X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale slodziaczek hehehe

    Ktoras z was brala siemie lniane ?jak tak jak stosowac do kiedy jak

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 10 maja 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja piłam akurat siemie można cały cykl pic/jeść. Ja 3 łyżki zalewalam dość ciepła woda na kilka godzin aż kleik się zrobił i piłam 2 razy dziennie, ale odcedzilam i bez ziarenka. Nie wiem czy na sluz pomógł tylko udany cykl piłam ale na żołądek napewno :) muszę sobie znów kupić ziarenka i tak pić bo lżej jakoś. Ogólnie też barfzo dobry jest olej lniany do sałatek czy vinegretu poprostu uwielbiam, ale trzeba spożyć w ciągu miesiąca od otwarcia i zawsze połowę butli musiałam wylać tak szybko jelczal a używałam codziennie. Muszę poszukać mniejsza buteleczke niż 250ml :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 16:28

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 maja 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    karolinams czym się będziesz suplementować?

    a mi dziś ku zdziwieniu w sumie test owu wyszedł pozytywny <jupi>
    Acard, castangus, maagnez, wit. b6, b12, D. Do tego lametta + pregnyl od lekarza.
    Super ze test pozytywny.

    Pari lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari to do dzieła:D

    Jeju u nas cały czas pada...już samochody i dachy białe. Mój daszek balkonowych cały zasypane trzeba będzie odśnieżać...w maju ! Co to się dzieje to ja nie wiem :O

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari no to bierz męża w obroty tylko nie mów że to dziś bo się tez przestraszy :)
    A ja trzymam już kciuki i kicham na telefon:D

    Karolina to oby dało efekty życzymy bardzo mocno.

    Jezu ja to mam dziś nie wiem najpierw chciałam coś z mcdonalds ale podobno była kolejka do drive i nie chciało mojemu się czekać. Później siedzę i mam parcie jakies na fqstfooda no to pizze zamówiłam i jak ją zobaczyłam to odechcialo tyle sera to w życiu nie widzialam owszem lubię ale go było więcej niż ciasta.... zjadłam 2 kawałki i myślałam że będzie przytulanie do tronu. Chyba zostanę przy arbuz ie, ogorkach malosolnych jeśli chodzi o zachcianki....

    Pari, Elwira.eli lubią tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 - ja w pierwszej ciazy sera jesc nie moglam... od razu wymioty... w drugiej miesa mielonego :P moje ulubione spaghetti bylo ograniczone.
    My dzis McDonald's... taka mialam ochote, ze masakra!!!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny, poradźcie coś, bo mi odbija już pomału.
    Moja ciąża jest świeżutka. Tydzień z OM będzie się różnił od tego z usg w związku z tym, że szczęśliwy cykl był dłuższy (karmiłam jeszcze) i owulka przypadła na 23 dc.
    Beta hcg rosła książkowo, usg w zeszłym tygodniu potwierdziło, że 9tc z OM a 5/6 zgodnie w owu. Serduszko biło. Lekarz zalecił wizytę za tydzień (idę w piątek) i jeśli chcę to 2 razy beta hcg. Jak stwierdził mam nie patrzeć na wynik, tylko czy rośnie. I... o ja głupia! Odebrałam jeden wynik - 23200 i drugi po 48h - 25900.
    Oczywiście mam się nie stresować, bo podobno na tym etapie (36dpo) beta zwalnia a potem to wiadomo, w ogóle spada. Ale ja się oczywiście zestresowałam.
    Żaden kalkulator w internecie mi już tego nie przeliczy, bo to za daleko od owu.
    Nie wiem jak się wykręcić z tego myślenia ;(. Buuu... Pomóżcie ;*

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka nie panikuj :) sam lekarz powiedział ci żeby nie patrzeć na wynik tylko czy rośnie:) myślę że wszystko jest ok :)

    Jeju dziewczyny a mnie dopadła biegunka. W żołądku mnie kręci i zimno mi. I głowa dalej Ćmi. Myślę że te wymioty to też może być od tego.
    Mąż też mówił że dzisiaj 2 razy go pogoniło ale on to zawsze takie coś delikatnie przechodzi
    Miśka też ma rzadsze kupy ale to chyba od zębów bo już od 2 dni i widać że dwie górne jedynki idą.
    Wczoraj wszyscy oprócz Wiktora jedliśmy pierogi z mięsem takie kupne. Wszyscy jedliśmy potem gofry z owocami. Ciekawe czy to wirusowe czy od jedzenia. Wiktor na razie dobrze się czuje.
    Jejku mam nadzieję że się nie pogorszy :/

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ;*

    U nas ogólnie dużo teraz takich żołądkowych wirusowych atrakcji. Taka pora paskudna. Trzymaj się dzielnie i oczywiście dużo pij. Nasza lekarka poleca nam odgazowaną coca-colę na tego typu sensacje. Jak chcecie szybko napój odgazować, wystarczy wsypać do niego odrobinę soli ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 19:47

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 10 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamatuska skoro usg pokrywa się z twoimi wyliczeniami i lekarza to spokonieeee wszytsko będzie dobrze w takim razie w piątek prosimy o foto :) głową do góry a lekarz też mówił żeby nie patrzeć jak roknie tylko czy rośnie. A rośnie wiec czym się martwić na zapas

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, ale cudny dzidziolek <3 zazdraszczam ;-P ajjj, współczuję samopoczucia... oby szybko przeszło!

    Pari, działajcie ;) a jednak owu Cię zaskoczyła ;)

    MamaTuśka nie martw się. Ja też dość późno robiłam betę w 2 ciąży i też się zestresowałam niepotrzebnie, bo mało przyrosła. A wszystko było w porządku i u Ciebie też tak będzie! ;)

    Dziękuję Karolina ;* a połykaj sobie, a co! ;-) ja to się nie nadaję do żadnych tabletek, zapominam... ;o witaminy dla ciężarnych i jak karmiłam to 1 op. zamiast na miesiąc starczało mi na 2-2.5 heh

    majamia, będzie dobrze, nie przejmuj się na zapas! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 19:56

    MamaTuśka, Hilary lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jak ja Wam dziękuję. Nie ma gorzej niż być sam na sam z wkrętem ;)

    Hilary, aria40 lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Mamatuska skoro usg pokrywa się z twoimi wyliczeniami i lekarza to spokonieeee wszytsko będzie dobrze w takim razie w piątek prosimy o foto :) głową do góry a lekarz też mówił żeby nie patrzeć jak roknie tylko czy rośnie. A rośnie wiec czym się martwić na zapas
    Zgadzam się :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 10 maja 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka jest dobrze, beta rośnie!!!

    Ja dziś cały dzień migrenę miałam, to już druga w nieługim czasie. Starość idzie. Poza tym przeziębienie mnie nie opuszcza buuu a w weekend Komunia chrześnicy

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 10 maja 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria zdrowka

    aria40 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki dzis w koncu swieci sloneczko i zapowiada sie piekna pogoda .



    A co tam u was ?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test owu pokazał mi dwie grube krechy. Oczywiście łudzę się że plemniory z poniedziałku przetrwały ponieważ miałam już płodny śluz. Trzymajcie kciuki!!! Wiem, że to baba by była, ale już mi wszystko jedno, byle był mały zdrowy dzidziuś. Normalnie mam motyle w brzuchu.

    karolinams lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam aria trzymam ❤

    aria40 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama tuska -- beta absolutnie si nie masrtw bo jest super :) przy tak duzej becie jej wzrost zwalnia - tez mialam podobnie 3200 a 4 dni pozniej 3700 i ... mam super 9 latke w domu - takze głowka do góry :) Aria-- swietna wiadomosc :) trzymam kciuki !!!!!!

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria kochana trzymam kciukasy :) wierzę, że radość rozpiera :)

    Ja dziś do gina na 20.30 według ustaleń wcześniejszych mam dostać lametta potem monitoring + pregnyl zobaczymy czy coś pójdzie, jak nie to w przyszłym cyklu robię kompleksowe badania hormonalne, ehhh kasy pójdzie bo to wszystko prywatnie trzeba.. No nic...

    Edit: dziś u nas też słoneczko w końcu ale tylko 2stopnie jak wychodziłam do pracy grrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 08:39

    aria40 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ