Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    No to trzymam kciuki. Mam nadzieję, że się uda to będzie potwierdzenie 100% i chyba wahadełka?
    no w zasadzie to się nie może nie udać! wahadełko też powiedziało że w marcu będzie dzieciak:P

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam nową nazwę zamiast blokady psychicznej blokada księżycowa !! Może być :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, chmurreczkaa, midnight, madzikk lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    noooo 15 marca! zgadza mi się z poczęciem młodej i teraz z płodnymi bo za jakieś 10 dni powinna być owulka! :)
    Do dzieła księżyc Ci sprzyja ;)
    Ps. Zaczynamy coraz bardziej przypominać mój avatar. Teraz będziemy wróżyć z faz księżyca. Jak przybłąka się duszyczka z pytaniem: "swędzi mnie cycek czy jestem w ciąży?" Już wiemy że trzeba zapytać o fazę w jakiej <3 uprawiała i fazę w jakiej się rodziła ;)

    Kjopa3, chmurreczkaa, midnight, cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    To mam nową nazwę zamiast blokady psychicznej blokada księżycowa !! Może być :-P
    Podoba mi się zdecydowanie mam blokadę księżycową

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Do dzieła księżyc Ci sprzyja ;)
    Ps. Zaczynamy coraz bardziej przypominać mój avatar. Teraz będziemy wróżyć z faz księżyca. Jak przybłąka się duszyczka z pytaniem: "swędzi mnie cycek czy jestem w ciąży?" Już wiemy że trzeba zapytać o fazę w jakiej <3 uprawiała i fazę w jakiej się rodziła ;)
    Katiuszka na wszelki wypadek będę się bzykać w każdej fazie żeby nie było ;)

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestę psycholę :P Zaznaczyłam sobie fazy księżyca w kalendarzu :)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Katiuszka na wszelki wypadek będę się bzykać w każdej fazie żeby nie było ;)

    Ruby to wersja tylko dla zabłąkanych duszyczek co wpadną na chwilę :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ruby to wersja tylko dla zabłąkanych duszyczek co wpadną na chwilę :-)

    Bendem w cionszy w kwietniu i tego się trzymajmy :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja muszę dostosować swój cykl do fazy księżyca. Czyli mówicie żeby nie brać dupka i przesunąć cykl?

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Bendem w cionszy w kwietniu i tego się trzymajmy :P

    A ja mam plan na czerwiec :D Już w kalendarzu datę zakreśliłam :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    No ja muszę dostosować swój cykl do fazy księżyca. Czyli mówicie żeby nie brać dupka i przesunąć cykl?
    no raczej!

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    No ja muszę dostosować swój cykl do fazy księżyca. Czyli mówicie żeby nie brać dupka i przesunąć cykl?

    Ja właśnie wzięłam lutka powinno się zgadzać jeśli @ przyjdzie na dniach :) A co szkodzi pomóc szczęściu :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    No ja muszę dostosować swój cykl do fazy księżyca. Czyli mówicie żeby nie brać dupka i przesunąć cykl?

    Poczekajmy na Ruby będzie naszym królikiem doświadczalnym :-D Jak zaciąży to przestawiamy cykle :-D

    nick nieaktualny, madzikk lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Ja właśnie wzięłam lutka powinno się zgadzać jeśli @ przyjdzie na dniach :) A co szkodzi pomóc szczęściu :D
    kochana szczęściu trzeba pomagać, jak najbardziej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam poczekam z dupkiem do 16 marca wtedy albo owulacja sama mi się zrobi jeszcze w marcu ok 12 i zaciążę albo dostosuję owulkę na kwiecień. Ciekawe co z tego wyjdzie biorąc pod uwagę moje szalone i nieobliczalne cykle.

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Poczekajmy na Ruby będzie naszym królikiem doświadczalnym :-D Jak zaciąży to przestawiamy cykle :-D
    Ruby musisz zmienić avatara na królika!!

    chmurreczkaa, Bratek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Postanowiłam poczekam z dupkiem do 16 marca wtedy albo owulacja sama mi się zrobi jeszcze w marcu ok 12 i zaciążę albo dostosuję owulkę na kwiecień. Ciekawe co z tego wyjdzie biorąc pod uwagę moje szalone i nieobliczalne cykle.
    eee to znaczy, że w marcu dwie zaciązamy? :) zawsze raźniej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Ruby musisz zmienić avatara na królika!!
    robi się!

    Kjopa3, Edycik, Bratek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wróciła stara dobra Ruby ;)

    Zmykam spać.
    Dobrej nocy kochane

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 marca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam moim dwóm przyjaciółkom, daty zaciążenia się pokrywają :)

    nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 1372 1373 1374 1375 1376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ