X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa chciałabym ale mój mąż nieprzekonany, także nie sądzę, żeby dał się namówić, a oszukiwać go nie będę. Test owu z dziś rano

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik u mnie owu lada moment, byc moze dzis. Dzialamy wiec sie okaze za 2 tyg jaki efekt.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Rybaaaa chciałabym ale mój mąż nieprzekonany, także nie sądzę, żeby dał się namówić, a oszukiwać go nie będę. Test owu z dziś rano
    coś ty?? kurcze ja nie zakodowałam, że mężuś chce odpuścić ..

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    Basik u mnie owu lada moment, byc moze dzis. Dzialamy wiec sie okaze za 2 tyg jaki efekt.
    No to trzymamy kciuki kochana :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przydadza sie te kciuki, bo u mnie cos pod gorke. Ale ja sie nie przejmuje tym, co ma byc niech bedzie. 22 czerwca wyjezdzamy wiec troche wypoczne, a chyba tego mi trzeba. Moze wtedy zaskoczy.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    To które lepsze siemię ??? Zmielone ?? Może też zakupie ?! Hmm gdy przyszła @ powiedziałam koniec może nie dane jest mi 4 dziecko ,a teraz kurczę znów mam parcie ... Szkoda tylko że swoje myśli po @ wypowiedzialam głośno przy mężu on mnie poparł ... I teraz będzie problem o ta najważniejsza kwestie tj sex bez zabezpieczenia :) aaaa
    Najlepiej kupić w ziarnach i mielic samemu bo tłuszcze się nie utleniaja;) w całych ziarnach tak szybko ale jest potrzebny młynek do kawy, albo pić jak ja własne taki kisiel z ziarenk w sumie te ziarenka można wtedy pogryzc też bo w surowym stanie ziaren się nie jada- zablokuja jelita calkowicie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 11:25

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria a dlaczego chce odpuścić?

    Swan trzymam kciuki

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan prowadzisz wykres?? Może udostępnisz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 11:32

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej
    U mnie dzisiaj na szczęście już dobrze, chociaż wieczorem było mega kiepsko...nawet kisielek zwracałam :/

    Rybaaa hehee dzisiaj sypialnie bo wczoraj nie dałam rady :P Muszę swoje ciuchy poprzeglądać :P

    U nas dzisiaj słonecznie ale tam gdzie cień to śnieg jeszcze leży :O w weekend ma byc ok 18 stopni :) Możliwe że mąż będzie miał wolne i pojedzie do szkoły więc pojedziemy na weekend do mich rodziców bo oni mieszkają niedaleko szkoły :)

    I już Was nadrabiam i poodpisuje bo się rozpisałyście :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary mamy w podobnym wieku dzieci najmłodsze bo mój maluszek z 26 maja 2016 :) już nie długo urodzinki :)

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria Zdrówka ! I powodzenia, a to jednak mąż jest na nie ?

    karolinams powodzenia na wizycie

    Elwira.eli zdrówka dla córek, niestety taka pogoda to się choroby łapią :/

    MamaTuśka trzeba myśleć pozytywnie! :)

    Rybaaa to czekamy na Twoje testowanie :)

    Basik dobrze, że już niedługo koniec roku :) Ja już się boje co będzie za 2 lata jak mój synek pójdzie do szkoły :O

    Majzu może pogadaj z nim na spokojnie. A no to rówieśniki :)

    Ja nigdy takich ziółek nie piłam, słyszałam że te siemie jest nie dobre :P Moja teściowa to pije przy jej problemach z żołądkiem

    Elwira.eli lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu - nie prowadze juz zadnych obserwacji. Jestem przez to spokojniejsza i sa efekty - sluz bez wspomagaczy, mniej bolesna owulacja i wczesniej niz w poprzednich mies.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, mało piszę bo w pracy nie bardzo mogę :-( Cały cas kienci wpadają i wypadają. Jednak miedzy jednym a drugim podczytuję Was. Niestety chyba jeszcze nie moge być staraczką :-( Ja wiem, ze większość z Was stara się o piersze lub drugie dzieciątko. Ja mam już trójeczkę i zawsze mówiłam, ze na trójeczce poprzestanę. Ale ostatnio zrodziło się we mnie pragnienie, ze chciałabym miec większą rodzinę. Mój mąż też chce. Wiadomo, że czasem się waham. Ale dlaczego ludzie tak dziwnie reagują na to moje pragnienie??? W pracy też wszyscy najlepiej wszytsko wiedzą :-( Mam trójkę braci, mama mówiła, że nie żałuje, że nas ma ale trudno jej było, szczególnie z mężem alkoholikiem.
    Majzu, po Twoich wpisach poczułam, ze jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Ja nie miałam tylu przeżyć co Ty, choć mam jednego Aniołka w niebie.
    Dziewczyny, wspieram Was wszystkie z całego serca :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 12:01

    Majzu lubi tę wiadomość

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti kochana wspieram całym sercem:*

    Marti83 lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie ciesze ze sie odezwalyscie

    Hilary ty tam nie szalej

    Mamabyc jabtez marze o grilu

    Swan ja prowadze wole wiedziec czy u mnie normalnie cykl idzie po poronieniu

    karlajna a ile lat ma twoj mlodszy synel

    Aria Majzu tak jak mowi Karolina wziasc chlopow z zaskoczki.

    A ja wracam z zakupow nakopwalam se witamin bede lykac i do tego testy owu..moj znpod byka juz sie gapil z niezadowolona mina ..pyta sie po co mi to to mu odpowiedzialam ze lubie sikac na papierowe paski az wybuchnal smiechen

    Ja siemie bede se jesc ja w formie kleiku pije..

    Hilary, Pari lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 my tu wszystkie praktycznie staramy się o trzecie albo o czwarte dziecko więc doskonale Cię rozumiemy że chcesz mieć dużą rodzinę :)

    Basik hahah dobrze mu powiedziałaś ! :D

    Marti83 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to siemię, o którym piszecie rzeczywiście jest takie "dobre" na problemy żołądkowe? Bo ja mam problemy i nigdy mi żaden lekarz tego nie zalecił:-(

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno widziałyście reklamę Milionerów ? Czy tylko ja słyszę jak babka na pytanie prowadzącego "co zrobi jak wygra" słyszę: "Obiecałam PSU że kupie mu psa" :D Ja wiem że chodzi o syna ale ciągle słyszę PSU hahaha

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarTi nie ma sensu patrzeć co ludzie powiedzia bo każda z nas usłyszała jakie to my nienormalne jesteśmy ahhh... niech każdy żyje za siebie a nie za kogoś i mniej głęboko co każdy mówi, szczególnie że mąż tez pragnie to jest wasze szczęście a nie innych... My jesteśmy z toba jak chcesz to możesz się nam wygadac każda z nas tutaj jest by się wspierać:)

    Marti83 lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Na pewno widziałyście reklamę Milionerów ? Czy tylko ja słyszę jak babka na pytanie prowadzącego "co zrobi jak wygra" słyszę: "Obiecałam PSU że kupie mu psa" :D Ja wiem że chodzi o syna ale ciągle słyszę PSU hahaha
    Tak ona tak mówiła. Mąż oglądał ten odcinek o mówił że jakaś dziwna baba. Wogole mam wrażenie że ten nawet program się zrobił jakiś debilny te pytania oraz większość uczestników to jacys dziwni są...

    Hilary lubi tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ