X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama hani ja mega zielara jestem :P
    W listopadzie dostałam receptę na CLo. Nie brałam. Od tego czasu na ziołach co miesiąc mam owu. Boję się, że dong pewnie podziała moze jeszcze 2 miesi i potem co jak się nie uda? Zostaje mi Clo. Ale póki co walczę dzielnie naturalnie :)

    mama hani lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na pączki jadę do teściowej :P

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę spróbować tych ziół :)



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 lutego 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytaj sobie wątki o ziołach :) albo na wujku google :) Warto świadomie decydować się na coś, bo mimo, źe to zioła, to jednak działają na organizm. A dong q mimo, że zioło, to jednak hormony.
    A ja jak coś służę radą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 22:12

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyyy:)
    ja się wczoraj zabawiłam w zielarę:) kupiłam mieszankę osobno w zielarskim i sobie bedę sama mieszała:) bardzo smaczne te ziółka:)
    ja też z tych co w tym cyklu bez wspomagaczy na receptę dlatego chcę spróbować czegoś innego:) zobaczymy jak pójdzie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik te Sroki są dobre :) Gorzej z tymi na I fazę. Ble...

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przy ziołach Sroki ważne są proporcje. Kasia odmierzałaś każdego zioła tak jak w składzie?

    Skład:
    lebiodka - 50gr
    koszyczek rumianku - 50gr
    macierzanka - 50gr
    pokrzywa - 50gr
    dziurawiec - 50gr
    rdest ptasi - 50gr
    ruta - 20gr
    nagietek - 20gr
    nostrzyk - 20gr

    Bo właśnie właściwe pomieszanie i połączenie tych ziół przynosi efekt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki

    Kasandra tak was podczytywałam i miałam nadzieję że ci się udało , no ale cóż nowy cykl nowe starania : cyce do przodu i serduszkuj dalej :-)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki sorki ale siedzę chwilowo na innym wątku, jak się odrobię to coś naskrobię:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi dziękuję Ci bardzo za pamięć.... jak nie teraz to może teraz urodziny na mikołaja wbsam raz ;) a jak nie to znów na Nowy Rok ;) a jak nie to na urodziny mojego Syna i na rocznicę ;) także zawsze będzie dobrze, byle było :)

    qbxwkvq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Mama hani ja mega zielara jestem :P
    W listopadzie dostałam receptę na CLo. Nie brałam. Od tego czasu na ziołach co miesiąc mam owu. Boję się, że dong pewnie podziała moze jeszcze 2 miesi i potem co jak się nie uda? Zostaje mi Clo. Ale póki co walczę dzielnie naturalnie :)
    Aga na pierwszą fazę jak się pije? 3 razy dziennie po łyżce zaparzać? Czy raz zaparzyć, a pić 3 razy? Chyba jednak zdecyduję się na Srokę, nie będzie mi sie chciało jeszcze 3 razy dziennie zaparzać tego paskudztwa.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe
    - te na I fazę pijesz 3 x dziennie, muszą się parzyć min 1h. Są dość specyficzne w smaku. Zaczyna się je pić niby po @. Takie dostałam info tam, gdzie zamawiałam. Zaparzasz 3 szklanki dziennie po czubatej łyżce ziół.
    - Srokę pijesz 1xdziennie, wieczorem na 0,5 h przed snem, też sie musi trochę poparzyć. Srokę zaczyna się od 1dc. Można pić przez 3 mies, mies przerwy. Bądź np. tylko w I fazie, albo tylko w II fazie. I jeśli pijesz tylko pół cyklu w miesiącu, to nie musisz robić miesiąca przerwy.

    Lithe a Ty prl masz w normie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 14:43

    lithe123 lubi tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 lutego 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Lithe
    - te na I fazę pijesz 3 x dziennie, muszą się parzyć min 1h. Są dość specyficzne w smaku. Zaczyna się je pić niby po @. Takie dostałam info tam, gdzie zamawiałam. Zaparzasz 3 szklanki dziennie po czubatej łyżce ziół.
    - Srokę pijesz 1xdziennie, wieczorem na 0,5 h przed snem, też sie musi trochę poparzyć. Srokę zaczyna się od 1dc. Można pić przez 3 mies, mies przerwy. Bądź np. tylko w I fazie, albo tylko w II fazie. I jeśli pijesz tylko pół cyklu w miesiącu, to nie musisz robić miesiąca przerwy.

    Lithe a Ty prl masz w normie?
    Dzięki.
    Nie wiem, nie badałam - idę za tydzień do ginka może mi zleci jakieś badania. Na jesieni był zdania, że póki karmię nie ma sensu robić badań. Pewnie mam jeszcze podwyższoną, bo co prawda piersi miękkie ale jak nacisnę to mam pokarm. Dlatego jednak zaczęłam z ziółkami na 1 fazę bo i tak zamierzałam pić szałwię na zahamowanie laktacji, nie wiem czy by sie nie kłóciła ze Sroką.
    Oczywiście źle zaparzyłam bo tylko 10min, pewnie dlatego wydało mi się w miarę smaczne ;) no i jeszcze mam @ więc za wcześnie. Ale zaparzyłam taką słabiznę że chyba nie zaszkodzi, ze wypiłam wczesniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 16:49

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 27 lutego 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie u gina. Więc po pierwsze stwierdził, że mam tyłozgięcie szyjki czy tam macicy i po serduszkowaniu mam leżeć na brzuchu. Co do moich cykli to prawdopodobnie nie mam owulki. A skok tempki nie mówi o wystąpieniu owulki tylko o wzroście( jak dobrze zrozumiałam) Lh. Mam poczekać do @ albo spróbować wywołać ją biorąc 2×1 tabl. luteiny przez 8 dni. 3 dc mam zrobić badania FSH, LH, Ez, prolaktynę. Od 3 dc przez 5 dni 1 tabl Clostilbegyt ( jak dobrze napisałam bo jest namazane:-) ) 12, 14, 16 dc monitoring. No powiem szczerze, że trochę mnie zmartwił. Ale co do gina to bardzo rzeczowy i widać, że chce pomóc. Zobaczymy kiedy @ przyjdzie i jak wyniki badań. Mam nadzieję, że będzie dobrze. I co Wy na to?

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, nie zagladalam do was ostatnio, bo biegalam po okolicy i szukałam mojego psa.... Na szczęście już jest w domu uffff

    Ale co to nie ma dobrych wieści :(
    Żadnych dwóch kreseczek uuuuu szkoda

    mama hani lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorocia będzie dobrze nie martw się moja siostra miała tyłozgięcie i ma 2 śliczne córeczki więc będzie ok. Ważne że trafiłaś na dobrego doktora!głowa do góry :) Czekaj spokojnie na wyniki badań a na pewno wszystko się ułoży!!!



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej laseczki, nie zagladalam do was ostatnio, bo biegalam po okolicy i szukałam mojego psa.... Na szczęście już jest w domu uffff

    hej ja też mam takiego psa..mówimy na nią turystka jak ucieknie to zawsze ja znajdujemy u męża ciotki 3 ulice dalej



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 27 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzisiaj jakiegoś dołka... wiem, że o Córcie staraliśmy się 9 miesięcy, ale jak tak doszło do mnie, że to już 7 cs... ehhhh... ale mój M pierwszego lutego rzucił palenie to może za miesiąc tak "chłopaki" będą mocniejsze trochę.... co Wy o tym myślicie?

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że rzucenie palenia zdecydowanie pomoże jakości żolnierzyków:)

    mama hani lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama hani wrote:
    Anastazjaaa wrote:
    Hej laseczki, nie zagladalam do was ostatnio, bo biegalam po okolicy i szukałam mojego psa.... Na szczęście już jest w domu uffff

    hej ja też mam takiego psa..mówimy na nią turystka jak ucieknie to zawsze ja znajdujemy u męża ciotki 3 ulice dalej
    My na naszego mówimy uciekinier, bo to juz drugi raz.... Musze go wykastrowac, bo za pannami tak biega...

    Tez mam tylozgiecie, ale ponoć to nie problem przy zajściu, bynajmniej ja nie miałam

    Kasandra na pewno z dnia na dzień, żołnierzyki będą w lepszym stanie, kup mu dodatkowo jakiś detox, plastry tabletki cokolwiek, szybciej pozbędzie się tego z organizmu

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ