X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚
Odpowiedz

Starania o Tęczowego Malucha 🌈💚

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2865 2769

    Wysłany: 16 stycznia, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pinkflower jeśli będziesz miała krwawienia w ciąży to lekarz pewnie odstawi Acard i zostanie sama heparyna. Najpierw pewnie zmniejszy dawkę, wydłuży godziny brania pomiędzy. No opcji jest sporo. Nie martw się na zapas 😘

    Ja się dziś dowiedziałam o ciąży z bliskiego grona. Wiedziałam, że kiedyś to nadejdzie, ale jednak miałam nadzieję, że później niż szybciej… Jest mi bardzo z tym źle. Nie obwiniam tej dziewczyny, cieszę się, że udało się bez problemów i nie musi przechodzić przez to co ja, ale to boli. Mam żal do losu o to wszystko.
    Przytulam i całkowicie rozumiem. Mnie też takie informacje całkowicie wybijają z rytmu i dołują. Jestem wtedy taka zła na los, że mnie tak doświadcza.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    PCOS
    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - 💔
    III transfer - ❌
    IV transfer - 10dpt beta 448 🥹
    11dpt beta 724 🥳
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pinkflower jeśli będziesz miała krwawienia w ciąży to lekarz pewnie odstawi Acard i zostanie sama heparyna. Najpierw pewnie zmniejszy dawkę, wydłuży godziny brania pomiędzy. No opcji jest sporo. Nie martw się na zapas 😘

    Ja się dziś dowiedziałam o ciąży z bliskiego grona. Wiedziałam, że kiedyś to nadejdzie, ale jednak miałam nadzieję, że później niż szybciej… Jest mi bardzo z tym źle. Nie obwiniam tej dziewczyny, cieszę się, że udało się bez problemów i nie musi przechodzić przez to co ja, ale to boli. Mam żal do losu o to wszystko.

    Butterfly, no doskonale Cię rozumiem. To uczucie jest silniejsze niż my. Ta moja koleżanka od ciąży z przypadku pewnie będzie rodzic luty, marzec a ja się do niej nie odzywam bo jest mi ciężko pytać jak tam i udawać, że mnie to nie rusza. Czuje się z tym okropnie :( wczoraj z mężem rozmawialiśmy że znowu oboje bardzo się boimy co będzie 😪 a ktoś po prostu na zawołanie ma dziecko. Chyba nie da się z tym pogodzić i gorsze dni są wpisane w te starania 🥺
    Przytulam Cię ogromnie ❤

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Pinkflower dobre wiadomości 😍.

    Ech, usłyszałam dziś, że mam bardzo dobre CV, Ale nie mogą czekać na mnie do końca lutego 😂. Szukam dalej.


    Dziś miałam mieć wolne, a byłam w pracy. Z takimi przygodami, że nie wiem, jak to jest możliwe 💁🏼.

    Bezimienna, szkoda że nie poczekają :/ ale dziewczyno jak Ty brniesz do przodu. Ile rozmów za Tobą w tak krótkim czasie. Super ❤
    O nie, miałaś jakies nagłe zastępstwo?

    Będę mieć w tym miesiącu rozmowę podsumowujaca mój poprzedni rok pracy i zostaną mi postawione wymagania na ten rok i sama tex będę musiała określić co ja chce. I nie wiem co powiedzieć, że 2023 rok to było dno dla mnie, prawie w ogóle się nie rozwinęłam bo życie prywatne mnie zaorało ale no kogo to obchodzi. Jakie plany, nie wiem co mam powiedzieć, że najbardziej to chciałbym być w ciąży i iść na L4. No tak nie mogę. Boję się zaczynać coś nowego w pracy, że wtedy a nóż zajdę i nie będę miała czasu wyjść na badania np w trakcie dnia plus stres mnie zeżre. A przy accofilu trzeba badać też morfologie chyba raz w tygodniu 24h po wzięciu leku.
    Albo że pójdę na L4 i skończy się znowu tak samo i wszyscy będą pytać co się stało. Tak mam dziś ciężki poranek przemyślen 😵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 08:10

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 16 stycznia, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Pinkflower jeśli będziesz miała krwawienia w ciąży to lekarz pewnie odstawi Acard i zostanie sama heparyna. Najpierw pewnie zmniejszy dawkę, wydłuży godziny brania pomiędzy. No opcji jest sporo. Nie martw się na zapas 😘

    Ja się dziś dowiedziałam o ciąży z bliskiego grona. Wiedziałam, że kiedyś to nadejdzie, ale jednak miałam nadzieję, że później niż szybciej… Jest mi bardzo z tym źle. Nie obwiniam tej dziewczyny, cieszę się, że udało się bez problemów i nie musi przechodzić przez to co ja, ale to boli. Mam żal do losu o to wszystko.

    Wiem co czujesz, przytulam mocno 💔❤️ Podziwiam Cię,że tak dobrze sobie z tym radzisz. Z końcem roku dowiedziałam się o dwóch ciążach w najbliższym otoczeniu i chociaż bardzo się cieszę z ich szczęścia, tak moja osobista sytuacja jeszcze bardziej mnie dobiła. Z wielkim podziwem też na nie patrze jak bardzo są beztroskie na tak wczesnym etapie ciąży (10-12tc).

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 16 stycznia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Byłam dziewczynki wieczorem u mojej Pani ginekolog, mamy wszystko przegadane. Acard 150 mam brać przed staraniami z innymi zaleceniami doktora S się zgadza. Także jakiś plan jest. 🤞☘

    Boję się ogólnie tego acardu i heparyny bo dużo kobiet ma krwawienia przez to. Ale chyba wiekszosc z nas jakby co będzie ten zestaw stosować.

    PS będę zwalniać termin do doktora S na tą środę, jeśli któraś by potrzebowała.

    Super! Masz już wszystkie badania za sobą i opracowany plan 💪 Czy w takim razie wracacie już do starań ❤️?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Echo Autorytet
    Postów: 4144 2468

    Wysłany: 16 stycznia, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower,a co do rozmowy podsumowującej,to podejdź do tego profesjonalnie i powiedz im to co chcą usłyszeć na takich rozmowach. Będzie dobrze 🤞🤞

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Super! Masz już wszystkie badania za sobą i opracowany plan 💪 Czy w takim razie wracacie już do starań ❤️?

    Temat jest jeszcze do przemyślenia dla nas z mężem.


    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Pinkflower,a co do rozmowy podsumowującej,to podejdź do tego profesjonalnie i powiedz im to co chcą usłyszeć na takich rozmowach. Będzie dobrze 🤞🤞

    Myślę, że to będzie lepsze niż użalanie się nad sobą i tłumaczenie co gdyby. Bo co kogo obchodzi moje życie prywatne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 08:42

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2938 2092

    Wysłany: 16 stycznia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Dziewczyny, że tak się czujecie. Kiedyś tak nie miałam ale ostatnio też zakłuje mnie środku, jak usłyszę o ciąży albo zobaczę kobietę w ciąży. Dlatego wyobrażam sobie przez co Wy musicie przechodzić marząc o pierwszym dziecku.

    Ja wiem, ze to marne pocieszenie ale naprawdę jest niewiele "beznadziejnych" przypadków. Diagnozujecie się, nie czekacie z tym na lekarza, traktujecie to poważnie. Nie wierzę, że może Wam się nie udać.

    Przytulam ❤️

    Echo, Pinkflower, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2938 2092

    Wysłany: 16 stycznia, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower, nie przejmuj się na zapas. My kobiety tak mamy, ze za bardzo wybiegamy w przyszlość, napinamy się w sumie bez powodu a wszystko zawsze jakoś się układa🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 08:59

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • alauda Autorytet
    Postów: 2938 2092

    Wysłany: 16 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Pinkflower dobre wiadomości 😍.

    Ech, usłyszałam dziś, że mam bardzo dobre CV, Ale nie mogą czekać na mnie do końca lutego 😂. Szukam dalej.


    Dziś miałam mieć wolne, a byłam w pracy. Z takimi przygodami, że nie wiem, jak to jest możliwe 💁🏼.


    Że co??? Nie mogą poczekać do lutego? Przeciez Ty masz TYLKO jeden miesiąc wypowiedzenia. Może powinni poszukać wśród zarejestrowanych w pośredniaku - są dostępni od ręki. Normalnie szok.

    A post polubiłam przez przypadek ;)

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 16 stycznia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Bezimienna, szkoda że nie poczekają :/ ale dziewczyno jak Ty brniesz do przodu. Ile rozmów za Tobą w tak krótkim czasie. Super ❤
    O nie, miałaś jakies nagłe zastępstwo?

    Będę mieć w tym miesiącu rozmowę podsumowujaca mój poprzedni rok pracy i zostaną mi postawione wymagania na ten rok i sama tex będę musiała określić co ja chce. I nie wiem co powiedzieć, że 2023 rok to było dno dla mnie, prawie w ogóle się nie rozwinęłam bo życie prywatne mnie zaorało ale no kogo to obchodzi. Jakie plany, nie wiem co mam powiedzieć, że najbardziej to chciałbym być w ciąży i iść na L4. No tak nie mogę. Boję się zaczynać coś nowego w pracy, że wtedy a nóż zajdę i nie będę miała czasu wyjść na badania np w trakcie dnia plus stres mnie zeżre. A przy accofilu trzeba badać też morfologie chyba raz w tygodniu 24h po wzięciu leku.
    Albo że pójdę na L4 i skończy się znowu tak samo i wszyscy będą pytać co się stało. Tak mam dziś ciężki poranek przemyślen 😵
    Już piąta, ale z miejsc, na których najbardziej mi zależy, nie dzwonią 😂. Albo okres wypowiedzenia nie taki. Ale nie chce pochopnie zmieniać pracy, tak jak robiłam to w ubiegłym roku.


    Miałam zastępstwo, bo przez te ślizgawicę koleżanka nie mogła dojechać do pracy, a ja do pracy mam 20 minut, pieszo…
    I myślałam, że będzie spokojnie, ale zaczęło się od dzieciaków z Ukrainy, które próbowały kraść. Potem taka stała ekipa z okolic, która też kradnie i za mną chodzil, a na końcu trafił się osiłek, który próbował wynieść towar, przed drzwi wejściowe. Paradoks taki, że miałam ochronę tego dnia, a te wszystkie przypadki były zauważone przeze mnie i pracowników 💁🏼. Jak usłyszałam, że czas oczekiwania na przyjazd policji to 4h to chciało mi się płakać. Bo to by było siedzenie do 1 w nocy. Przyjechali o dziwo wcześniej. No i tak z “lekkiego” zastępstwa zrobił się potworek 😭.


    U mnie Tempka w dół, więc pojutrze powinna być @. Najlepiej jakby się pojawiła w piątek 😅.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 09:16

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Pinkflower, nie przejmuj się na zapas. My kobiety tak mamy, ze za bardzo wybiegamy w przyszlość, napinamy się w sumie bez powodu a wszystko zawsze jakoś się układa🤗

    Alauda, dzięki za wsparcie 😘❤

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9463 10034

    Wysłany: 16 stycznia, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny jesteście niezastąpione ❤️
    Pink uważam tak jak Echo. Powiedz im to co chcą usłyszeć. I nie myśl co będzie, gdyby… Bo jak zajdziesz w ciążę, pójdziesz na L4 i tyle. Nie rozmyślaj. Żyj z dnia na dzień 😘

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Już piąta, ale z miejsc, na których najbardziej mi zależy, nie dzwonią 😂. Albo okres wypowiedzenia nie taki. Ale nie chce pochopnie zmieniać pracy, tak jak robiłam to w ubiegłym roku.


    Miałam zastępstwo, bo przez te ślizgawicę koleżanka nie mogła dojechać do pracy, a ja do pracy mam 20 minut, pieszo…
    I myślałam, że będzie spokojnie, ale zaczęło się od dzieciaków z Ukrainy, które próbowały kraść. Potem taka stała ekipa z okolic, która też kradnie i za mną chodzil, a na końcu trafił się osiłek, który próbował wynieść towar, przed drzwi wejściowe. Paradoks taki, że miałam ochronę tego dnia, a te wszystkie przypadki były zauważone przeze mnie i pracowników 💁🏼. Jak usłyszałam, że czas oczekiwania na przyjazd policji to 4h to chciało mi się płakać. Bo to by było siedzenie do 1 w nocy. Przyjechali o dziwo wcześniej. No i tak z “lekkiego” zastępstwa zrobił się potworek 😭.


    U mnie Tempka w dół, więc pojutrze powinna być @. Najlepiej jakby się pojawiła w piątek 😅.

    Bezimienna, no to miałaś przejścia okropne 😏 jeju ale ludzie są, chyba się nie spodziewałam, że to na taka skale chcą kraść. Tyle przypadków w 1 dzien, szok :o pracujesz w spożywce?

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1743 1703

    Wysłany: 16 stycznia, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkflower wrote:
    Bezimienna, no to miałaś przejścia okropne 😏 jeju ale ludzie są, chyba się nie spodziewałam, że to na taka skale chcą kraść. Tyle przypadków w 1 dzien, szok :o pracujesz w spożywce?
    Yes, of course 😅. Już gastro było łatwiejsze pod każdym względem. Ale jestem na takim etapie, że chce pracę w stałych godzinach…. W tej chwili będzie dziesięć ponad lat jak pracuje zmianowo, i miałam już nocki, popołudnia i poranki. A przede wszystkim brakuje mi tego spokoju, by nikt mi towaru nie wynosil. A wiecie jaki paradoks? Jestem odpowiedzialna za towar, za starty poniesione itd. ale firma zabrania łapania złodziei, tylko każą czekać na przyjazd patrolu, jeśli ochrona jest nieobecna. Tylko patrol wczoraj przyjechał później niż policja, dwie godziny po fakcie 💁🏼. I bądź tu mądry. Nie wiem czy w kazdej sieci takie są zasady, czy tylko moja się wyróżnia. Zresztą, to nie ich jedyne przewinienie 😂. Takich smaczków i niuansów jest więcej. Najbardziej boli mnie fakt, że etatyzacja jest tak mała, że kierownik nie miał czasu mnie wyszkolić. A ja się uczyłam metodami prób i błędów, szukając odpowiedzi w różnych źródłach 😂.

    A wiecie, te trzy kradzieże to są tylko te które widzieliśmy, a ile jest takich, których nie widzimy. Bo moja rola nawet nie zaczyna się tak, że chodzę i sobie coś sprawdzam, tylko wielokrotnie siedzę paszczą w paletach, bo nie ma komu towaru rozłożyć 😂.

    Szukajmy plusów, praca pozwala mi utrzymać wagę w ryzach bez względna to czy sobie tego cukierka pochłonę czy nie.
    Ludzie są spoko, i mogę na nich liczyć.
    Większość klientów jest też spoko.
    Koniec plusów.
    Największym są te marne pieniądze i różnica między pracownikiem a moim stanowiskiem 300 zł 😂. Już się śmiałam, że pójdę się zdegradować …

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia, 10:42

  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 3171 1647

    Wysłany: 16 stycznia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzięki dziewczyny jesteście niezastąpione ❤️
    Pink uważam tak jak Echo. Powiedz im to co chcą usłyszeć. I nie myśl co będzie, gdyby… Bo jak zajdziesz w ciążę, pójdziesz na L4 i tyle. Nie rozmyślaj. Żyj z dnia na dzień 😘

    Tak, muszę zrobić 💪❤

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    29🙋‍♀️ 31🙋‍♂️
    2023-2 💔

    05.2024- powrót do starań

    06.2024 stymulacja, clostilbegyt 5-9 dc
    13.07 ⏸️
    22.07 pęcherzyk w macicy
    31.07, 5+6 ❤️
    07.08, 6+6, CRL 9mm, ❤️ 138
    19.08 CRL 22mm bobusia🥰, ❤️ 176
    26.08 CRL 3 cm, ❤️ 178
    10.09 USG prenatalne, wszystko ok 🥳
    17.09 wyniki pappa, ryzyka niskie 🥰
    25.09 8.6 cm, 95 gram szczęścia 🥳
    16.10 205 gram księżniczki 🩷
    18.10 Veracity, ryzyka niskie ☘️🩷

    Zostań proszę 🙏🙏🙏
    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈

    Kir bx: brak implantacyjnych i kiry hamujące
    💉accofil, neoparin, encorton, acard, cyclogest, glucophage, euthyrox, norprolac
    Aktualnie: euthyrox 50, neoparin 0.6, cyclogest 2x400, acard 150

    preg.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 16 stycznia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘

    Jednorożec mam nadzieję że mąż wykorzystany i za 2 tyg będą efekty 🤞

    Butterfly przykro mi, doskonale pamiętam te uczucia jak ciężko się po prostu cieszyć czyimś szczęściem tylko ma się te natrętne myśli. Przytulam ❤️

    Pinkflower te rozmowy podsumowujące to jest chyba to co mnie najbardziej denerwuje w robocie, ja co roku miałam ochotę im mówić że moim celem jest po prostu dotrwać do końca roku. Ale faktycznie trzeba po prostu zastanowić się co by chcieli usłyszeć i nie poświęcać na to zbyt wiele sił.

    A ja byłam dziś na ostatnich prenatalnych, na szczęście nie ma nic niepokojącego i wszystko w porzadku ;) chociaż ja i tak się troszkę martwię bo wychodzi że Zuzia jest dość malutka, na 20 centylu, ale może po prostu miała być drobniejszym dzieckiem, oby tylko nie zwalniała, póki jest w normie to jest ok.
    I udało się zrobić taka foteczke, w końcu nie zasłaniała się rączka 🥰 przesyła pozdrowienia dla forumowych cioteczek: https://ibb.co/Y8qsV8M

    Jednorożec89, alauda, Pinkflower, Butterfly23, Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • alauda Autorytet
    Postów: 2938 2092

    Wysłany: 16 stycznia, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, jejku ostatnie prenatalne? Jak to już szybko zleciało😳

    Piękna fotka😍

    Tak, jak piszesz - najważniejsze że mieści się w normie. Dzieci są różne i po prostu będzie małą księżniczką☺️

    83; AMH 0,73

    10.2021 -iui 👧🏻 ❤️

    05.23 💔 9/10tc łyżeczkowanie

    ➡️1 IVF -> ❄️
    FET 06.08 (3BB) ❌
    ➡️2 IVF -> ❄️❄️❄️
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1554 2084

    Wysłany: 16 stycznia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alauda wrote:
    Izzy, jejku ostatnie prenatalne? Jak to już szybko zleciało😳

    Piękna fotka😍

    Tak, jak piszesz - najważniejsze że mieści się w normie. Dzieci są różne i po prostu będzie małą księżniczką☺️
    Tak ja też jestem w szoku że to już ostatnie 😂 i czasem jak myślę że za 2 miesiące nie będę już w ciąży to ciężko mi to pojąć 🫣

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
‹‹ 672 673 674 675 676 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ