X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ten wiek, moje złote dziecię samo wybiera sobie ubrania, np 4 dni z rzędu te same spodenki bo są super i są zielone a matka nie ma nic do gadania :P

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm no to tym bardziej, jak czuje się tak "dziewczęco" a Ty obcięłaś włosy... ojjj biedna Ty ;) haha chociaż rozumiem Cię, ale to naprawdę mega długie włosy miała jak tak!! Ona od urodzenia miała dłuższe włoski i szybko jej rosły?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Hmmm no to tym bardziej, jak czuje się tak "dziewczęco" a Ty obcięłaś włosy... ojjj biedna Ty ;) haha chociaż rozumiem Cię, ale to naprawdę mega długie włosy miała jak tak!! Ona od urodzenia miała dłuższe włoski i szybko jej rosły?

    Nie od urodzenia nie, na początku miała dość słabe i cienkie, ale nie obcinałam jej i rosły , rosły i nawet się zagęściły, teraz miała już super, tylko tak jak mówię plątały się strasznie...ale to nie tak, że na chłopaka ścięłam bo nieeeeee myślę, że jak były tak prawie do pasa to teraz ma trochę dłuższe jak za ramiona... widać ogromnie moim zdaniem ale chyba tragedii nie ma ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Nie od urodzenia nie, na początku miała dość słabe i cienkie, ale nie obcinałam jej i rosły , rosły i nawet się zagęściły, teraz miała już super, tylko tak jak mówię plątały się strasznie...ale to nie tak, że na chłopaka ścięłam bo nieeeeee myślę, że jak były tak prawie do pasa to teraz ma trochę dłuższe jak za ramiona... widać ogromnie moim zdaniem ale chyba tragedii nie ma ;)

    No to może nie będzie tak źle :P w każdym razie powodzenia jutro Ci życzę ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki przyda się :-)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zepsulam laptop :( przerzucam sie na telefon :( korzystam z netu w telefonie jak uposledzona wiec przez jakis czas bede sie rzadziej odzywać
    :p

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    zepsulam laptop :( przerzucam sie na telefon :( korzystam z netu w telefonie jak uposledzona wiec przez jakis czas bede sie rzadziej odzywać
    :p
    Oooo.. Nie lubię tego :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam :)

    Ja 85 z Grudnia też strzelec jak ktoś wyżej :)

    Jutro wyjazd nad morze,ciekawe jaka pogoda nas zastanie bo widzę, że od tego czasu co patrzyłam już kilka razy się zmieniła:/

    Zizi wielkie gratulacje:) po potwierdzeniu u gina albo becie piszę <3

    A ja nawet nie wiem kiedy miałam Owulację :( tzn bolały mnie wczoraj jajniki a kilka dni temu miałam rozciągliwy śluz to może wczoraj? ale testów nie robiłam to cholera wie...dzisiaj 18 albo 19 dzień cyklu to może rzeczywiście już była, ostatnie dwa <3 mocno wymuszone tak na odwal się więc w tym cyklu nie mam się czego spodziewać, w sumie to chyba czekam na wrzesień aż pójdę do lekarza na badania...

    A nie wiecie ile wybulę u gina za taki monitoring cyklu?

    Pozdrawiam :)
    Bete była w pn:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi gratulacje :) ja ostatnio słao sie udzielam na forum ale to przez zamieszabnie zwiazane z weselem brata które odbedzie sie w ta sobote wiec mam nadzieje pozniej troche nadrobic zaległosci... a póki co stresuje sie swoim wykresem i tak sie zastanawiam czy moze wybrac sie do gina i niech oceni co z ta owulka...przeciez to nie jest normalne zeby temperatura stała w miejscu jak wryta juz tyle czasu... mam nadzieje ze to wina tylko i wyłacznie termometru moze mi podpowiecie co byscie na moim miejscu zrobiły?

    zizi lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek niestety ja niewiele jeszcze sama wiem na ten temat więc nie pomogę... A nie masz innego termometru by móc porównać? Jeśli nie to tylko ginekolog chyba pomoże...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby - ja też :) Gliwice się kłaniają :P

    Mundek - hmm a próbowałaś np. zmierzyć temp powiedzmy 15 min. później niż zwykle?

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek, nie wiem o jakim czasie mówisz, bo nie ma wykresu, ale ja kiedyś tak miałam, że przez tydzień miałam identyczną temp. co do kreski... Już chciałam termometr nauczyć latać, ale się powstrzymałam i mierzę nim do tej pory :)

    EDIT: A jaką temp. pokazuje jak zmierzysz o zupełnie innej porze?

    Marietta, ja też nie lubię... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 09:59

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny, wczoraj moj test owu byl juz negatywny (po 2 dniach pozytywnych) ale oba jajniki kluly jak oszalale, wyczytalam ze na naturalne wspomaganie pekniecia jajeczka pomaga goraca kapiel a po niej serduszkowanie, no wiec wzielam kapiel tak goraca ze az sie prawie ugotowalam, jajniki kluly jeszcze przez kilka godzin, niestety moj malz odmowil wspolpracy czym strasznie mnie wkurzyl i caly moj misterny plan poszedl w buraki.
    Poserduszkowalismy dopiero dzis rano ok 12 godz od mojej domniemanej owulacji. W necie wyczytalam ze to jednak moze byc juz za pozno :-(

    Mundek o ile twoja tempka po owulacji ladnie podskoczy to chyba nie ma sie czym martwic, rzeczywiscie moze sprobuj zmierzyc temp troszke pozniej niz zwykle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 10:06

    Mundek lubi tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izizizi to co ten Twój małżonek taki uparty?? Było siłą brać :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa, są różne sposoby udostępniania wykresu, nie tylko w podpisie.
    Mundek ma wykres udostępniony na tablicy. Żeby go zobaczyć, klikasz w nazwę użytkownika - tam klikasz "tak" (przy info o wykresie na tablicy) i już widać :)

    Mundek, grunt, że Ci tempka teraz ruszyła w górę i testy się wybarwiły. Ale fakt, byłoby idealnie sprawdzić na innym termometrze. A ten Twój obecny ma 2 miejsca po przecinku?

    Mundek lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta jak będziesz to napisz mi czy byłaś już może w klasztorze Dominikanek i czy dostałaś ten pasek... Jestem ciekawa :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Rybaaaa, są różne sposoby udostępniania wykresu, nie tylko w podpisie.
    Mundek ma wykres udostępniony na tablicy. Żeby go zobaczyć, klikasz w nazwę użytkownika - tam klikasz "tak" (przy info o wykresie na tablicy) i już widać :)

    Mundek, grunt, że Ci tempka teraz ruszyła w górę i testy się wybarwiły. Ale fakt, byłoby idealnie sprawdzić na innym termometrze. A ten Twój obecny ma 2 miejsca po przecinku?

    Oo, Bratek dzięki za uświadomienie :)
    No to mój wykres wyglądał nawet bardziej płasko :) Podłączam się pod izizi - poczekaj na skok po owu i będzie wszystko jasne. A swoją drogą porównaj z innym termometrem.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój termometr niestety ma tylko jedno miejsce po przecinku z dwoma jest ciągle w planach do kupienia... a o innej godzinie spróbuje jutro zobaczymy czy to cos da... a wczoraj jak wróciłam z pracy to spr czy moj termometr pokaze jakas inna temperature i było 36,1 a przed samym spanie 36,4 wiec sama nie wiem powinno sie na dniach wyjasnic dzieki za pomysły spróbuje jutro 15 min później :)

    45b7d4d166ddc5dcdd01cffcdc9048b9.png

    Tyśkaa lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Słonka moje popołudniową porą :)

    Wybaczcie, że wczoraj Was tak zaniedbałam, ale załapałam takiego nerwa, że bałam się, że eksploduję jak za bardzo napompowany balon wrrr...
    Kupiłam sobie testy owu ale oczywiście zapomniałam ich zrobić a do tego z planowanych serduch była lipa, przez cholerną pracę mojego mężulka i jego nadgorliwość. Kurcze tak narzeka, że choroba go osłabiła itp. a jak w pracy alarm to ten łoś od razu w te pędy do roboty, bo oczywiście bez niego niby ani rusz. No i dupa, dupa, dupa
    Przeszło mi dopiero koło północy, bo stwierdziłam, że nigdy wcześniej nie miałam owulki tak szybko a to dopiero 14dc i szyjka średnio i nie jest otwarta, a do tego sahara i brak płodnego śluzu. No i kuźwa co?! Mierzę rano tempkę a tam skok jakiego nigdy wcześniej nie miałam i zaliczam nerwa nr 2 i to do kwadratu. Dzwonię do mężulka i mu mówię, że dupa, dupa, dupa ale jak się uwinie to może jeszcze bzykniemy się z rańca i się uda. No i tutaj mamy nerw nr 3 do sześcianu, bo w słuchawce słyszę: będę najwcześniej wieczorem!!!! Sory Kochanie, ale nie mogę teraz rozmawiać!!!!!!
    No i dzisiaj postanowiłam, że się dobiję i wieczorem robię test a do tego jak wyjdzie negat, bo jutro mogę być poszukiwana listem gończym, bo nie ręczę za siebie i nie wiem co zrobię mężulkowi jak już raczy wrócić do domu.

    Wybaczcie ten monolog, ale ulżyło mi (tylko szkoda, że Waszym kosztem) :-P

    Ogólnie już mi lepiej i wiecie co? Łudzę się, że o ile była owulka to serduszkowanie na 2 dni przed nią, przy zamkniętej szyjce i braku śluzu zakończy się ciążą :) A co sobie będę żałować optymizmu :-P

    Buziakuję i oczywiście przeczytałam wszystkie posty :)

    cinnamon cookie, JoHanna, katiuszaa, zizi, Mundek lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama ściskam Cię mocno :) Ty nawet jak się denerwujesz to mnie rozśmieszasz :P tylko proszę, nie miej mi tego za złe ;) ja na Twoim miejscu też bym się wkurzyła! Ale wierzę, że uda Ci się zakropkować :) będzie dobrze!

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ