X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny a kto z Was miał juz sprawdzana droznosc?
    Ja miałam. Wsio drożne,ciąży brak :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Oj to faktycznie mocno się pospieszył z ocenianiem, mondzioł jeden.
    Róznie nam się życia układają, nie mamy na to wpływu.A taki ci zamiast pomóc to ocenia ;/[/QUOTE

    pojechał mi równo ale co zrobić przeżyłam

    Paulina 28maluszek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dla niektorych facetow w tym lekarzy trudno jest zrozumiec ze kobieta chce cos osiagnac poza brzuchem :D i porodem :D.

  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie czasy są dośc ciężkie wiadomo trzeba miec jakieś mieszkanie prace a nie tak odrazu :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    Paulina 28maluszek
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz zaczynam pierwszy cykl z Clo. Zobaczymy co będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to zalezy od indywidualnej osoby, ale dla wg mnie wlasne zycie tez trzeba miec.

  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Ja teraz zaczynam pierwszy cykl z Clo. Zobaczymy co będzie.

    Ja tez teraz zaczynam :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Paulina 28maluszek
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a w jakich dawkach brałas i ile razy dziennie? ja mam teraz tydzien 1x1 pozniej mam wprowadzic 2x1 a po 3 tyg 3x1

    Od samego początku, czyli od jakichś 3 tygodni biorę 0,5 rano 0,5 w południe i 1 na noc

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam też, że po metformaxie naturalnie się chudnie ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Paulina28makuszek Ekspertka
    Postów: 218 61

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny :)

    Paulina 28maluszek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    czytałam też, że po metformaxie naturalnie się chudnie ;)
    ja własnie glownie ta to chudniecie dostałam ;P

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych które stosują Clo, czy po nim odnotowałyście skok tempki?
    Bo ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę a dzisiaj tempka poszła do góry i zastanawiam się czy wszystko jest ok.

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mam pytanie do tych które stosują Clo, czy po nim odnotowałyście skok tempki?
    Bo ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę a dzisiaj tempka poszła do góry i zastanawiam się czy wszystko jest ok.


    ja osobiście nie miałam skoku po CLO, zerknij na mój wykres tam widać że nic się nie działo :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    ja jestem po pierwszym cyklu z clo (od 2 dc przez 5 dni razy 2) i chyba po ostatnim ponieważ wydaje się, że się nie sprawdził.

    12 dc widać było niewiele. 15 dc - było widać już coś. 20 dc był podobno ładny pęcherzyk - lekarz skierował mnie szybciutko na badanie krwi, po czym stwierdził, że to tego dnia powinno się wydarzyć. 21 dc wieczorem dostałam krwawienie, które trwa tydzień.

    25 dc poszłam z tym do lekarza i trudno było mu orzec, czy to @, czy "coś".
    Wzruszył ramionami i powiedział, że pęcherzyk zmienił się w "coś..." i różnie bywa z Clo. Zupełnie nie wiem co mój lekarz planuje, w którym kierunku to idzie :-(

    Najbardziej nie mogę zrozumiem jak jednego dnia lekarz może stwierdzić owulację, a drugiego pojawia się @....

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? To Twój lekarz totalnie się nie sprawdził, a nie clo.
    Jak lekarz może powiedzieć, że pęchęrzyk zmienił się w "coś"???? Głąb jakiś.
    Dobry lekarz umie odczytywac usg. Mnie mój nigdy nie wysyłał na żadne badanie krwi tylko oecniał termin owulacji patrząć na monitor usg. Domniemam że kazał Ci zrobić estradiol? bo co innego?

    Ja bym nie winiła clo, tylko na nowy cykl znalazła nowego lekarza i z nim raz spróbowała :) Zresztą, po jednym cyklu z clo naprawdę nic się nie da powiedziec, bo jajniki mogą nawet nie zdążyć ruszyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:02

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego 12 i 15dc to powiedział Ci jakiś konkret??
    Czy tylko, że widac niewiele?

    Bo ja jak zachodzę załóżmy 10dc, to dostaje wydrukowane jak krowie na rowie: lewy jajnik załóżmy 14mm, prawy jajnik 10mm i np 8 mm, endo tyle i tyle.
    To "niewiele" to brzmi jakoś dziwnie. Jak długie masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:05

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jednym razie z clo, to naprawde niewiele, powinnas zmienic lekarza albo dokladniej dopytywac-to Twoje prawo jako pacjenta-o szczegolowy opis i wyjasnienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - troszkę mnie nakręciłyście.

    Ja zmieniłam lekarza z normalnego, prywatnego ginekologa, na jednego z lepszych w ramach kliniki Invimed. Dużo kosztował mnie ten miesiąc (jeśli jeszcze wliczę to, że tego 20 dc wsiadałam w samolot aby lecieć do męża).

    12 dc - powiedział, że jest dużo pęcherzyków, ale nie widać tego dominującego
    15 dc - powiedział, że jest dominujący, ale jeszcze troszkę to potrwa
    20 dc - powiedział, że jest 20 cm (ja się zapytałam, czy jest szansa, że do owulki jeszcze 4 dni - bo wówczas miał przyjechać mąż). Powiedział, że musi sprawdzić - skierował mnie krew i kazał czekać na telefon z dalszą instrukcją. W między czasie na wszelki wypadek do wykupienia (jako potencjalny scenariusz zapisał otrivelle). Zadzwonił jednak z informacją, że owulka powinna być tego dnia...
    Poleciałam jak ta głupia do męża a następnego dnia krwawienie ....

    Nie chcę jeszcze przekreślać lekarza, bo może taka metoda, oceny pierwszego cyklu? Ale boli mnie jego małomówność i te krótkie, szybkie wizyty...

    Ja nie miałam regularnych cyklów. Po odstawieniu piguł miałam ze 3 @ (30-35 dni), a potem 60 dni, a następny wywołany już luteiną (minęło chyba i te 60 dni)po czym zaczęłam clo i okres 21 dc...

    J.

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, jeżeli to jest gin z kliniki i wydawało Ci się, że zmieniasz na lepszego, to tym bardziej zdawkowo Cię traktuje.
    Ja to się dopytuję jak coś jest dla mnie niejasne, nie dam się nigdy odesłać z tekstem, że "jeszcze trochę" albo "już niedługo".

    Spróbuj nastepnym razem zadbąc o prawidłowy przepływ informacji :)

    A że tak spytam, ciąża biochemiczna została wykluczona?

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to zmienilas na takiego z kliniki i nie przeszlas calej gamy badan? Dla mnie to nie do pojecia, przeciez na stronie takiej kliniki jest wyraznie wyszczegolnione jakie sa procedury.

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ