Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam Maju termin na dziś, wczoraj miałam już bóle brzucha i nitki krwi w śluzie, myślałam że się rozkręca, a tu dzisiaj cisza? wnerwia mnie już to czekanie, chciałabym rozpocząć nowy cykl, niestety ja tempki nie mierzę, bo mnie to bardzo stresuje :( Maju może jednak @ nie przyjdzie do Ciebie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 14:18

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka zorbiłam placuszki owsiane z twojego przepisy no przyznam się, że minimalnie zmodyfikowałam bo nie miałam tego co ty także zamiast płatków owsianych - otręby - chyba jeszcze lepeij ?:) a mąkę pół na pół pswzenna z żytnią i dodałam odrobinkę pogniecionych płatków śniadaniowych kukurydzianych - wyszło nie przyzowicie dobre, najadłam się jak nie pwoiem co :P

    Jaśminowa no tak ...obciąganie :D
    Fajnie, że wreszcie zwolniłaś i faktycznie już 17 tydzień!Kiedy nam to uciekło?

    Kas mój nie bierze absolutnie niczego i ciężko mi go zmusić do czegokolwiek - antywitaminowy-anty suplementowy typ misię trafił...


    MJid głowa do góry, dołowanie nic nam nie da, będzie jeszcze gorzej także zajmij się czymś fajnym...zrób coś dla siebie ;) ja za 5 dni idę do fryzjera :) o a jutro rąbnę sobie paznokcie!

    AgaL, Jasminowa, midnight, Smerfelinka lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz Kas rozumiem Twoje samopoczucie dziś... najgorszy ten moment zaraz przed.... :*

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby dobrze mówi, polać Jej :P nie dołujemy się :)

    nick nieaktualny, midnight lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    To teraz Kas rozumiem Twoje samopoczucie dziś... najgorszy ten moment zaraz przed.... :*
    zawsze przed @ nasze hormony wariują i nic z tym nie zrobimy, ale dobrze zaplanowany ten czas, intensywnie wypełniony kalendarz może pomóc bo człowiek tyle nie myśli ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby mnie testy oszukały w tym cyklu te rossmanowe. Mówiły o owulce a ona przyszła ponad tydzien poźniej a śluz wtedy też miałam ;) Ale najważniejsze słuchać własnego organizmu
    Edycik oby twoje wyniki były jak najlepsze.
    Cinnamon śliczna ta torebka ale jeżeli jeszcze jedną kupię to szafa mi się zawali ;)
    Jaśminowa jak mile Cię widzieć i bardzo się cieszę że u ciebie wszystko wporządku,
    Kas mój nic nie bierze i strasznie protestuje jak chce mu co kolwiek dać. Czytałam że warto kwas foliowy dawać mężczyznom i napewno witaminę D,
    Midnight trzymaj sie i nie dawaj. Wpadanie do dołka jest passe w tym sezonie wiec bierz się w garść.

    A ja dziś miałam ranek bez netu, i bardzo leniwy dzień. Ktoś kiedyś powiedział że JACKI Russell ma ADHD to zdecydowanie nie moja Atenka uwielbia spac i się przytulać. Nowy avartarek chodził mi po głowie od jakiegoś czasu tamten był jesienny a przecież teraz jest wiosna ;)

    AgaL, cinnamon cookie, Jasminowa, Edycik, midnight, Smerfelinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Ruby dobrze mówi, polać Jej :P nie dołujemy się :)
    a chętnie bym się czegoś dobrego napiła ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Ruby mnie testy oszukały w tym cyklu te rossmanowe. Mówiły o owulce a ona przyszła ponad tydzien poźniej a śluz wtedy też miałam ;) Ale najważniejsze słuchać własnego organizmu
    Edycik oby twoje wyniki były jak najlepsze.
    Cinnamon śliczna ta torebka ale jeżeli jeszcze jedną kupię to szafa mi się zawali ;)
    Jaśminowa jak mile Cię widzieć i bardzo się cieszę że u ciebie wszystko wporządku,
    Kas mój nic nie bierze i strasznie protestuje jak chce mu co kolwiek dać. Czytałam że warto kwas foliowy dawać mężczyznom i napewno witaminę D,
    Midnight trzymaj sie i nie dawaj. Wpadanie do dołka jest passe w tym sezonie wiec bierz się w garść.

    A ja dziś miałam ranek bez netu, i bardzo leniwy dzień. Ktoś kiedyś powiedział że JACKI Russell ma ADHD to zdecydowanie nie moja Atenka uwielbia spac i się przytulać. Nowy avartarek chodził mi po głowie od jakiegoś czasu tamten był jesienny a przecież teraz jest wiosna ;)
    no fakt samopoczucie mam kiepskie, jescze ta pogoda za oknem mnie dobija :(

    te witaminy które akurat mu wybrałam zawierają praktycznie większość witamin + np.żenszeń na sprawność seksualną, selen, cynk i inne minerały:)
    https://www.doz.pl/apteka/p112790-Olimp_Gold-Vit_dla_mzczyzn_tabletki_powlekane_30_szt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 14:25

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Wpadanie do dołka jest passe w tym sezonie" - I LOVE IT :D

    nick nieaktualny, cinnamon cookie, midnight, nick nieaktualny, majju lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas generalnie fajna firma ale wit D dużo za mało, magnesu niestety też za mało

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaminę D mamy osobne tabletki 2000j, magnez tak samo :) pozatym ten w tych tabletkach jest słabo przyswajalny, kupiłam mu je ze względu na pozostałe witaminy :)głównie kwas foliowy, selen, cynk, i witaminy z grupy B.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 14:32

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    witaminę D mamy osobne tabletki 2000j, magnez tak samo :) pozatym ten w tych tabletkach jest słabo przyswajalny, kupiłam mu je ze względu na pozostałe witaminy :)
    w takim razie nie mam zastrzeżeń ;) a zobacz te http://archiwum.allegro.pl/oferta/fertilman-lepsze-plemniki-plodnosc-l-karnityna-i5377587741.html

    a tu dość dobry magnez tylko dawkę trzeba podwoić https://www.doz.pl/apteka/p2231-NeoMag_Forte_MG_B6_Forte_tabletki_50_szt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 14:34

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super tekst :) też mi się podoba :)

    Jasminowa obciąganie??? No co za skojarzenia ;) jedno z głowie :P :P :P

    Kas i Majju - no no, ciekawie się zapowiada... Jutro testujecie? :P

    AgaL, Jasminowa lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonku ja nie testuję bo widzę po temperaturze, że @ będzie. Parę ostatnich dni bolał mnie brzuch typowo na @ a dziś dziwnie bolą jajniki.

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjusia Ty to twarda babka jesteś :)

    katiuszkaa cieszę się,że Antenka lubi sie przytulać :) pewnie szczęśliwa z panią w łóżeczku?

    majju lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki nareszcie zwijam się do domku :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    w takim razie nie mam zastrzeżeń ;) a zobacz te http://archiwum.allegro.pl/oferta/fertilman-lepsze-plemniki-plodnosc-l-karnityna-i5377587741.html

    a tu dość dobry magnez tylko dawkę trzeba podwoić https://www.doz.pl/apteka/p2231-NeoMag_Forte_MG_B6_Forte_tabletki_50_szt

    Katiusza magnez żeby się wchlanial to musi być cytrynian lub mleczan pozostałe są do bani.

    Cinamon ja też nie testuje. Po kosciach i sluzie znów bardziej różowym obstawiam że @ jutro zawita.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas też słyszałam o tym magnezie. Polecam np Polomag K+ z potasem.

    kas50, Edycik lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh dziewczyny szkoda :( ja mimo wszystko nie tracę nadziei i trzymam za Was kciuki :)

    AgaL, midnight, majju, Edycik lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Kas też słyszałam o tym magnezie. Polecam np Polomag K+ z potasem.
    rzeczywiście fajny ten magnez i jeszcze potas dodatkowo. Ja już kupiłam ale na następny miesiąc zakupię ten Polomag :)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

‹‹ 1243 1244 1245 1246 1247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ