X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 28 października 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no myslee bo jeszcze szyjka wysoko i otwarta...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej... Chciałam iść do fryzjera, ale nie było na dzisiaj wolnego miejsca, więc stwierdziłam, że pójdę po Wszystkich Świętych. Przeszłam się troszkę, a teraz mam lenia kanapowego i czytam sobie gazetkę na zmianę z buszowaniem w necie :)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 28 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lece do pracy na 15 do 19 buzka :) do wieczora..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czekam na męża aż wróci z pracy i zjemy obiadek jakoś samej mi się jeśc nie chce...:)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wróci dopiero jutro i znowu samotny wieczór. W sumie to spać mi się chce, więc bym z miłą chęcią się walnęła, ale wtedy będę miała bezsenną noc.
    Kurde, jakieś plamienie mnie dopadło, ale tak jakby z wejścia do pochwy, taki jasnoróżowy/pomarańczowy śluz przy podcieraniu :|

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    a tak wogole bylam u lekarza bo mnie kaszel meczy i przepisal acodin 300 ale zaraz mowilam ze jestem po owulce ze sie staramy o dzidzi i stwierdzil ze to bezpieczne..

    jest to w miarę bezpieczne, bo to dextometorfan; generalnie stosuje się tą substancję też u dzieciaków >2 roku życia, np w syropku DexaPico; poza tym, jeśli nie masz jeszcze potwierdzonej ciąży, to ani alkohol, ani większość leków nie ma wpływu jeszcze na dzidziusia :)
    a na kaszel to sobie strzel porządną łychę miodku :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Kada acodinu nie wolno stosować w ciąży!
    Na kaszel jedynie drosetux jest bezpieczny!

    Ja też kawkę wypiłam a tej czekolady to w końcu nie ruszyłam :) jakoś za słodkościami nie przepadam, co innego śledzik małosolny z cebulką :) albo grzybki marynowane :) o rety!!

    kochana Thiocodinu- nie wolno, bo to zawiera kodeinę, a Acodin jest łagodniejszy :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Mój wróci dopiero jutro i znowu samotny wieczór. W sumie to spać mi się chce, więc bym z miłą chęcią się walnęła, ale wtedy będę miała bezsenną noc.
    Kurde, jakieś plamienie mnie dopadło, ale tak jakby z wejścia do pochwy, taki jasnoróżowy/pomarańczowy śluz przy podcieraniu :|

    może jajo się wpycha w Twoją macicę :):):)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi urzędostwo dziś dopisało i wszystko udało mi się sprawnie załatwić, nawet do mamy zaleciałam na ploty, no i na 16:20 umówiłam się do mojej gieńki- niech wypędzi te grzyby :P

    myszkaazi, Karolcia26 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam pierdzenie, aż tyłek rozrywa :P:P:P
    ciekawe od czego :/

    Karolcia26, Margotka87 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 28 października 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeszcze 15 minut i do domu! ale ja dziś głodna jestem! u mnie też jakiś taki dziwny śluz bardzo kremowy.
    tak sobie pomyślałam że jakby ktoś postronny przeczytał to forum to sobie pomyśli 'wariatki ileż można o śluzie gadać' :p

    mungo, Karolcia26, iza30, Ruda27 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ekstra, że się wszystko udało załatwić. Ja teraz spadam do mojej mamy, bo teściowie w domu z bratową męża i dzieckiem i nie mogę słuchać tego słodkiego trelu nad małym. Sprawia mi to ogromną przykrość i jest mi wtedy bardzo źle :(

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 28 października 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    dziewczyny jeszcze 15 minut i do domu! ale ja dziś głodna jestem! u mnie też jakiś taki dziwny śluz bardzo kremowy.
    tak sobie pomyślałam że jakby ktoś postronny przeczytał to forum to sobie pomyśli 'wariatki ileż można o śluzie gadać' :p
    Ja to z kolei mam wrażenie, że takie sobie tu objawy wkręcamy gadając o tych cyckach, śluzach i innych gadach, że pogłupiejemy :) :)

    mungo, Karolcia26 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz rację :)
    wczoraj nawet ze szwagierką (mama od maja) i kumpelą (podwójna mama i mega wyluzowana laska) próbowałam pogadać na takiej zasadzie jak my tutaj, to jakoś dziwnie na mnie patrzyły, jak na ufola jakiegoś :/ może tu nam łatwiej, bo każda przez to samo przechodzi aktualnie :):):)

    Karolcia26, mycha28 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Dzien dobry!
    U mnie juz plamienie.. Mam dosc :(
    Trzymaj się dzielnie.Jestem myślami z Tobą...Dzisiaj ciężki dzień,ale mam nadzieję,że szybko odzyskasz siłę do kolejnej walki <3

    Ruda27 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    To ekstra, że się wszystko udało załatwić. Ja teraz spadam do mojej mamy, bo teściowie w domu z bratową męża i dzieckiem i nie mogę słuchać tego słodkiego trelu nad małym. Sprawia mi to ogromną przykrość i jest mi wtedy bardzo źle :(

    a ja wczoraj miałam trzy brzdące: 5 miesięczne, 10 miesieczne i 2,5 roczne i mój pies do tego, ale była zabawa :):):)
    miałam trochę pomocy, bo mój psiak (pożeracz polędwiczek, a dziś też ciasteczek- 0,5kg z mikrofalówki ściągnęła i zeżarła) bardzo ładnie bawił się z najstarszym brzdącem :):):) ona wszystko dzieciom pozwoli ze sobą zrobić- targać za uszy, wkładać palce do oczu, ciągnąć za ogon- a tak ganiała z małą, że ta padła i nie było problemu z usypianiem :P

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po obiadku i znowu mialam 2 strony do nadrobienia, teraz siedze i przymulam przy kompie :P

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa jestem czy temp mi się jutro podniesie czy spadnie w dół...hmmmniech juz bedzie 6.11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde wchodze tu i widze nakrecanie przez nakrecanie :D BABY TYLKO SPOKOJ NAS URATUJE!!!zen.gif

    Plumb80, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 28 października 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę z psem na spacer i jadę do gieńki.
    jak wrócę to się odezwę :):):)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ