Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 lutego 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka przeczytałam Twoje pierwsze zdanie o Atence i aż się zastanowiłam czy jeszcze śpię czy jak, przecież Ty nie masz córki :P chyba czas wstać i kawę wypić, obudzić głowę ;) tak to jest ze szczeniakami, nasz już później w nocy w miarę cicho się zachowywał ale od ok 5-6 kręcił się koło łóżka, a jak tylko otworzyłam oczy to widziałam te piękne ślepia wpatrujące we mnie z nadzieją, że wstanę i będę się bawić :D

    Edycik, AgaL, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lutego 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjusia przytulam ale póki @ nie ma jest szansa ;)
    Menu na niedzielę hmmm napewno krewetki na obiadek, zresztą M, mówi że nie szaleć mam razem coś przygotujemy sobie :) najwyżej skończy się seksem na blacie w kuchni ;)

    Katiuszkaa super ta Wasza psia miłostka :) bynajmniej jest dużo więcej radości w domku.Dawaj fotki psinki.

    Cinnamonku zazdroszczę Ci że jeszcze w łóżeczku jesteś.

    nick nieaktualny, cinnamon cookie, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 11 lutego 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Przepraszam za dwudniową nieobecność, ale to mój sposób na przetrwanie owulacji bez nakręcania się, że za mało <3 ;) Mam nadzieję że of już nie zmieni zdania i że owu była jak ją wyznaczył.

    Majjusia :*

    Katiuszka z tą rasą to chyba już tak będzie, pieski z ADHD :)

    Edycik, madzikk, AgaL lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 lutego 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie również 1 kreska:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Witam. U mnie również 1 kreska:-(
    Kas tulę mocno :*

    kas50 lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas, Majju :*

    JRK może i mają ADHD ale wydaje mi się że to też kwestia wychowania. teraz się nakręciła zupełnie jak dziecko jak się nakręci to trudno uspokoić i trzeba czasu żeby wróciło do norny. Chodź w tym swoim nakręcaniu jest też urocza. Nawet jak broi to blisko mnie bo nie lubi być sama w pokoju.
    A w tej pozycji wczoraj padła:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b63a271c777.jpg

    Edycik, cinnamon cookie, midnight, AgaL, Smerfelinka, Bratek lubią tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas tulę mocno :*

    katiuszkaa no śliczna, słodka psinka i cudny pyszczek :)

    Paryzetka ojj to działo się :)

    kas50 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny łopaty nie trzeba? :* mam nadzieję, że nie...

    Katiuszka no cudo małe :)

    Edycik już wstałam, byłam u psów, przez deszcz wyglądają jak nieboskie stworzenia :P krewetki mmmmmmm... A jeśli gotowanie skończy się tak jak napisałaś to mąż będzie miał idealne Walentynki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 08:28

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, u mnie nie trzeba. Tylko już bym chciała żeby ta wredota przyszła.

    My niestety Walentynki spędzamy osobno. Chociaż nigdy nie obchodzimy specjalnie tego święta to trochę szkoda.

    Katiusza psina jest prze- prze- śliczna!!! Chyba wróci temat zwierzaka w naszym domu :)

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    kas tulę mocno :*

    katiuszkaa no śliczna, słodka psinka i cudny pyszczek :)

    Paryzetka ojj to działo się :)
    Oj działo się, co prawda tylko raz, ale za to jak! Hihihi :) Postanowiłam, że nic na siłę i tego się trzymam :)

    majju, midnight, Edycik, cinnamon cookie, AgaL, MamaTuśka, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjusia nadrobicie potem kochana :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Majju, Kas przytulam :*

    Ruby zdrowia dla córy, jak nie wiem jaki syrop dawać, to ostatnio daje prawoślazowy.Tani skuteczny nieprzereklamowany.

    Madka wspólczuję ze mały tyle przeszedł...a wycięcie migdału nie pomogło? ja trochę się boje, młoda ma zabieg zaplanowany na 3.08, ale z uszami jeszcze nic nie miała, tylko migdał, i tak jedni mówią ze potem jest lepiej, inni żeby nie wycinać...
    Powodzenia u gin.

    Paryzetko, trzymam kciuki żeby ten ""raz'' okazał się strzałem w 10 :) !

    Katiuszka, pierwsze pomyślałam jak Cinnamon, czytając o Atence :) coś w tym jest, teraz masz prawie dziecko w domu :)

    Od dziś jak na bombie...@ dziś lub jutro, lub pojutrze, lub w Walentynki...pewnie w niedzielę, pasuję kolorem do okazji ;)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane :) :)

    Majju, Kas... tulę i w razie czego przesyłam kubełek energii pozytywnej :*:*

    Ruby jak zdrówko Córeczki ?:* jak Twoja dolegliwość?

    Cinnamonek cieszę się, że słuchacie O.Szustaka, ja też, posłuchaj tego o niepłodności-daje do myślenia i daje nadzieję, że to czekanie ma sens! :)

    Majju O.Szustak na żywo....Imponujący :) Ma charyzmę, osobowość, lubię słuchać jego głosu :) dzis idę na 18.

    Madka remonty porobione, gratuluje! :)

    Katiuszkaaaa ale masz Słodzinkę w domu, normalnie do schrupania :) :)

    Paryzetka usprawiedliwiona :) trzymam kciuki za rezultaty :)

    cinnamon cookie, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight jak nastrój ?:*

    Edycik solarka....hmmmm kusisz :)

    Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka no to jak raz a porządnie to musi coś z tego być!! :D nie widzę innej opcji ;)

    Edycik, AgaL, midnight, Paryzetka83, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki mam wyniki , anty TPO coś nie nie tego
    TSH 1,84
    ft3 3,35
    ft4 1,28
    anty TPO 142

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś dziękuję że pytasz, dziś chyba lepiej, może dlatego że dziś zaplanowane przyjęcie niespodzianka dla psióły i moje myśli idą raczej w tym kierunku :)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale TSH Ci ładnie spadło, a brałaś coś?:) a jakieś normy masz wypisane przy tym antyTPO?

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Aguś dziękuję że pytasz, dziś chyba lepiej, może dlatego że dziś zaplanowane przyjęcie niespodzianka dla psióły i moje myśli idą raczej w tym kierunku :)


    O to super Ci się szykuje wieczór i mina psiapsióły będzie niezapomniana :)
    a ja dziś idę do Siostrzyczki na urodziny :) właśnie mam zamiar wyrwać się do miasta i coś jej kupić, symbolicznie bo oczywiście nie chce prezentów ;) zastanawiam sie własnie co...?

    midnight lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 11 lutego 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wklejam jak przyszło

    TSH TSH 1,840 µIU/ml 0,270 4,200 N
    FT3 FT3 3,35 pg/ml 2,00 4,40 N
    FT4 FT4 1,28 ng/dl 0,93 1,70 N
    anty-TPO anty-TPO 142 IU/ml 0,00 34,00 H

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1245 1246 1247 1248 1249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ