Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    O ja, podziwiam. Mi się nawet nie chce planka w domu porobić :/

    Ja nawet nie wiem co to jest :D

    Paryzetka83, madzikk lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 23 października 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa, ze z racji malowania wyjdę wcześniej z pracy dziś :D

    Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 23 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O takie ćwiczenie 0906-plank.jpg podobno świetnie robi na mięśnie brzucha i pleców

    AgaL, Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 23 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to chyba za bardzo mam naryte w główce powoli bo zaczynam sobie coś wmawiać.Znów wyskoczyłam z pracy po sniadanie i ledwo przszyłam zmęczona, spocona itp.W dodatku nawet niedobrze mi.Ojj urojona ciąża w głowce jak nic :P pora na herbatkę

    nick nieaktualny, missy83, Jasminowa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 23 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic z tego, muszę siedziec do 16...

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    O takie ćwiczenie podobno świetnie robi na mięśnie brzucha i pleców
    Po polsku mówiąc "deska" Chodakowska to chyba rozpowszechniła.
    Fakt jest jeden niby proste a brzuch boli podczas ćwiczeń

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    O takie ćwiczenie 0906-plank.jpg podobno świetnie robi na mięśnie brzucha i pleców


    tak to znam!!!! i jest straszne :P

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 23 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Nic z tego, muszę siedziec do 16...


    ehh a już byl cień nadzieji że weekend szybciej rozpoczniesz Aguś

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 23 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za takie ogromne zdjęcie ;)
    Edycik- coś jest na rzeczy, musi być :)

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 23 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jakoś się przemęczysz... Mus to mus :/
    Edycik albo Cię przeziębienie bierze albo... wiesz co :P

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    A ja to chyba za bardzo mam naryte w główce powoli bo zaczynam sobie coś wmawiać.Znów wyskoczyłam z pracy po sniadanie i ledwo przszyłam zmęczona, spocona itp.W dodatku nawet niedobrze mi.Ojj urojona ciąża w głowce jak nic :P pora na herbatkę

    To wszystko przez tą przestrzeń na usg ;) smacznej herbatki, też idę zrobić.

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik to ciesz się▀ bo u mnie wszystko ustąpiło nawet urojonej cionszy brak :P

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 23 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Mamy wyniki, mamy wyniki. Jest lepiej :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    A jeszcze nie minęły 3 miesiące od końca męczenia się z zapaleniem i bólami, no i suple - dopiero gdzieś od miesiąca :) Ale jest lepiej, niektóre parametry nawet troszkę lepsze, niż 3 lata temu :)))))))
    Jest więcej żołnierzyków w 1ml, większa objętość ejakulatu, więc i całkowita ilość wzrosła. No i to cholerne upłynnienie spadło z 60 min do 15 :)))))) Ruchliwość powoli lepsza. No i mniej nieprawidłowych główek, niż w 2012 nawet :-D (z 63% spadło na 55% :) ).
    LALALALALALALALALALALLAAAAAAA...... :)))))))))))))))))) emoty021.gif


    big_smile.gif




    P.S. A tak w ogóloe, to dziś 5dc, a ja nie krwawię.... Yyyyy? Nigdy tak nie miałam :-O :) Może chociaż jakaś końcówka, hę? Mam nadzieję, że jutro nie chlupnie, bo kiedyś już mnie tak zmyliło, że się kończy.... a potem chlup! ;)
    Bratek no teraz to już musi być tylko lepiej:-))

    Bratek lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 23 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    To wszystko przez tą przestrzeń na usg ;) smacznej herbatki, też idę zrobić.


    katiuszaa ma rację to wszystko przez to że zakodowałam sobie w tym durym pukielku ( zwanym potocznie głową) tą przestrzeń na usg :P

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Edycik to ciesz się▀ bo u mnie wszystko ustąpiło nawet urojonej cionszy brak :P
    teraz dopiero się cionsza zaczyna ;) ja też sobie powiedziałam jak nie będę miała żadnych objawów to wtedy zajdę

    Edycik, Jasminowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    katiuszaa ma rację to wszystko przez to że zakodowałam sobie w tym durym pukielku ( zwanym potocznie głową) tą przestrzeń na usg :P
    Wiesz że nie o to mi chodziło opff obrażam się za przeinaczanie sensu mojej wypowiedzi

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 23 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk zazdroszczę samozaparcia, ja na razie tylko basen raz w tygodniu ale jak już znajdę buty, które mi się spodobają to odwiedzę fittnes ;) Pilates i zdrowy kręgosłup na początek ;)

    Edycik ja też bym się tylko do winka ograniczyła jak lubisz ;)

    Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Wiesz że nie o to mi chodziło opff obrażam się za przeinaczanie sensu mojej wypowiedzi

    hehe a ja wiedziałam o co ci chodziło! jestem miszczem? jesteś dumna? :P

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    hehe a ja wiedziałam o co ci chodziło! jestem miszczem? jesteś dumna? :P
    Bardzo ;)

    Edycik lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 23 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie kilka dni, a tu tyle nad robienia :)
    Majju jak najbardziej upomnij się o badania genetyczne pod kątem obciążenia nowotworem jajnika. Ale pamiętaj, że nawet jeżeli jesteś obciążona to nie musisz zachorować i odwrotnie. Osoba nie obciążona też może zachorować.

    Ją mam dzisiaj 28dc i czekam czy @ przyjdzie. Chyba owulki nie było w tym MC chociaż od 20 do 22 dc miałam mocne kłucie jajnika. I mam mega ciemne sutki, tak było w obydwu ciążach. Ale wtedy by wychodziło, że owulka była w 20 DC albo było kilka pęcherzyków...
    Pozostaje czekać :)

‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ