X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze nie mieszkasz w irlandi wpadlabym na kawe :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    tak tylko ja od razu po przebudzeniu zmierzyłam ;)
    czekam az 6 tego dostane okres po okresie ide do ginekologa a tu mam nie za fajnych i nie brali mnie na poważnie teraz konkretnie musze powiedzieć
    bo jak bylam z 2tyg.temu u ginka to mnie do szpitala wyslal z powodu niby zespołu bolowego miednicy malej wywiadu konkretnego nie przeprowadzil tylko jak mu powiedziałam ze co miesiąc mam silne bole w podbrzuszu po okresie i czasem przed to do szpitala i usg dopochowe mi robil i niby wszystko okej a to ze się staram prawie od roku o dziecko z mezem to to olał

    Sprawdziłam Twój wykres i widzę,że mierzyłaś ostatnio o 9:30.Także ta z 10:00 może jak najbardziej być.I trzymaj się tego przedziału czasowego i będzie git :)

    No tak,z tymi lekarzami można zwariować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowie wam dziewczyny z ginekologiem trzeba konkretnie ja już się przejehcalam i az mi się odechciewa isc ale mąż powiedział ze idzie ze mna do srodka do lekarza ;) i go opierdzieli hehe

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no i mam zamiar mierzyc ;) o tej co dziś mierzyłam rano .. tylko wiesz najlepiej jak pojde do ginekologa we wrześniu miałam zapalenie otrzewnej macicy jestem po cieciu cesarskim 2 rok i przez zrosty mogę tez mieć utrudnienia no coz trzeba się wybrać do lekarza ;0)
    Tak,koniecznie idź,żebyś miała pewność,że wszystko jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dość się naplakalam cos musi być nie tak ze nie mogę zajść w ciaze ;(

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Szkoda ze nie mieszkasz w irlandi wpadlabym na kawe :)
    No szkoda :(

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a kto to stwierdzil,ze masz zrosty na macicy?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Tak,koniecznie idź,żebyś miała pewność,że wszystko jest ok
    a u ciebie jak czemu nie możesz zajść jeśli mogę zapytać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Malinka a kto to stwierdzil,ze masz zrosty na macicy?
    lekarz u którego we wrześniu bylam powiedział ze każdy ma po cc zrosty hehe mowie wam mieszkam w Kluczborku woj.opolskie i tu jest maskara z lekarzami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny,ja na razie oddalam się do kuchni,bo Mąż już jest i można w końcu spałaszować obiad :D
    Miłego dzionka i samych pozytywnych nastrojów !!!
    Pociąg już pędzi pełną parą,a nasze dobre humorki napędzają go do jazdy :)
    Buźka <3

    iza30, Karolcia26, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Dobra dziewczyny,ja na razie oddalam się do kuchni,bo Mąż już jest i można w końcu spałaszować obiad :D
    Miłego dzionka i samych pozytywnych nastrojów !!!
    Pociąg już pędzi pełną parą,a nasze dobre humorki napędzają go do jazdy :)
    Buźka <3
    smacznego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a u ciebie jak czemu nie możesz zajść jeśli mogę zapytać
    Ja się staram Kochana dopiero 4 miesiąc.Wcześniejsze ciąże dwie bez problemu zaciążyłam ( pierwsza za 1-szym strzałem,a druga po 4 miesiącach)
    Także moje 4 miesiące starań to wcale nie długo.Nie mam żadnych schorzeń itp. Po prostu czekam na ten trafiony miesiąc.

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    lekarz u którego we wrześniu bylam powiedział ze każdy ma po cc zrosty hehe mowie wam mieszkam w Kluczborku woj.opolskie i tu jest maskara z lekarzami

    To ja Ci powiem, zebys wybrala sie do innego lekarza...;p Ja tez jestem po cc i o zadnych zrostach nie slyszalam. Wrecz przeciwnie. Bylam na usg 2 miesiace po cesarce i lekarz powiedzial,ze super sie zagoilo i ze praktycznie nie widac, ze bylo ciecia. Takie zrosty moga wystapic po ktorejs cesarce z rzedu ale zeby po jednej?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitko smacznego :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co lekarz to opinia... Ja jak staralam sie o 2 dziecko to slyszalam rozne opinie. Zeby odczekac 1 rok od cesarki, 2 lata, trzeci stwierdzil, ze wystarczy pol roku...

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    To ja Ci powiem, zebys wybrala sie do innego lekarza...;p Ja tez jestem po cc i o zadnych zrostach nie slyszalam. Wrecz przeciwnie. Bylam na usg 2 miesiace po cesarce i lekarz powiedzial,ze super sie zagoilo i ze praktycznie nie widac, ze bylo ciecia. Takie zrosty moga wystapic po ktorejs cesarce z rzedu ale zeby po jednej?
    no nie wiem wlasnie jakie sa przyczyny ze nie mogę zajść już rok prawie fakt po cc dokucza mi bol i to miałam dwa takie silne ze się zwijałam z bolu no i w ciągu tych 2lat miałam zapalenie przydatków zapalenie otrzewnej macicy .. a teraz jak dostane okres to się zapisze do lekarza i ide z mezem konkretnie powiedzieć jakies badania musi zrobić pod tym kontem

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja slyszlam tylko tyle ze po cesarce jesli minom 3 lata to mozna pozniej rodzic naturalnie a ze jesli bedzie wczesniej ciaza to bedzie znowu cesarskie ciecie. Co lekarza to opinia inna

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to zalezy od stanu blizny tez. Moja znajoma zaszla w kolejna ciaze 1rok i 3 miesiace po poprzedniej zakonczonej cesarka. I drugie dziecko rodzila sn

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno jest pewne w cc, ze nie ma czegos takiego jak rozejscie blizny na macicy po cc. Wystepowalo to wtedy kiedy byly ciecia od pepka w dol a w tych nowoczesnych cieciach nie ma czegos takiego. Tym bardziej, ze jak kolejna ciaza jest szybko po cc to kolejna tez bedzie tak samo rozwiazana i ciecie planuje sie zanim dochodzi do akcji porodowej, boli itp.

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Jedno jest pewne w cc, ze nie ma czegos takiego jak rozejscie blizny na macicy po cc. Wystepowalo to wtedy kiedy byly ciecia od pepka w dol a w tych nowoczesnych cieciach nie ma czegos takiego. Tym bardziej, ze jak kolejna ciaza jest szybko po cc to kolejna tez bedzie tak samo rozwiazana i ciecie planuje sie zanim dochodzi do akcji porodowej, boli itp.
    no ja miałam niewspołmiernosc porodowa po 14godz.mi cc zrobili a rozwarcie na 3palce tylko miałam

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ