X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Karolinams

    Ja dziś mam monitoring, mam nadzieję, że będzie widać jajniki

    karolinams lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 11 maja 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria trzymam kciuki.
    Basik83 u mnie koło obornik Wlkp. Rano chłodno i chmurki ale czasem przebija słoneczko.temp. 9 stopni.
    Hilary duże współczucia kochana. Życzę zdrówka i oby szybko minęło. U mnie jedna z córek zapalenie krtani obecnie i niestety druga zaczyna też kaszleć co mnie martwi bo to astmatyczką i alergiczna. Od kwietnia się u mnie ciągną chorubska. Ale staram się całkiem nie załamywać. W końcu przyjdzie słońce i będzie dobrze.

    Więc dziewczyny na ten dzień życzę dużo słońca, serduszmowanie i dobrego samopoczucia. Buziaki

    Hilary lubi tę wiadomość

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria kciuki w górę;)

    U nas jak narazie 3 stopnie i pochmurno ma poprawić sir popołudniu. Niech będzie ładnie bo raz idę dalej spać i wali mnie cały świat. Nie no na poważnie humory mam takie, że sama siebie mam dość, słońce napewno by pomogło;)

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki. Dzisiaj jakoś mi lepiej, zwłaszcza że wyszło słonce i świat inaczej wygląda. Ja wiem, że na wiele rzeczy nie mamy wpływu, ale rzeczywiście myślenie o ewentualnych niewypałach jest bez sensu. Tak to można się zamartwiać w każdym tygodniu ciąży i później w każdym kolejnym tygodniu życia dziecka. Ogólnie dochodzę do wniosku, ze internet to z jednej strony kopalnia wiedzy a z drugiej morze informacji, które nie powinny być w posiadaniu osób nie znających się na temacie. No bo co mi po medycznych statystykach, normach i przypadkach? Skoro jest ok to jest ok i jeśli mówi to lekarz, który mnie widzi oraz moja kochana ciocia (położna), no to powinnam się dalej konsultować i leczyć, fakt, ale wiecie... nie ciążowo, tylko trochę wyżej ;)

    Aria, trzymam kciuki. Uda się, zobaczysz. Już troje masz, więc na bank nie ma problemu, po prostu musi zaskoczyć w najbliższym czasie.
    Ja ogólnie suplementów jakoś nie lubię, w sensie wiesiołki, siemię i takie tam. W poprzedniej ciąży zupełnie mnie rozregulowały i zmieniła mi się długość cyklu. W tej wiedziałam dokładnie kiedy jest owy (testy, ból), ale śluz był wyłącznie wodnisty, żaden tak super ekstra.

    Hilary, zdrówka!

    Trzymam kciuki.

    karolinams, Hilary lubią tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria, Kochana, zdrówka! I co to za gadanie w ogóle!?
    Mój M jak tylko go coś zaboli to od razu SKS... I że dziadek dzieci robi... Ja mu wciąż powtarzam, że on młody bóg, 40 lat jeszcze nie ma.
    Aria, co Ty tu o starości mówisz? Zresztą, dzieci odmładzają, więc trzymam kciuki za poniedziałkową armię :-*

    U nas też słoneczko, ale zimno. Ogarnęłam trochę dom, pranie się robi, maluch śpi, a starsza córka ogląda bajkę, coby matka mogła spokojnie kawę wypić i popisać na forum ;)

    U nas nowy rok zaczął się chorobą, po kolei całą 4 padliśmy jak kawki. Tzn. starsza zaczęła gorączkować dzień przed sylwestrem, a o 1 w nocy w nowy rok mnie rozłożyło, później M i młoda. I co któreś wyzdrowiało, to na nowo, aż do połowy lutego... Zaczęło się od bostonki, a skończyło zapaleniem płuc u córki. Jeszcze odczuwamy skutki tej durnej bostonki, bo do teraz złażą mi i M paznokcie... Ciekawe ile to potrwa jeszcze..

    No i dziś OF zaznaczył mi owu 3 dni temu, więc czekamy. Ale przed 20 maja na pewno nie testuję (ehe, gadanie ;-P) ;)

    Miłego dnia!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria trzymam kciuki za podglądanie :) raju jak się cieszę , i już jestem z Tobą nakręcona hahah :)

    MamaTuśka każdy organizm pewnie inaczej, ja nie brałam wcześniej tylu co teraz ale co tam próbuję :) I tak mam rozregulowane cykle więc albo pogorszy albo pomoże :D

    Rybaaa raju co za choróbska.. współczuję,
    no to czekamy na twoje testowanie :D

    Najwazniejsze, że dziś czwartek a co za tym idzie zaraz weekend :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 09:45

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe karolina ja tez sie ciesze ze juz czwartek my z corami juz odliczamy ile razy do szkoly musza jeszcze isc ja juz bym chciala wakacje mam dosyc szkoly.

    Aria bedzie dobrze w koncu musi sie skonczyc to ciagle nie powodzenie

    Mama tuska bedzie ok zobaczysz ..doktor gogle nie ma zbytnio kwalifikacji wiec mu nie wierzymy hehehe

    Co do siemia pije sobie moze mi nie rozreguluje cyklu

    Rybaa to no to teraz czekamy na efekty..szalenstw

    Pari co tam u ciebie ?

    Swan jak sie czujesz?

    Mamabyc Hilary Majamia a co tam dzis u was ciezaroweczki ?

    Magda Paulina cos cicho siedzicie ostatnio

    MamaTuśka lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Hehe karolina ja tez sie ciesze ze juz czwartek my z corami juz odliczamy ile razy do szkoly musza jeszcze isc ja juz bym chciala wakacje mam dosyc szkoly.
    ja mam to samo, chyba bardziej nie lubię szkoły niż moje dziecko :D , synek jest zdolny ale taki leniwy, że masakra jak tylko odpuszcze pilnowanie lekcji to w dzienniku 1, normalnie już odliczam czas do wolnego :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!!!! Basik ja próbowałam pić siemie ale przez gardło mi nie przechodzi... bleee.... nawet jak do jogurtu dodam to i tak mi gula rośnie i nie zjem.... chyba kupię lepiej wiesiołek, obowiązkowo w tabletkach :-)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo z Madzia lat niebawem 11 uczy ogolnie sie swietnie ale jak tylko jej nie dopilnuje to juz gorsza ocena wpadnie.

    Ah wakacje przyjdzie juz hehehe.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe simon no za pyszne to nie jest ale jakos lykam .

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon mi też siemie lniane nie przejdzie przez gardło :)

    Basik dlatego trzeba te pociechy nasze pilnować, mój też 11lat, a mój młodszy będzie miał więcej samodyscypliny widzę to już teraz :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba sobie zakupie ta mieszanke dr sorki ... W 1 ciążę po 6 cyklach starań właśnie 7 z tą mieszanka okazał się ciążowy ;) tylko nie wiem czy te serducha pełne będą czy się mój mezus znów nie rozmysli ;)

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 11 maja 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówicie że siemię takie niedobre? Gdzie kupujecie?

    Dzięki za kciuki, baaaardzo mnie podbudowujecie <3

    Len mielony uwielbiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 10:31

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja kupuje zawsze siemnie lniane w aptece i jakoś na smak kleiku/kislu nie narzekam raczej bym powiedziała, że bez smaku, ale może przyzwyczajona jestem. Bo mama zawsze nam w dzieciństwie robiła jak miałam problemy z żołądkowe . A do jogurtu dodaje się zmielone tak jak np. Otreby.

    Karolina ojjj tak jak ładna pogoda będzie to chociaż sama dla siebie zrobię grilla heh :) i w końcu spokój.

    Mama Tuska ojjj dr Google mi nie raz nawet guza mózgu wmawial nie słuchaj debil jeden ;)

    Hilary i jak dzis lepiej się czujecie?

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria len mielony to właśnie siemie lniane tyle że zmielone :)

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To które lepsze siemię ??? Zmielone ?? Może też zakupie ?! Hmm gdy przyszła @ powiedziałam koniec może nie dane jest mi 4 dziecko ,a teraz kurczę znów mam parcie ... Szkoda tylko że swoje myśli po @ wypowiedzialam głośno przy mężu on mnie poparł ... I teraz będzie problem o ta najważniejsza kwestie tj sex bez zabezpieczenia :) aaaa

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina trzymam kciuki za owocny cykl! ;-)

    Właśnie, jak tam nasze ciężarówki?
    Hilary, co dzisiaj sprząasz? :-) haha
    Lepiej zdrówko? :-*


    Hilary lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria, a coś jeszcze będziecie działać? Test owu z wczoraj, dziś?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 11:11

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 maja 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Karolina ojjj tak jak ładna pogoda będzie to chociaż sama dla siebie zrobię grilla heh :) i w końcu spokój.
    Oj tak każdy spragniony tego słońca :)
    Majzu wrote:
    A ja chyba sobie zakupie ta mieszanke dr sorki ... W 1 ciążę po 6 cyklach starań właśnie 7 z tą mieszanka okazał się ciążowy ;) tylko nie wiem czy te serducha pełne będą czy się mój mezus znów nie rozmysli ;)
    Co to za mieszkanki dr sroki???
    u nas serduszkowanie całe szczęście zawsze w dużej ilości, mojemu nigdy za wiele :)

    Majzu musisz seksik taki spontaniczny szybki, żeby nie bylo czasu na zabezpieczenia haha

    Rybaaa dziękuję i wzajemnie, ja za każdym razem obiecuję, że się nie nakręcam ale przychodzi @ i startuję od nowa ze skrzydełkami u góry :) radosna i szczęśliwa, że ten będzie mój hahah

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ