X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama może jeszcze mąż się wstrzeli :) Dziś wieczorkiem. 2 dni przed owu to też jest całkiem dobrze

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Listopad ja 27 a mój syn 29 :P

    kamisia u mnie jest podobnie ale to mój P ma urodziny 2 lipca ja 5 lipca imieniny 6 lipca Jaś ma urodziny i 12 lipca ma imieniny i mój chrześniak urodziny :-)

    U mnie kolejny dzień upałów. Masakra normalnie. Po południu popadało i zagrzmiało teraz wygląda słonko znowu.

    Czekająca mama też bym się zdenerwowała no ale cóż kurczę takie życie. Trzymam kciuki jednak żeby udało się Wam wstrzelić jeszcze <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "cinnamon_cookie" co Ty mówisz? Ja miałabym mieć Ci coś za złe - no coś Ty :) Jestem naładowana jak karabin maszynowy i mam zamiar amunicję wystrzelać, ale w winowajcę :-P
    Z drugiej strony to jakaś masakra, bo gdyby nie ten skok tempki to miałabym to głęboko w du..., że pojechał do pracy, bo takie upały, że nic się nie chce :-P

    "Kjopa3" dziękuję za wsparcie w moich nerwach na mężulka - od razu mi lepiej, bo to znaczy, że nie jestem taka wredna jakby się mogło wydawać, tylko reaguję normalnie na brak serduch w odpowiednim momencie. A i drugie dzięki za wiarę, że zakropkuję :-P To dopiero byłby numer hahaha

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff.. ;) ;) masz rację , strzelaj, wyżyj się trochę, takich okazji się nie marnuje :P mąż to zapamięta na przyszłość :P

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekająca mama świetnie Cię rozumiem bo P ma tak samo jak twój mąż, akurat jak jest piękna owulacja która rzadko bywa to on ma robotę, zwierzęta ratuje albo inseminuje, a ja tu sama. Jak chcesz strzelać to strzelaj np kup sobie wiśnie i pestkami w niego. A niech ma. Zgadzam się z cinnamon cookie nawet jak wkurwiona jesteś to przyprawiasz nas o uśmiech na twarzy i napełniasz nadzieją. Nie wiem jak ty to robisz ale rób tak dalej. Ja dziś totalnie zdołowana, niby to dopiero 3dc ale przeczucie jednak że to będzie do dupy cykl pozostaje, a wszystko przez Gina który z urlopu wrócił ale czasu nie ma i ja znów bez leków zostaję a bez nich jajeczka marnie rosną

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    mój termometr niestety ma tylko jedno miejsce po przecinku z dwoma jest ciągle w planach do kupienia... a o innej godzinie spróbuje jutro zobaczymy czy to cos da... a wczoraj jak wróciłam z pracy to spr czy moj termometr pokaze jakas inna temperature i było 36,1 a przed samym spanie 36,4 wiec sama nie wiem powinno sie na dniach wyjasnic dzieki za pomysły spróbuje jutro 15 min później :)

    45b7d4d166ddc5dcdd01cffcdc9048b9.png
    Oooo, to na razie się w ogóle nie stresuj tempkami w takim razie. Mogły się od siebie różnić, tylko termometr tego nie zauważył :)
    Zajrzyj na allegro - 16-17zł z przesyłką i masz fajny termometr z dwoma miejscami po przecinku :)
    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=termometr+owulacyjny+microlife&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=engagement-v10-promo-sm-sqm-hou-1-3-0807


    katiuszaa - czyżby Małż był lek.wet.? :)

    Mundek lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lek.wet a do tego właściciel gabinetu więc czasu wolnego prawie nie mamy

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pozdrów pokrewną duszę!!! ;)
    I trzymam kciuki za staranka :) Ja właścicielem wprawdzie nie jestem, ale specyfika zawodu taka, że i tak ciężko o realizację "planów 2-dniowych" i takich tam ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca po to jest ten wątek żeby czasem wywalić z siebie złość. Trzeba sobie czasem ulżyć. Jakbyś tak całą złość skierowała na małża to jeszcze mogłabyś go zabić a przypominam, że może być Ci jeszcze potrzebny w następnym cyklu :) chociaż niekoniecznie, bo mogło się teraz udać :D

    cinnamon cookie, zizi lubią tę wiadomość

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za wsparcie i podtrzymywanie mojego morale, ale szlak jasny mnie trafił koło 18:00 jak zrobiłam test owulacyjny (o dziwo nie zapomniałam dzisiaj o nim). Test jak w ryj pozytywny i to mega: krecha testowa dwa razy ciemniejsza od kontrolnej, no tylko, że śluzu jak na lekarstwo i raczej kremowy i delikatnie rozciągliwy. Normalnie tak się wkurzyłam, że wypierdzieliłam wszystko z szafy (a szafa ma 3 metry szerokości i 2,8 wysokości) i teraz mam mega rozpierdziel a nie chce mi się tego na nowo poukładać. Mąż ma niby być za jakieś 3 godziny w domu a ja nadal mam ciśnienie kosmos. Dobrze, że szafa w przedpokoju to zaatakuje go wieszakami a co niech chłop pokaże jaki z niego żołnierz i jak sobie radzi w sytuacjach nagłego zagrożenia życia :-P

    nusia., oczekujaca88, zizi, Mundek lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu CzekającaMama to zapowiada się u Ciebie ciekawy wieczór :D :D :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Uuuuu CzekającaMama to zapowiada się u Ciebie ciekawy wieczór :D :D :D

    Słońce u mnie jak widać zawsze musi się coś dziać, bo inaczej chyba nie czułabym, że żyję :-P
    A tak poważnie to teraz kminię jakby tutaj posprzątać ten bałagan ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah no to pięknie :D ja bym upchnęła :P i jutro bym się wzięła porządnie za sprzatnięcie ;) chyba, że chcesz czymś zająć sobie czas :>

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Hahah no to pięknie :D ja bym upchnęła :P i jutro bym się wzięła porządnie za sprzatnięcie ;) chyba, że chcesz czymś zająć sobie czas :>

    No i zrobiłam tak jak i Ty byś zrobiła :-P Zajmę się tym jutro i tyle, w końcu dom to nie muzeum :-P

    Kjopa3, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    No i zrobiłam tak jak i Ty byś zrobiła :-P Zajmę się tym jutro i tyle, w końcu dom to nie muzeum :-P
    Dokładnie :D a teraz co? Oczekujesz na małżonka? ;) oby szybko wrócił z gotową armią :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać, dobrej nocy kobietki! :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Dokładnie :D a teraz co? Oczekujesz na małżonka? ;) oby szybko wrócił z gotową armią :P

    Oczekuję, że stanie na wysokości zadania i w końcu mnie zapyli :-) Powtarzam się pewnie, ależ ile można bzykolić się bez efektów. Toż to barbarzyństwo ;-)

    Siedzę właśnie wygodnie w fotelu i popijam czerwone winko, żeby fasolinka miała dobre warunki do zadomowienia się i tak sobie myślę, że mi to się jednak nie dogodzi. Jak owulka późno się pojawiała to narzekałam, że ileż można czekać jak mnie zaskakuje to też mi nie pasuje i weź tu babie dogudź. No normalnie się nie da ;-)

    zizi, Mundek lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no nie da się :) baba to baba :) a bo my zawsze chcemy żeby wszystko wyszło jak najlepiej i jeszcze żeby było po naszej myśli... No cóż, trzeba się pogodzić, że nie zawsze tak jest. Też sobie powtarzam, że jak się bzykolimy (jak to ładnie nazwałaś :) ) bez efektów to chociaż trzeba z tego czerpać przyjemność. Jednak nie zawsze jest tak kolorowo. Czasem po prostu myśli się tylko o zafasolkowaniu i cały romantyczny nastrój idzie w ...
    Ale jeszcze 2,3 dni i koniec @, w ruch idą testy owu i ostro się biorę za mojego małża co by mu się wieczorami nie nudziło i nie myślał o głupotach, np. o piwku :)

    Dobranoc :)

    cinnamon cookie, zizi lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Chmury, widzę chmury!!! Ahh jak cudownie, od razu troszkę chłodniej... :)
    U mnie nadal brak @, znów się przesunie o dwa dni? :/
    CzekającaMama jak się wieczór skończył? :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajacamama - jesteś niesamowita! :D Również jestem ciekawa, jak się wieczór skończył :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ