Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    a ja tak w tajemnicy powiem że po przeczytaniu wczoraj że masz bete 0,1 a lekarz coś znalazł to cichą nadzieję mam że u mnie też się schowało, wieczorem się poryczałam mężowi że u mnie takie cuda są nie realne a dziś temperatura znów w górę.
    Oooo czyli coś się dzieje się :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekendu was zazdroszczę, ja cały pracuję :( ale pocieszenie, że z domu :P
    Ninek się wybiera na weekend do dziadków, a ja pewnie się w końcu za te okna zabiorę :D

    Imie róży Ja bym się nawet do ojczulka dostosowała w ten weekend ale co z tego jak płodnych nie ma:( chyba, że to takie cuda że i w @ zapłodnić się da :D

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    a ja tak w tajemnicy powiem że po przeczytaniu wczoraj że masz bete 0,1 a lekarz coś znalazł to cichą nadzieję mam że u mnie też się schowało, wieczorem się poryczałam mężowi że u mnie takie cuda są nie realne a dziś temperatura znów w górę.


    katiuszaa jak widać wszystko możliwe Kochana
    widocznie beta za szybko wykonana ginekolog tez mi mówiła że 14dpo robić to już pewniejszy wynik będzie
    także może u Ciebie tez za szybko beta wykonana została

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik i katiuszaa profilaktycznie trzymam kciuki:-)

    Przejrzałam przy porannej kawie wykresy i co mię się rzuciło na oczy;-), że zaciążyły te co serduszkowały z rzadka bądź co drugi dzień... hmm mnie to nawet pasuje bo mi się łapy ostatnio rozjeżdżają ze zmęczenia i codziennie nie dam rady:-))

    Edycik lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Laski a co powiecie na to: http://allegro.pl/10x-test-ciazowy-kasetowy-testy-ciazowe-plytkowe-i5715517926.html

    Mega tanie, na falstarty będą 10 a na reszte testowania te płytkowe?

    WYchodzi 1,20 jeden test, o 2 gratisach nie wspomnę, dobre!

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Weekendu was zazdroszczę, ja cały pracuję :( ale pocieszenie, że z domu :P
    Ninek się wybiera na weekend do dziadków, a ja pewnie się w końcu za te okna zabiorę :D

    Imie róży Ja bym się nawet do ojczulka dostosowała w ten weekend ale co z tego jak płodnych nie ma:( chyba, że to takie cuda że i w @ zapłodnić się da :D
    Jak to jest u Ciebie testa planujesz nie robić i robisz, okna planujsze myć i...?
    Jak Ci okna czyste wyjdą to i test będzie pozytwny ;)

    Paryzetka83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy nie wiem właśnie, poczekam jeszcze, dziś mój 31dc...
    Ruby myślałam o czarownicy, ale to bardziej na Halloween mi pasuje :) szukam na allegro a tyle tego jest że głowa mała :P koleżance podsunęłam pomysł i idzie jako zakonnica :D

    nick nieaktualny, AgaL lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Edycik popieram, jak wytrzymasz, to jesteś Wielka:)

    Edycik, jak się złamiesz też jesteś Wielka, jakby co ; )

    AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Edycik i katiuszaa profilaktycznie trzymam kciuki:-)

    Przejrzałam przy porannej kawie wykresy i co mię się rzuciło na oczy;-), że zaciążyły te co serduszkowały z rzadka bądź co drugi dzień... hmm mnie to nawet pasuje bo mi się łapy ostatnio rozjeżdżają ze zmęczenia i codziennie nie dam rady:-))


    Też kiedyś to wychwyciłam....bo byłam załamana, że my za rzadko, a ja jakoś przemęczona ostatnio:) tylko utrafić trzeba :D

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    WYchodzi 1,20 jeden test, o 2 gratisach nie wspomnę, dobre!

    toż to juz zamówione i zapłacone ;)

    nick nieaktualny, Edycik, Jasminowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Missy nie wiem właśnie, poczekam jeszcze, dziś mój 31dc...
    Ruby myślałam o czarownicy, ale to bardziej na Halloween mi pasuje :) szukam na allegro a tyle tego jest że głowa mała :P koleżance podsunęłam pomysł i idzie jako zakonnica :D

    Ale Halloweem też już blisko ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dostałam @ :/ kolejny cyklu - witaj nareszcie!!!! ;)

    AgaL, Jasminowa, madzikk lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Weekendu was zazdroszczę, ja cały pracuję :( ale pocieszenie, że z domu :P
    Ninek się wybiera na weekend do dziadków, a ja pewnie się w końcu za te okna zabiorę :D

    Imie róży Ja bym się nawet do ojczulka dostosowała w ten weekend ale co z tego jak płodnych nie ma:( chyba, że to takie cuda że i w @ zapłodnić się da :D
    Ruby ty nie gadaj tylko do @ to masz jeszcze trzy dni:-) skąd wiesz żeś nie zapłodniona. Ja tam testom do końca nie wierzę;-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    O, dostałam @ :/ kolejny cyklu - witaj nareszcie!!!! ;)

    Niech moc będzie z toba w tym cyklu!!! :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Ale Halloweem też już blisko ;)
    Tylko, że nie wybieram się wtedy nigdzie :P no, na kolację z Małżem bo to Jego urodziny ale nie pójdę przecież przebrana za czarownicę :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    O, dostałam @ :/ kolejny cyklu - witaj nareszcie!!!! ;)


    Cynnamonku to powodzenia w nowym cyklu kochana :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 października 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Aguś ja w 7dc już po @, nawet po plamieniach i w trakcie starań ;) Testy owu czekają, ale że ja mam owu ok 18dc to jeszcze tydzień poczekają ;) A plan "co dwa dni" leży i kwiczy, bo wczoraj padłam po emocjach zusowskich i nici z <3 wyszły ;)
    A bieliznę chyba też zakupię, wypłata akurat przed płodnymi wpłynie ;)

    Paryzetka, jak padłaś w 7 dc to jest Ci wybaczone, ale około 18 dc to już nie ma tak dobrze ; ) Bielizna dobry pomysł, my tu wszystkie wspieramy przemysł bieliźniarski i przed owulkami zaczyna się szaleństwo ; )

    AgaL lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Tylko, że nie wybieram się wtedy nigdzie :P no, na kolację z Małżem bo to Jego urodziny ale nie pójdę przecież przebrana za czarownicę :P
    Dlaczego nie?

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Ruby ty nie gadaj tylko do @ to masz jeszcze trzy dni:-) skąd wiesz żeś nie zapłodniona. Ja tam testom do końca nie wierzę;-)

    Ale jak już się nastawiam na @ to potem rozczarowanie mniejsze ;) ale póki nie ma @ jest cionsza :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Tylko, że nie wybieram się wtedy nigdzie :P no, na kolację z Małżem bo to Jego urodziny ale nie pójdę przecież przebrana za czarownicę :P


    a niby dlaczego? :P wstydzisz się?
    Może mężowi by sie spodobało ?:D pamietaj o pończochach :P

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 548 549 550 551 552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ