Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Ruby, musiałaś bardzo przeżyć chorobę i śmierć Babci :( Może faktycznie wysyła Ci takie pocieszenie? :)

    Pocieszenie to nie iwem, ale jak dziewczyny pisały może to znak, że jest jej dobrze...

    Bratku świetnie że taki szybki termin, jak cie udrożnią to zaciążysz z trojaczkami od razu :P

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 października 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miło z Wami czas leci że jeszcze pół godzinki i poniedziałek w pracy za mną ;)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Tak miło z Wami czas leci że jeszcze pół godzinki i poniedziałek w pracy za mną ;)

    ja też czekam do 15 i wio do domu, tzn do przedszkola potem do domku:)

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już coraz bliżej synchronizacji z wami, Cykl się skrócił już o tydzień ;)
    Ruby to otwieraj ten wór, chyba że ja Cię ubiegnę ;)
    Mówiłam wam już dziś że mam huśtawki humorów, głupawka mnie łapie 035.gif

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    ja już coraz bliżej synchronizacji z wami, Cykl się skrócił już o tydzień ;)
    Ruby to otwieraj ten wór, chyba że ja Cię ubiegnę ;)
    Mówiłam wam już dziś że mam huśtawki humorów, głupawka mnie łapie 035.gif


    no dawaj smiało:) u mnie taki cud, że w 7 dni po się krecha pokaże :P ja wam to mówię jedna na pewno ;)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 października 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez te Wasze synchronizacje prawy jajnik mnie zaczał boleć :P
    spokój kobity!!!

    cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 19 października 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za szybki odzew musze w ktorys z nich zainwestowac...

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    Dzieki za szybki odzew musze w ktorys z nich zainwestowac...

    Jak miałam taki okres mocno infekcyjny jakiś czas temu to brałam tabletki lacibios femina i mi bardzo pomagały, ale po ciąży wszelkie dolegliwości minęły o dziwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    no dawaj smiało:) u mnie taki cud, że w 7 dni po się krecha pokaże :P ja wam to mówię jedna na pewno ;)

    I pewnie niebieska ;)

    Edycik, Ejrene, majju, cinnamon cookie, AgaL lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    I pewnie niebieska ;)

    haha pamięta bestia jedna :) no tym razem stawiam na dziewczynkę, będzie czerwona albo różówa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Jak miałam taki okres mocno infekcyjny jakiś czas temu to brałam tabletki lacibios femina i mi bardzo pomagały, ale po ciąży wszelkie dolegliwości minęły o dziwo.

    Je się bierze jak jest niedobór kwasu mlekowego. Mi gin tez je polecił bo miałam jakąś mega infekcję i że ona się rozrosła właśnie z braku tego kwasu (antybiotyk niestety był już wtedy konieczny)

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby to testuj i obwieszczaj dobre nowinki :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 19 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    haha pamięta bestia jedna :) no tym razem stawiam na dziewczynkę, będzie czerwona albo różówa :D

    A przy bliźniakach przewidujesz trzy ? :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, AgaL, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    haha pamięta bestia jedna :) no tym razem stawiam na dziewczynkę, będzie czerwona albo różówa :D

    ja mam różowy flamaster w szufladzie chcesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Ruby to testuj i obwieszczaj dobre nowinki :)
    nawet nie wiesz jakbym chciała, ale dopiero 6 dni po :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    ja mam różowy flamaster w szufladzie chcesz?

    mam już dawno kupiony na tę okazję :P i czerwony i różówy moja droga ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    A przy bliźniakach przewidujesz trzy ? :D

    no tego nie rozważałam, ale w zasadzie czemu nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    no tego nie rozważałam, ale w zasadzie czemu nie?

    A to wtedy może trojaczki?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 października 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalone już z trojaczkami wariują :D ale grunt to pozytywne nastawienie

    dobra Gwiazdeczki ja się zbieram do domciu, zajrze do Was potem :*

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Szalone już z trojaczkami wariują :D ale grunt to pozytywne nastawienie

    dobra Gwiazdeczki ja się zbieram do domciu, zajrze do Was potem :*

    Nie za dobrze Ci? Zapomniałam Ruby też znika. Ehhh jakbyście jednak wróciły to ja tu dziś długo posiedzę

    Edycik lubi tę wiadomość

‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ