X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bratek dziękuje za link jak juz bedzie po weselu brata to się w koncu tym zajmę :) czekającaMama dobrze ze z nami jesteś bo wywołujesz uśmiech na naszych twarzach <3 mam nadzieje ze mimo wszystko wieczór się udał i emocje przerodziły się w namiętnść :D

    zizi lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @a u mnie tez dzis chmurki☺

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nadal żar z nieba... :/ wczoraj po południu zagrzmiało i popadało, wieczorem, jak wyszłam z psem to jak zawiało to aż mi się zimno zrobiło :P Tak przyjemnie było..a dzisiaj? Znowu gorąc.... :/

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)

    Wczoraj narobiłam niezłego zamieszania na forum z moją owulką - niespodzianką, więc poczuwam się do zdania relacji z wczorajszej nocy :-P A więc: 1) w szafie wszystko poupychane i czeka mnie dzisiaj niezła robota po powrocie do domu, no ale to wszystko na własne życzenie, więc nie mogą mieć do nikogo pretensji ;) 2) czekałam na mężulka, czekałam, aż zasnęłam 3) około 1:00 obudziło zgrzytanie kluczy w zamku i już byłam gotowa do ataku, ale jak zobaczyłam winowajcę całego zamieszania i jego skruchę na twarzy to postanowiłam, że daruję mu tym razem życie :-P Później poszło już jak z płatka chociaż do mega romantyzmu była daleka drogo niczym do kosmosu, ale czasami trzeba szybko i sprawnie hahaha

    Dzisiaj za to ja mam za swoje: od rana brzuch mam jak balon, wzdęcie i to takie bardzo bolesne, do tego czuję się jakbym miała w sobie hektolitry zbędnej wody i jajniki pikają na zmianę z przewagą, dla lewego. Tempka lekko poszła w górę więc pewnie wczorajsze wysiłki i tak poszły na marne, ale co robić ? Nie umiem zaczarować rzeczywistości, aż tak dobrą czarownicą jeszcze nie jestem :)

    Słonka życzę Wam spokojnego dzionka i zazdroszczę, tym z Was u których zrobiło się trochę chłodniej, bo u mnie znowu żar z nieba.

    Buziaki

    zizi, Imię_Róży, cinnamon cookie, Mundek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj laptop bie wytrzymał tych upałów i ciagle pisze z tele masakra jest hehe do tego martwię sie tym ze nie mam zadnych objawów ciazy nie wiem czy to normalne ale sie boje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:36

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) też proszę o dołączenie mnie do grupy starać zek :). Od razu chciałam naświetlić moją sytuacje. Jest to nasze 3 podejście, ale pierwsza upragnioną ciąża. Nie mam doświadczenia dlatego chciała was zapytac. Mam podejrzenia co do ciąży ale nie wiem czy to z powodu tego ze tak bardzo chce czy faktycznie się udało. Cykl 33 dni, starania w 16,17, 18 dc. Od wczoraj (21 dc) mam plamienie delikatne(6 dni po możliwym zapłodnieniu) które trwalo godzinę, potem przerwa w nocy znowu troszkę i dziś rano tez, a teraz znowu przerwa. Wyczytałam ze może to być plamienie implantacyjne. Dziś od rana czuje się koszmarnie, jest mi nie dobrze, boli mnie glowa i po mimo przespanej nocy mam wrazenie ze usne na stojaco. Nie wiem czy po wypiciu dwóch piw czy aż tak wczesne objawy?

    zizi, Imię_Róży, Mundek lubią tę wiadomość

  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrob test bo te objawy tp roznie ja jestem w 7 tyg ciazy i nie mam zadnych objawow jedynie bol piersi ktory lekko ustal w tej chwili i zawroty glowy...najlepuej zrobic test bedziesz apokojniejsza:))))

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test robiłam wczoraj, ale wyszedł negatywnie, chyba za wcześniej bo to ostatni weekend był obfity w starania :). Zastanawia mnie tylko to plamienie, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Nagle w środku cyklu...

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Mamba - na test jest trochę za wcześnie... Jak bardzo byś chciała się dowiedzieć, czy coś zaskoczyło to możesz pójść na betę, sikany to tak szybko raczej nie pokaże...
    CzekającaMama - dobrze, że cokolwiek było :P nieważne jak :D tylko dziś niepotrzebne sprzątanie Cię czeka :P
    A u mnie jednak upał... Chmurki się rozeszły i słońce w pełni :|

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydaje ze trochę za wcześniej na test, poczekam parę dni i zrobię drugi. Na razie muszę trochę spuścic z tonu bo testy bym codziennie robiła, tak się już nie mogę doczekać tych 2 kresek :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no my też to znamy ;) nałóg testowy jest silnie uzależniający :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszystko ze mną ok ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej :D ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę kobietki do fryzjera na tą moją mega zmianę koloru... Trzymajcie kciuki bo się przyda!! A że jestem przed @ to niech lepiej wyjdą dobrze... :D :D :D

    Mundek, Smerfelinka, zizi lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! A z tym robieniem testów ro faktycznie heheh ja zrobilam 2 dziennie i jeszcze chcialam ale na szcZęście sie powstrzymalam:)) zatestuj najlepiej za tydzien albo faktycznie zrob test z krwi :))

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo!
    U mnie chmury i zimno jakoś się zrobiło, mi to ten upał nie przeszkadzał a nawet wieczorami przy ognisku lubię posiedzieć. To podobno również wina hormonów.
    CzekającaMama fajnie że się udało zabawić z mężem jak wrócił, teraz tylko przeczekać fazę luteinową i testować, czyli wykonywć czynność od której wszystkie jestemy uzależnione.
    Olina brakiem objawów się nie przejmuj moja mama zawsze mówiła że ona miała 2 obiawy ciąży brak miesiączki i poród.

    Znacie jakieś domowe sposoby na niedobór estrogenów?

    Paryzetka83, zizi lubią tę wiadomość

  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekajacaMama mam tak samo jak Ty czasami mam taka złośc na faceta, a potem przychodzi taki biedny wielce, że tez aż mi go szkoda i odpuszczam :DDD hehee

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama - czemu na marne? Może właśnie w punkt - zostawiliście żołnierzyki, które już czekały i przyszła ovu? :)
    Fajnie, że udało się pourzędować... A szafa.... Eeeee, spójrzmy na to tak - przynajmniej się przewietrzyła ;))))))))))

    A tak w ogóle, to niech mnie ktoś walnie w łeb. Głupie testy... Wiem, że 6dpo to za wcześnie (chociaż wciąż mam nadzieję, że może to 8 dpo :P ). Już bym chciała, żeby to był 14dpo :P Mój Małż powtarza, że jak się będę stresować, to to nie pomoże. Ale to nie takie proste... ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 12:04

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:

    A tak w ogóle, to niech mnie ktoś walnie w łeb. Głupie testy... Wiem, że 6dpo to za wcześnie (chociaż wciąż mam nadzieję, że może to 8 dpo :P ). Już bym chciała, żeby to był 14dpo :P Mój Małż powtarza, że jak się będę stresować, to to nie pomoże. Ale to nie takie proste... ;/

    U mnie dziś 9dpo a OF pokazał, że test może wyjść na 18% i już mnie korci :P Ale się trzymam i nie testuję, zwłaszcza, że temperatura poleciała w dół :(

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek - mężczyźni w ogóle nas pod tym względem nie rozumieją! :) mówią "bez stresu, daj sobie na wstrzymanie", a nie rozumieją, że to nie takie proste... :/

    Paryzetka83 - 9dpo jeszcze nie przesądza o niczym! Musisz poczekać...

    Ja teraz jestem w 5dpo i też już bym najchętniej testowała :D :P ale nie, wytrzymam przynajmniej do 10dpo :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ