X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 maja 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria, kciukasy są!! Czekamy na piękny wynik :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria czekamy na wyniki, będzie wszystko dobrze :)
    Jak tam zaczęłaś coś mężowi wspominać ???

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    :-o

    A co do dolegliwości ciąźowych - narazoe brak. Poza tym co pisałam - bulgotanie w brzuchu i odbijanie (ale to może po prostu w każdej ciąży "budzi się" mój refluks).
    Cycków jak nie było tak nie ma :-) haha więc nie ma co boleć ;-) temp za to poszalała i od kilki dni 37,1-37,2. Takiej wysokiej w ciąży nie miałam jeszcze.
    A M "oskarża" mnie już o budyń ciążowy :-P

    Dobrej nocy, padam z nóg :-*
    Budyń ciążowy powiadasz :) hahah
    majamia wrote:
    Ja mam jakas awersje na witaminy w ciazy... wezme rano, wymioty. Wezme w trakcie jedzenia - wymioty. Wezme po poludniu, wymioty. Wezme wieczorem - wymioty! Obudze sie w srodku nocy i wezme - wymioty! ... jak nie biore lekow, to wymiotow brak. Ta dam...!
    No to znalazłaś powód, nieźle nie pomyślałabym . Nie bierz tych witamin.

    Daven - no to zaszalałaś na imprezce super :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 24 maja 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-D

    Aria, trzymam kciuki :-)

    Basik przytulam mocno :-( jeszcze się będziesz cieszyć ciążą :-) a co do szkoły, to nie martw się. Na pewno Madzia da sobie rade :-)

    Moja dobrze się uczy jak na razie, ale to dopiero 2 klasa. Jednak jest mi przykro, ze ona musiała iść wcześniej do szkoły, bo widze że brakuje jej tego roku w przedszkolu :-( Niestety też często ma konflikty z koleżanką, wczoraj już nie wytrzymała i ją podrapała. Nie dziwię sie jej bo znam to dziecko i rodziców, i jak pani do mnie zadzwoniła, to jej powiedziałam jak sama byłam świadkiem jak tamta coś głupiego dogadywała mojej córci. Nie jestem za fizycznymi rozwiązaniami, ale wiem, że musiała ją tamta dziewczynka wyprowadzić z równowagi. A i pewnie tez chodzi o chłopaków, o te ich zakochiwania sie ... :-( Kurcze, jeszcze tacy młodzi, a już konflikty na poziomie kto się w kim kocha, i że ten drugi nie może w tym samym, ehh... Szkoda mi małej, bo raz jest dobrze, a raz znowu coś :-(

    majamia nie pij tych witamin, albo zmień. Ostatnio czytałam jakiś artykuł, żeby cały czas kwas foliowy brać, do porodu. A nie tylko przez 12 tyg. Zapytaj gina co on na to. Ja szczerze powiem, ze przy trzecim synku nie brałam, bo mam problem łykać takie wielkie tablety :-P

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti83 oj tak ciężko z tymi dziećmi w tych czasach. Mój ma też potyczki z kolegami, ciągle go gdzieś tam gnębią. Już była rozmowa z rodzicami, z wychowawcą ale podjeliśmy decyzje o przeniesieniu do innego szkoły, mam nadzieję, że tam nic się takiego nie będzie dziać. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Daven - no to zaszalałaś na imprezce super :)
    O.o. Hahaha, wyrosłam z takich imprez jakieś 15 w porywach do 20 lat temu ;), to kawał był Karolina :D!

    Majamia - może w takiej sytuacji lepiej przerzucić się na jadłospis bogaty w warzywa i owoce? W sumie lepsze takie witaminy dla dziecka niż żadne (bo syntetyczne lądują w muszli ;) ).


    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola czasem to jest jedyne wyjście bo mi sie wydaje, ze nauczyciele czasem po protu nie chca widzieć, że dziecku dzieje sie krzywda. A najgorzej jak dzieci sa wrażliwe to bardzo to przezywaja ale tez stają się obiektem gnebienia. Ja kiedyś tez mysłałam żeby naszą przenieść do innej klasy, bo niesttey szkołę mamy jedną. Ale zaczęłam ją niestety szkolić, że jak jej ktoś robi krzywdę to ma oddac, trudno. Ma oczywiście sama nie zaczynać, a jeśli ją ktoś wkurza, alebo mówi, że nie lubi to olac takie dzieci. Tak jak piszesz, takie czasy :-( Szkoda tych naszych dzieci. Ale rodzice też sa wiini, bo tak jak wspomniała Basik, większość nie widzi problemu i uważa, ze ich dzieci sa święte...

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez sie zastanawialismy nad zmiana szkoly jak nekali Madzie..ale poki co ona chce zostac tutaj.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Aria czekamy na wyniki, będzie wszystko dobrze :)
    Jak tam zaczęłaś coś mężowi wspominać ???
    Trzymam kciuki wlasnie mowilas cos mezowi ?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 24 maja 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z rana:)
    Aria, na pewno będzie wszystko ok:) A umówiłaś sie już do lekarza? Bo chyba przegapiłam.

    Basia nie martw się, jeszcze bedziesz cieszyć się ciążą. Tulam:)

    Co do szkoły, moja w idzie do 1 klasy, a synek do zerówki. Też sie boję, jak sobie poradzą w nowej szkole. Nie wiem czy szłyszeliście ze dwa lata temu o nauczycielce co zaklejała buzię uczniom? To moje dzieci idą do tej szkoły:/

    Muszę się pochwalić, że wczoraj zaczełam biegać. 6 km w godz:)

    karolinams lubi tę wiadomość

    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada gratuluje pięknie 6km :)
    No mój młodszy też do 1 klasy ehhh już się stracham :)


    Daven - sorki nie skumałam że to był żart hahahah

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie od wrzesnia znow chodzenie na naukido kosciola bo Zuzia do 3 klasy pojdzie i Komunia

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien donerek :)

    Aria meeeeeeeeeeeeega kciuki za piekna bete :)

    Rybaaa usmialam sie z tego budyniu ha ha ha

    Majamia mialam dokladnie tak samo z witaminami co Ty w ciazy z synkiem, ale gin powiedzial ze sa zle dobrane i dopiero 3 witaminy jakie mi przepisal na recepte nie powodowaly ani mdlosci ani wymiotow :)

    Basik tule kochana, ale zobaczysz juz nie dlugo bedziemy sie cieszyc z Twojej fasolki :)

    Dziewczyny nowo zaciazone, kiedy umawiacie sie na pierwsza wizyte?

    Marti moj syn poszedl do szkoly majac 5 lat, wiec tez mi bylo przykro ze nie bedzie juz w przedszkolu, ale jemu zupelnie nie ;) on uwielbia sie uczyc i nie mogl sie szkoly doczekac.

    W ogole dziewczyny jak czytam to co Wy piszecie o tych szkolach w Polsce i slysze od znajomych to wlosy mi deba staja .( od najmlodszych lat gnebienie dzieci, mnie sie to w glowie nie miesci serio. U nas tego nie ma. Jak jest dziecko ktore dokucza innym dzieciom to od razu jest reakcja dyrekcji. Przeniesienie do innej klasy. Jezeli to nie zda egzaminu to dziecko przenosza do innej szkoly. U nas w szkolach jes mega tolerancja. Wiele narodowosci jest. Wiele kolorow skory ale dzieci tolerancyjne i przyjazne. Pewnie ze zdarzaja sie wyjatki ale to co dzieje sie w polskich szkolach jest straszne, wiec nie dziwie sie ze sie zamartwiacie. Tez bym sie martwila bo moj synek z tych bardzo wrazliwych. On nawet pajaka jak zobaczy na balkonie to bierze go w papier i zanosi na trawe a na bajkach jak dzieje sie krzywda to placze ;)

    U nas od jutra mamy 4 dniowy dlugi weekend :) myslimy czy nie spakowac sie dzisiaj i nad morze nie wyjechac ;)

    A na 12 jade synka odebrac bo byl na kilkudniowej szkolnej wycieczce i steskniona jestem ogromnie bo od kilku dni z nim nie rozmawialam bo nie mogli miec tel. ze soba :) i wiecie co? Tak pusto w domu z jednym dzieckiem jest. Dlatego ciesze sie ze jest mi dane byc mama 2 dzieci <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magada dalas czadu, super. Zakwasow dzisiaj nie masz?

    Ojeju Basik te nauki to pamietam ze swojej komunii do dzis jak sie nie chcialo chodzic he he

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 24 maja 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - nie ma za co przepraszać, naprawdę poprawiłaś mi humor z rana :D.

    Tak czytam o Waszych kłopotach z dzieciakami w szkole i myślę sobie, że to naprawdę będzie wyzwanie. Może zasugerować pedagogowi zorganizowanie jakichś zajęć integracyjnych dla klasy? To naprawdę są fajne zabawy :), a dzieciaki dzięki temu lepiej się poznają, przełamują lody i zaczynają się ze sobą kolegować. Moje starsze poszły do przedszkola (do jednej grupy) i dopiero po kilku tygodniach przyznały się, że bawią się tylko ze sobą, bo wstydzą się/boją zagadać do innych dzieci, że dzieci ich "nie lubią" itd. Okazało się, że wcale nie "nie lubią" tylko nie znają - bo i jak mają poznać, skoro moje dzieciaki nie wykazują chęci do zabawy z grupą, a grupa jest zżyta (w zeszłym roku już razem byli w przedszkolu) i nieszczególnie zainteresowana skakaniem koło moich dzieci jak koło jajka ;). Tym razem poszło bezboleśnie - 2x poszłam (na zmianę z mężem) do przedszkola i zainicjowaliśmy wspólne zabawy naszych dzieci z grupą a potem samo poszło. Tylko że tak sobie myślę, że taka rola przedszkolanki a nie rodziców...A przedszkolanka uważa, że ona "dzieci nie będzie zmuszać" do wspólnych zabaw, zostawia im swobodę w tym względzie...

    Magda - 6km mogłabym przebiec tylko do najbliższego sklepu po wielką tabliczkę czekolady :D! Szacun ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 09:43

    karolinams, aria40 lubią tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizytę u lekarza, to pogadam z nim na temat tyh witamin. Ogolnie 'zapominam' brac... bo jak tylko pomysle, ze bede wymiotowac... aaaa...

    karolinams lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMama zgadza się niestety nie jest zbyt dobrze w tych naszych szkołach. Trzeba być czujnym cały czas.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 24 maja 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Jutro mam wizytę u lekarza, to pogadam z nim na temat tyh witamin. Ogolnie 'zapominam' brac... bo jak tylko pomysle, ze bede wymiotowac... aaaa...
    no pewnie porozmawiaj :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • magada Ekspertka
    Postów: 169 82

    Wysłany: 24 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłamama o dziwo nie:) dwa lata temu też biegałam. 10 km :), no ale się zapuściłam:(

    Daven dziwna pani. Wydaję mi się, że to ona powinna pomóc zaklimatyzować się dzieciom. A nie zostawić ich samych sobie. Powinna wprowadzić jakieś zabawy zapoznawcze, skoro byli nowi:/


    02.2010 córka
    09.2011 syn
    01.2017 corka(*)
    01.2018 7 tydz.(*)
    12.2018 córka
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 24 maja 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nic nie mówiłam Pierwszy raz tak długo zwlekam. Czekam na dobry moment i zaden nie jest dobry Może dziś wieczorem? Oddałam krew na betę Siedzę u fryzjera na balejażu

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ