X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 października 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no na razie nic takiego na wykresie nie mam może ja zle cos zaznaczyłam a gdzie to się udostepnia?
    w ustawieniach albo pod wykresem..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no na razie nic takiego na wykresie nie mam może ja zle cos zaznaczyłam a gdzie to się udostepnia?
    Pod wykresem musisz wcisnąć opcję UDOSTĘPNIJ WYKRES ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Możesz mieć teraz owulację,skoro czujesz ból w jajnikach.
    Wiesz,ten OVU to tylko program i powinnaś skupiać się na tym co czujesz.Jeśli bolą jajniki teraz,to duże prawdopodobieństwo,że owulacja teraz właśnie nastąpiła.Także do dzieła !!! Trzeba wykorzystać szansę ;)

    no tez tak myslalam nie ma co wierzyc tym kalkulatorom i wykresom ;) ale to normalne przy 27dniu cyklu Ze owulacja jest 16dc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    mam pytanko bo z moich obilczen i za pomocą kalkulatora do wyznaczania tych dni owulacje miałam w srode czy to normlane ze teraz mnie bolała jajniki? a może to dziś mam owulacje cykl miałam 27dni od lipca mam 28,27dni :( proszę o odpowiedz
    kochana a prowadzisz wykres? jak tak to go udostepnij, bedzie nam łatwiej cos powiedziec,druga sprawa to taka ze owulacja moze sie przesunac i nie zawsze jest w miesiac w miesiac w tym samym czasie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już udostepnilam ;) zaczelam od srody wiec pare dni minelo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mogłaś mieć owulkę około 12 dc.Ale na zagnieżdżenie jeszcze za szybko. Bo to zajmuje czas od 7 do 10 dni po zapłodnieniu.
    Trzeba czekać i patrzeć,co się będzie działo ;)
    kochana 12dc odpada ewidentnie, dzis, badz jutro jest/bedzie owulacja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało danych w tym wykresie,więc trudno cokolwiek stwierdzić. Ale Ania ma rację-owulacja może nastąpić w różnych terminach.

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania1986 plumb80 mowila mi ze 12dcmialam owulke....a dzis tak spadla tempka i sluz znowu rozciagliwy ze bylo rano <3

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mało danych w tym wykresie,więc trudno cokolwiek stwierdzić. Ale Ania ma rację-owulacja może nastąpić w różnych terminach.
    no wlasnie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    już udostepnilam ;) zaczelam od srody wiec pare dni minelo
    a wiec tak:
    -z wykresu niestety nic nie odczytamy
    -widze ze probowalas robic testy owu(wyszlo cos, czy była 1 krecha?)
    -temperature mierz codziennie rano przed wstaniem z łózka najlepiej w godzinach 6-7, w innych godzinach jest bez sensu bo chodzisz ,funkcjonujesz i tempka jest inna(wyzsza)
    -mowisz ze Cie jajniki bola bardzo prawdopodobne ze jestes tuz przed owulacja badz w czasie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a wiec tak:
    -z wykresu niestety nic nie odczytamy
    -widze ze probowalas robic testy owu(wyszlo cos, czy była 1 krecha?)
    -temperature mierz codziennie rano przed wstaniem z łózka najlepiej w godzinach 6-7, w innych godzinach jest bez sensu bo chodzisz ,funkcjonujesz i tempka jest inna(wyzsza)
    -mowisz ze Cie jajniki bola bardzo prawdopodobne ze jestes tuz przed owulacja badz w czasie:)


    no wlasnie robiłam wieczorem test była czerwona krecha i druga blada w czwartek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ania1986 plumb80 mowila mi ze 12dcmialam owulke....a dzis tak spadla tempka i sluz znowu rozciagliwy ze bylo rano <3

    Wiesz...sugerowałam się bardziej Twoimi testami w wykresie,ale patrząc na temp to bardziej jest teraz możliwa. Serduszkujcie na maksa,dziś było,jeszcze z 2 dni koniecznie.Jak temp odbije w górę,to znaczy że testy źle wyznaczyły owulkę i była dopiero dzisiaj. I stąd może być też ten ból u Ciebie ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no wlasnie robiłam wieczorem test była czerwona krecha i druga blada w czwartek
    Działaj,myślę że teraz jest ten czas ;)
    Serduszek nigdy za wiele !!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja od wczoraj czuje bole na @.. Jeszcze 4 dni do terminu.. Zaczynam coraz wiecej myslec i sie stresowac... Dzisiaj cos tez brzuch inaczej mnie bolal, albo soboe wmawialam..
    Witamy nowa malinke :) powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2013, 21:13

    malinka19 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Działaj,myślę że teraz jest ten czas ;)
    Serduszek nigdy za wiele !!! :D
    to może zrobić test owu, ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja od wczoraj czuje bole na @.. Jeszcze 4 dni do terminu.. Zaczynam coraz wiecej myslec i sie stresowac... Dzisiaj cos brzuch mnie bolal, albo soboe wmawialam..
    Witamy nowa malinke :) powodzenia :)


    witaj i dziekuje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ania1986 plumb80 mowila mi ze 12dcmialam owulke....a dzis tak spadla tempka i sluz znowu rozciagliwy ze bylo rano <3
    wiesz Anitka nie mogła przewidziec jakie bedziesz miała tempki dalej, a ze miałas bole, i sluz i mały spadek to mogła tak stwierdzic, bo testy owu wychodza poztywne 24-36 h przed owulacja, ale tempka Ci tak spadła ze na 99% dopiero teraz masz owulacje,badz bedziesz miec ja jutro, bol jajnika pojawia sie przed owulacja badz w czasie owulacji i moze utrzymywac sie nawet 3-4 dni.
    Gdybys miała w 12dc owulacje i tempka by Ci tak bardzo spadła dzis to cos tu by bylo nie halo pod wzgledem hormonalnym bo tempka po owulacji rosnie, nie spada, bo jesli spada to znaczy ze sa duze problemy z progesteronem

    Plumb80, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja od wczoraj czuje bole na @.. Jeszcze 4 dni do terminu.. Zaczynam coraz wiecej myslec i sie stresowac... Dzisiaj cos tez brzuch inaczej mnie bolal, albo soboe wmawialam..
    Witamy nowa malinke :) powodzenia :)
    Mam nadzieję,że to tylko pobolewanie i nic więcej,że @ nie przyjdzie. W sumie temp jest wyżej i się utrzymuje. Wspieram <3

    Ruda27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeeeeee a dzis miała kierzynka testowac!!! ale chyba nas opusciła..

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    wiesz Anitka nie mogła przewidziec jakie bedziesz miała tempki dalej, a ze miałas bole, i sluz i mały spadek to mogła tak stwierdzic, bo testy owu wychodza poztywne 24-36 h przed owulacja, ale tempka Ci tak spadła ze na 99% dopiero teraz masz owulacje,badz bedziesz miec ja jutro, bol jajnika pojawia sie przed owulacja badz w czasie owulacji i moze utrzymywac sie nawet 3-4 dni.
    Gdybys miała w 12dc owulacje i tempka by Ci tak bardzo spadła dzis to cos tu by bylo nie halo pod wzgledem hormonalnym bo tempka po owulacji rosnie, nie spada, bo jesli spada to znaczy ze sa duze problemy z progesteronem
    No właśnie :/

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ