X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to moj jest bardzo chetny na posiadanie jeszcze jednego potomka. Ogolnie jest dla mnie bardzo dobry. Chlopcy tez sa niegrzeczni, bija sie, no i mlodszy autysta. Corcia za to jest niesamowita. To dziecko bezproblemowe, jest bardzo bardzo madra i kochana. I maz oszalal na jej punkcie... Chociaz chlopcow tez kocha. Poklada w nich wielkie nadzieje, szczegolnie w starszym, ktory doskonale gra w pilke nozna.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj chce mi zapewnic corke. Chetnie lyka leki wspomagajace nasienie - sam sobie je zakupil. Czasem jak chlopaki spac nie daja, krzycza, to uszczypliwie powie 'i Ty chcesz jeszcze jedno?' A zaraz wzrusza sie, jak male rzeczy do pidla chowamy, bo mlodszy wyrosl i ida dalej.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zaszłam w ciążę z przerywane go stosunku ... To był dla mnie wielki dramat , tragedia ,ależ ja byłam pusta ... Trwało To tylko tydzień 16.01 test pozytywny ,a 21 krwawienie . Bhcg 20 stycznia wynosiła 191. Ale z każdym dniem spadała i kreska na teście sobie bladla . Niby powinnam się była cieszyć przecież histeryzowalam na początku ... No właśnie na początku ,a gdy krwawila płakałam z rozpaczy i w głowie miałam ten głos - nie chciałaś mnie to sobie poszłam - i od tamtej pory coś we mnie pękło !!!Tak bardzo chce być w ciąży ... Mąż raz chce raz nie - jak mam płodne to nie chce a jak nie płodne to chce - bez sensu...

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu - ale juz na poczatlu ciazy dzialaja hormony. Roznie mysli moga nas nachodzic i to calkiem normalne.
    Jak sobie teraz z tym nie radzisz, to mkze warto porozmawiac z jakims psychologiem?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam teraz dni bardzo plodne mam sluz rozciagliwy, szyjka bardzo wysoko mięciutka i otwarta.nie wiem co zrobić żeby mój dziś skończył gdzie ma.... na seks owszem się zgodzi bez problemu. Ale pewnie weźmie prezerwatywe albo przerywany bo on też poznaje kiedy mam dni bardziej plodne ( że względu na suchość podczas dni niepłodnych) więc mu nie powiem, że to raczej nieplodne. Płakać mi się chce jak sobie pomyślę.

    Mijaziu mój właśnie teraz nie będzie chciał normalnie a za tydzień to jasne czemu by nie. Poprostu mam dość mówiłam już pół roku temu, że niedługo będę chciała zacząć się starać on tak tak niedługo. Teraz od 2 miesięcy proszę, żeby się zastanowil na poważnie. To zazwyczaj mówi że nie ma kiedy... taaa jasne ważne, że na piwo z kolegami ma czas. Później nagle tak kochanie idziemy robić chłopa a nagle dochodzi do tego to nie ja nie chcę. Mój ma ten problem ze nie potrafi rozmawiać. Gdyby chociaż porozmawial że mną dlaczego nie chce tak na poważnie. A ten mi odpowiada zza komórki, że nie wie bo samochód praca zupełnie na odczepnego. Mam go dość pewnie jeszcze trochę to będziemy się klocic bo ten nie potrafi się określić.

    Dobrze, że chociaż tu mogę się wygadac bo nawet nie mam komu, moje przyjaciółki mnie nie rozumieją "przecież masz dwójkę po co ci kolejne" dlaczego większość społeczeństwa nie rozumie, że ja zawsze chciałam mieć duża rodzinę. Rozumiem jak się nie uda to trudno mam 2 córki wspaniałe, ale nie chce się obudzić za 15lat dlaczego chociaż nie spróbowałam spełnić swoich marzeń.

  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu, jak ja Cie rozumiem. W sierpniu 2016 zaszlam ze stosunku przerywanego. Bylam wsciekla, rozzalona i zrozpaczona. W tyg pozniej, kiedy dotarlo do mnie, ze to nie wrog a moje dziecko, poronilam. Zamiast skakac ze szczescia, ogarnal mnie smutek i wyrzuty sumienia...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dzis robilam test i biel vizira :( no ale w sumie jakos tego sie spodziewalam niby wg ostatnich cyklow okres powinien byc jutro gora do 18 a ja nic nie czuje :( zero boli jak zawsze przed @..doła mam

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam. Pewnie sama bede to przezywac, jak @ przybedzie, albo jak zobaczę jedna kreske... i te czekanie m @...

    Basik83 lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :*

    ale juz zamowilam na alegro testy owulacyjne hahahaha jeszze nigdy z nich nie korzystalam wiec sproboje :) w nastepnym cyklu

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie testy z allegro i nic. Mialam ciemniejsza testowa i nic - albo owulacji nie mam, albo lipne sa.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy :) jak nic nie dadza w kolejnym cyklu to se kupie normalnie w aptece

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z allegro mi też nie pokazują w sumie ciągle jest ta 1 kontrolna. Kupiłam wczoraj z apteki i dziś robilam i zaraz pokazało 2 kreski takie same więc ovu będzie jutro. A z allegro kreska testowa ledwo widoczna. Szkoda nawet 1zl na te z allegro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 15:18

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu nie obwiniaj się .. często pierwsze reakcjie są różne szczególnie jeśli ciąża z zaskoczenia.

    Basik83 tulę

    w końcu musi się nam udać nie <?>


    ależ macie z tymi facetami ... choć mój jak kiedyś pisałam też wpierw namawiał a potem jakiś taki niezdecydowany .. nawrzeszczałam na niego przy okazji się z emocji popłakałam to w końcu się określił na 100% ..choć nie przeżywa moich @ jak ja :P

    ja też już zaopatrzona w testy owulacyjne choć takie w tesco kupione :P sprawdzone.. w aptece kiedyś kupiłam takie 7 szt za 5 zł ... mega się zdziwiłam ceną ale miałam do nich wątpliwości .. w sumie ciężko stwierdzić czy "działały" bo owulacja się mega przesunęła to nie dziwne, że wychodziły neg.


    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas za was wszystkie trzymam kciuki ! No kurcze nie zostawiajcie mnie samej :p

    Pari lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Hilary, to dopiero połowa miesiąca

    Hilary lubi tę wiadomość

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary- w przyszłym miesiącuy wszystkie planujemy być w ciąży:D

    Hilary, Pari lubią tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mogę się z wami pożegnać moj jednak stanowczo powiedział "Nie" chyba nie mam na co liczyć aby zmienił zdanie.

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimalna szansa na ciaze jest skoro 4 dni przed ovu był stosunek, ale to taka szansa jak wygranie w lotka... zaraz się porycze i tyle z tego będzie. Upijam swój żal w 2 lampce wina z tego wszytskiego kupiłam sobie papierosy i znów zacznę palić... mógł od razu mówic "nie teraz " czy coś a nie zrobiłam sobie nadzieję i tyle. Więc pozostanę z wami do końca miesiąca może jakiś zolnierzyk żyje we mnie iczeka na jajeczka, więc będę testować mimo, straconych nadziei.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc, ja w drugą ciążę zaszłam z <3 w 8 dniu cyklu, byłam w wielkim szoku, bo nie chciałam wtedy kolejnego dziecka. Zawsze jest jakaś nadzieja ;)

  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Ja chyba mogę się z wami pożegnać moj jednak stanowczo powiedział "Nie" chyba nie mam na co liczyć aby zmienił zdanie.

    mama być - nie żegnaj się - to tylko męska gadka -- mój dziś powiedział ,że chce także zmienni są męskie gatunki :)

    wiecie co?? moja matka grzebie wmoich rzeczach == byłąm dzis na zebraniu u mojej 9 latki i ona pprzyjechała do 10 miesiecznego małego ... i???? wiem jak zostawiłam swoje testy hcg ;) w szafce w łazience a jak leżą teraz ??!!!! wtf ?!!! grzebie mi w szafkach i modli sie by kolejnego dziecka nie było :( rozmawiałam z nią na ten temat i wyjawiłam ze chce 4 dziecko - stwierdziła ze jestem patologia i ze zaraz zapomne ile mam dzieci jak ktoś sie bedzie pytał ??!!! moja własna matka twierdzi ze jestem nienormalna !!! i grzebie mi w szafkach --- nie no przegieła !! sory musiałam sie wyżalić ;(

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ