Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinammonka - a z jakimi Ty klientami musisz współpracować? jaka branża, jak można spytać 8-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 12:58

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Cinammonka - a z jakimi Ty klientami musisz współpracować? jaka branża, jak można spytać 8-)
    Hazard :P z samymi mężczyznami raczej ;)

    missy83, AgaL lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    No to i ja witam ponownie, tym razem w 1 dniu nowego cyklu ;)
    Paryzetka - nowy cykl, nowa nadzieja , nowa energia :-).

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Hazard :P z samymi mężczyznami raczej ;)

    Mój szwagier jest hazardzistą, ale takim poważnym -paskudny nałóg :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja na różowej ;)
    Partyzanta kolejny cykl będzie twój.
    Mundek kondolencje

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    No to i ja witam ponownie, tym razem w 1 dniu nowego cyklu ;)

    Niech moc będzie z tobą kochana! ;)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonka - no, sami faceci głównie? Czasem lepiej taka klientela, bo wiadomo, jakie my kobiety potrafimy być nie dość, że nie tylko upierdliwe-jak faceci, to jeszcze krzyczące, czy uparte i przemądrzałe (głównie jak przychodzi powoli @...),chyba że któraś bierze coś na regulacje PMS'a i jej to pomaga .

    Ja miałam STRASZNE PMS'y . Musiałam Nervomix łykać nawet. Castagnus jakby zaczyna działać...bo stałam się spokojniejsza...achh... :-). Nie wyobrażam sobie już chyba kolejnych cykli (oprócz ciąży, oczywiście :-) ), bez takich ziółowych tabsów... 8-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2015, 13:11

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Mój szwagier jest hazardzistą, ale takim poważnym -paskudny nałóg :/
    Ojjjj paskudny :( napatrzyłam się już na ten nałóg, bez dna.. Ile ma pieniędzy tyle zostawi - przynamniej w tych gorszych przypadkach :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ojjjj paskudny :( napatrzyłam się już na ten nałóg, bez dna.. Ile ma pieniędzy tyle zostawi - przynamniej w tych gorszych przypadkach :/

    No właśnie w tym przypadku tak jest, dno dna :/ zakończenie będzie bez happy endu czuję ...

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    No to i ja witam ponownie, tym razem w 1 dniu nowego cyklu ;)
    Paryzentka powodzenia w nowym cyklu... Trzymam kciuki za Ciebie!

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Działa huraaa :)

    Aguś wspominałysmy Cie na fb

    Hej Kobitki, ja to taka ciekawa jestem trochę... ;-) Przepraszam z góry :-)
    Domyśliłam się,że macie facebookową grupę ? :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 16 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny - jest luzik, od 3 dni czekałam na ten cykl więc nawet się cieszę, że jest ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 16 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka musi się udać teraz w nowym cyklu kochana :D

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby przykro mi to słyszeć :(
    Missy wiesz to zależy, jak jest normalny i pachnący to wszystko Ok... Ale przychodzi też pełno meneli, często podpitych, chuchają dmuchają aż czasami na wymioty się zbiera :/ :P do tego upierdliwi... Różnie bywa, jak to wszędzie ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę z nowego cyklu. Bo w zeszłym nie współżyłam z m w płodne dni, nie było starań. Jestem pozytywnie nastawiona... Ale co będzie to będzie.

    Ja trzymam za wszystkie Was kciuki. Trzeba pokolorować tę naszą jesień radosnym ... oczekiwaniem nie na @, ale na malutkie bejbi :-).
    Super by było teraz zaciążyć,tak w tych miesiącach jesiennych,gdyż później pierwsze spacerki z dzidziuśkiem w lato :-)

    OK, ja to lecę do obowiązków, pakowania ciuchów w walizę,potem jakiś mini obiadek ... po 14 do przedszkola,po mojego 5latka.

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Aga się nie zapłakałaś???
    Płakałam !!! musiałam pracować, bo Was nie było :(:(

    cinnamon cookie, Paryzetka83, madzikk, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy udanego weekendu życzę :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Masz dobra pamięć :) tak miałam i zrobiłam.
    Bylam sparaliżowana z strachu, mowe mi odjelo :D mama nadzieje ze mi szybko minie ten lęk! Dobrze ze moj mąż uświadomił kobiete ze sie boje :D Była przemiła!
    Teraz tylko odliczanie czasu do odbioru pierwszych wyników.
    Kamila czekamy na wieści :):)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Płakałam !!! musiałam pracować, bo Was nie było :(:(
    Wiedziałam, że tak będzie ;) ale już jesteśmy, nie płacz ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Adze pewnie palec spuchł od odświeżania strony :D albo cichaczem już fejsa dla nas zakłada ;)
    hahahhahah dokładnie palec spuchł :D

    Ejrene, cinnamon cookie, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ