Ponoć właśnie jak się wstaje w nocy, to nie jest ona wiarygodna wiec trzymam kciuki za fasolke

    dorocia2324 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    mama hani zapewne stosujesz diete kopenhaska,tak?
    tak chociaż jadłospisy są rózne



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    ... jak naprawdę jestem bardzo ale to bardzo głodna to pije szklankę wody i jem owca!!! ...

    No jak zjesz całego owca to na pewno głód przechodzi

    Haha zabawne ;)

    Dla Ciebie zabawne dla mnie to walka o każde stracone kg!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 23 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia2324 wrote:
    No u mnie tempka znów spadła :( Tylko łudzę się, że może przez to, że wstawałam ciągle w nocy. Ale pewnie po prostu owulki nie będzie.
    przemęczenie robi swoje...a może jednak będzie trzymam kciuki

    dorocia2324 lubi tę wiadomość



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 23 lutego 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmiałam się z Twojego przejęzyczenia - literówki nie z Twojej wagi !! napisałaś owca a nie owowca !! a z kilogramami walczy co drugi człowiek na ziemi ...

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    śmiałam się z Twojego przejęzyczenia - literówki nie z Twojej wagi !! napisałaś owca a nie owowca !! a z kilogramami walczy co drugi człowiek na ziemi ...
    hehe



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !

    Ja dzisja mam straszne samopoczucie, łeb mi pęka i wogóle, Chyba zatoki mi zaczynają ostro dopiekać :(... Byliśmy dzisiaj z synkiem w jak jak to mówie Małpim gaju :), czyli zwariowany kryty plac zabaw :). Teraz spadam czytać książke by się troche zrelaksowac :). Jutro poniedziłek wiec od nowa praca, dom, praca, dom hehe

    Miłych wieczorków wam życze!

    Ps. podczytałam ze pisałyście o alergiach - u nas na szczescie ich nie ma ale za to wrazliwosc skóry u mnie i u synka ( u niego przede wszystkim) , szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Ogólnie to wiem ze alergie są baedzo uciążliwe :( :( :( nie łatwa sprawa szczególnie dla tych maluszków !


    KASANDRA - ja mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :D

    Kasandra lubi tę wiadomość

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki sarra... ja się boję testować, że wszystko przepadnie.... nadzieją jednak żyje człowiek ;)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szyjka mi się otworzyła także myślę, że jutro tempka pójdzie w dół i zacznę od nowa :( :( :(

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to kolejnyem razem może się uda, pomyśl jaką presję mają dziewczyny starające się o pierwsze dziecko.

    Kaszel mam raz suchy, a raz mokry, nie jest to alergia na bank, bo to są ataki zupełnie bez powielania przyczyn.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas miałaś nie grzebać! Nadal trzymam kciuki <3

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve widzę, że jednak nie owulowałyśmy razem. Owulka chyba u Ciebie w pt?

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 23 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja już sama nie wiem co się dzieje z tą moją owulką, ale tez obstawiam piątek, oczywiście jak zwykle bez serduszka, trafiłby to szlak.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ