X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestescie jeszcze??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila hej - po 7 dniach może już pokazać przyrost, ale wcale nie musi- nie jest regułą, chyba te 10 dni to już w miarę pewny wynik. Pozdrawiam

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka, trzymamy kciuki za jutro!!!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomnialam dodac ze przed inseminacja mialam podany pregnyl dokladnie 5.07 a slyszalam ze on jeszcze do 14 dni po podaniu moze zafalszowac wynik testu, juz nie wiem co robic odliczam dni do terminu @ zeby juz byc pewnym, jestem zalamana :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila to dołowanie ci nie pomoże wiem, że łatwo się mówi ale taka jest prawda, relaksuj się, wcinaj ananas bo podobno troszkę wspomaga przy zagnieżdżeniu zresztą jest o tym wątek tutaj gdzieś i dziewczyny bardzo chwalą, sama muszę kupić, warto spróbować. Głowa do góry i nie rób testu za wcześnie...

  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka i ja trzymam kciuki &&&&&&& :) Ten drugi test nie mógł wyjść pozytywny, bo w ciągu dnia masz już za niskie stężenie hcg. Beta będzie rzeczywiście najbardziej wiarygodna i w sumie najtańsza (wiem, co piszę, bo chyba rower bym już kupiła za te wszystkie bez sensu wykonane testy ;) ) Ciążowe kupuję teraz już na allegro - 1 zł sztuka i można szaleć :)
    Lila25 moim zdaniem min. jeszcze 5 dni do bety... Wiem, że zdarzają się pozytywne bety 10 dpo, ale jednak rzadko. Szkoda kasy i psucia sobie nastroju, że nie wyszło...

    1usai09khne0c7t3.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu, witaj:)

    Rudzialka, z całych sił trzymam kciuki!!!!!! Mam nadzieje, że jutro będziemy skakać z radości, i że Twoje szczęście da początek całej masie radości:))))

    Lila, nie znam się niestety na inseminacji, ale jeśli to jest tak jak przy naturalnym zapłodnieniu to chyba musisz jeszcze trochę poczekać. Nie załamuj się, czekanie jest najgorsze, każdej z nas daje sie we znaki, choć Twoje pewnie jest jeszcze cięższe, bo juz długo czekasz. Trzymam kciuki, aby i Tobie sie powiodło;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogóle to ja też jestem świeżo upieczoną mężatką, pobraliśmy się pod koniec maja:)

    Natka30, Rudzialka lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam dziewczyny za mile slowa, mam nadzieje ze w koncu sie uda :) ale to czekanie mnie dobija :( 4miesiace temu sie udalo ale niestety moje szczescie nie trwalo dlugo moja gin powiedziala ze widac juz pechezyk, zebym za pare dni zrobila bete i do niej zadzwonila mialam lezec i brac duphaston i luteine bo mialam plamienia i strasznie bolal mnie brzuch. ani lezenie ani leki nie pomogly utrzymac ciazy beta 0,1 :( bylam zalamana, chcialabym przestac o tym myslec nie nakrecac sie tak ale sie nie da tym bardziej ze meza bratowa jest w ciazy widuje ja codziennie i to jeszcze bardziej mnie doluje, oczywiscie ciesze sie ze im sie udalo ale chyba mnie rozumiecie? nie wiem czy to co napisalam jest logiczne ale musze to z siebie wyrzucic..
    od razu mi lepiej :)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam ale nie zapytalam czy przyjmiecie mnie do swojego grona tylko tak na chama sie wepchnelam ;)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi gratuluje :)

    zizi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tak to jest, że niby człowiek się cieszy jak komuś się uda, ale nie potrafi do końca bo gdzieś tam czujesz żal, że tobie się nie udało i to jest całkiem naturalne, całkiem normalne, musisz myśleć pozytywnie nie nastawiać się z góry, że się nie uda. Chociaż Ja się nastawiam że nic nie będzie w tym cyklu a i tak do samego okresu mam nadzieję...Jest nas tutaj już bardzo dużo, wszystkie mamy wspólny cel więc łatwiej jest się tutaj wyżalić ponieważ każda z dziewczyn cię zrozumie, dlatego właśnie powstał ten wątek, sama potrzebuję się wykrzyczeć czasem:)

    zizi wszystkiego naj na nowej drodze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 19:56

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najchetniej juz jutro bym pojechala zrobic bete ale boje sie rozczrowania, chyba poczekam chociaz do piatku :)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moze jednak do czwartku ? ;)

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziałka dobrze że idziesz na ten koncert teraz, rozerwiesz się a nie będziesz myśleć :D
    Jeśli mogę coś poradzić dziewczyny nie róbcie tych testów za wcześnie, potem cały czas myślenie, załamka jak jest 1 kreska ale jednak cień nadzieji i potem kolejne rozczarowanie... Lepiej poczekać spokojnie nawet kilka dni po spodziewanej @ i mieć pewność :) (no dobra wiem że się łatwo mówi :P ale rada dobra :D)
    A ja jestem 2 dni po tej owu i już mnie piersi szczypią hehe do końca cyklu to już będę miała z milion objawów, ale obiecałam sobie że 2tygodnie ma być luz blues :P

    zizi lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do terminu @ jeszcze 11 dni....
    jak ja to przezyje :D
    wyzalilam sie i wiecie co? humor mi sie poprawil :)

    renate, zizi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate zdaje się, że tak samo idziemy leb w łeb ja też ok 2 dni temu miałam mieć owulkę więc będę miała z kim testować;)

    renate lubi tę wiadomość

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem 6dni po inseminacji i tez juz mam milion objawow ciazowych ;) zawroty glowy mdlosci swedzace piersi... ale to wszystko chyba urojone..

    renate lubi tę wiadomość

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruby a ty nie mialas przypadkiem dzisiaj testowac?? chyba cos mi sie pomieszalo

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam nowe koleżanki, bo zapomniałam dodać :)
    Ruby super, będzie raźniej :)

    mybvl0p.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ