X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze nie mieszkasz w irlandi wpadlabym na kawe :)

Plumb80 lubi tę wiadomość

20150409580413.png

200707184670.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    tak tylko ja od razu po przebudzeniu zmierzyłam ;)
    czekam az 6 tego dostane okres po okresie ide do ginekologa a tu mam nie za fajnych i nie brali mnie na poważnie teraz konkretnie musze powiedzieć
    bo jak bylam z 2tyg.temu u ginka to mnie do szpitala wyslal z powodu niby zespołu bolowego miednicy malej wywiadu konkretnego nie przeprowadzil tylko jak mu powiedziałam ze co miesiąc mam silne bole w podbrzuszu po okresie i czasem przed to do szpitala i usg dopochowe mi robil i niby wszystko okej a to ze się staram prawie od roku o dziecko z mezem to to olał

Sprawdziłam Twój wykres i widzę,że mierzyłaś ostatnio o 9:30.Także ta z 10:00 może jak najbardziej być.I trzymaj się tego przedziału czasowego i będzie git :)

No tak,z tymi lekarzami można zwariować :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowie wam dziewczyny z ginekologiem trzeba konkretnie ja już się przejehcalam i az mi się odechciewa isc ale mąż powiedział ze idzie ze mna do srodka do lekarza ;) i go opierdzieli hehe

Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no i mam zamiar mierzyc ;) o tej co dziś mierzyłam rano .. tylko wiesz najlepiej jak pojde do ginekologa we wrześniu miałam zapalenie otrzewnej macicy jestem po cieciu cesarskim 2 rok i przez zrosty mogę tez mieć utrudnienia no coz trzeba się wybrać do lekarza ;0)
    Tak,koniecznie idź,żebyś miała pewność,że wszystko jest ok

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dość się naplakalam cos musi być nie tak ze nie mogę zajść w ciaze ;(

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Szkoda ze nie mieszkasz w irlandi wpadlabym na kawe :)
    No szkoda :(

iza30 lubi tę wiadomość

• Klaudiaa Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a kto to stwierdzil,ze masz zrosty na macicy?

c55fgywlzep4egh7.png

bi7ym6k55zajyuk9.png

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Tak,koniecznie idź,żebyś miała pewność,że wszystko jest ok
    a u ciebie jak czemu nie możesz zajść jeśli mogę zapytać

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Malinka a kto to stwierdzil,ze masz zrosty na macicy?
    lekarz u którego we wrześniu bylam powiedział ze każdy ma po cc zrosty hehe mowie wam mieszkam w Kluczborku woj.opolskie i tu jest maskara z lekarzami

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny,ja na razie oddalam się do kuchni,bo Mąż już jest i można w końcu spałaszować obiad :D
    Miłego dzionka i samych pozytywnych nastrojów !!!
    Pociąg już pędzi pełną parą,a nasze dobre humorki napędzają go do jazdy :)
    Buźka <3

iza30, Karolcia26, mungo lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Dobra dziewczyny,ja na razie oddalam się do kuchni,bo Mąż już jest i można w końcu spałaszować obiad :D
    Miłego dzionka i samych pozytywnych nastrojów !!!
    Pociąg już pędzi pełną parą,a nasze dobre humorki napędzają go do jazdy :)
    Buźka <3
    smacznego ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a u ciebie jak czemu nie możesz zajść jeśli mogę zapytać
    Ja się staram Kochana dopiero 4 miesiąc.Wcześniejsze ciąże dwie bez problemu zaciążyłam ( pierwsza za 1-szym strzałem,a druga po 4 miesiącach)
    Także moje 4 miesiące starań to wcale nie długo.Nie mam żadnych schorzeń itp. Po prostu czekam na ten trafiony miesiąc.

Karolcia26 lubi tę wiadomość

• Klaudiaa Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    lekarz u którego we wrześniu bylam powiedział ze każdy ma po cc zrosty hehe mowie wam mieszkam w Kluczborku woj.opolskie i tu jest maskara z lekarzami

To ja Ci powiem, zebys wybrala sie do innego lekarza...;p Ja tez jestem po cc i o zadnych zrostach nie slyszalam. Wrecz przeciwnie. Bylam na usg 2 miesiace po cesarce i lekarz powiedzial,ze super sie zagoilo i ze praktycznie nie widac, ze bylo ciecia. Takie zrosty moga wystapic po ktorejs cesarce z rzedu ale zeby po jednej?

c55fgywlzep4egh7.png

bi7ym6k55zajyuk9.png

• iza30 Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitko smacznego :)

20150409580413.png

200707184670.png
  • Klaudiaa Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co lekarz to opinia... Ja jak staralam sie o 2 dziecko to slyszalam rozne opinie. Zeby odczekac 1 rok od cesarki, 2 lata, trzeci stwierdzil, ze wystarczy pol roku...

c55fgywlzep4egh7.png

bi7ym6k55zajyuk9.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    To ja Ci powiem, zebys wybrala sie do innego lekarza...;p Ja tez jestem po cc i o zadnych zrostach nie slyszalam. Wrecz przeciwnie. Bylam na usg 2 miesiace po cesarce i lekarz powiedzial,ze super sie zagoilo i ze praktycznie nie widac, ze bylo ciecia. Takie zrosty moga wystapic po ktorejs cesarce z rzedu ale zeby po jednej?
    no nie wiem wlasnie jakie sa przyczyny ze nie mogę zajść już rok prawie fakt po cc dokucza mi bol i to miałam dwa takie silne ze się zwijałam z bolu no i w ciągu tych 2lat miałam zapalenie przydatków zapalenie otrzewnej macicy .. a teraz jak dostane okres to się zapisze do lekarza i ide z mezem konkretnie powiedzieć jakies badania musi zrobić pod tym kontem

• iza30 Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja slyszlam tylko tyle ze po cesarce jesli minom 3 lata to mozna pozniej rodzic naturalnie a ze jesli bedzie wczesniej ciaza to bedzie znowu cesarskie ciecie. Co lekarza to opinia inna

20150409580413.png

200707184670.png
  • Klaudiaa Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to zalezy od stanu blizny tez. Moja znajoma zaszla w kolejna ciaze 1rok i 3 miesiace po poprzedniej zakonczonej cesarka. I drugie dziecko rodzila sn

iza30, mungo lubią tę wiadomość

c55fgywlzep4egh7.png

bi7ym6k55zajyuk9.png

• Klaudiaa Autorytet

Wysłany: 28 października 2013, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedno jest pewne w cc, ze nie ma czegos takiego jak rozejscie blizny na macicy po cc. Wystepowalo to wtedy kiedy byly ciecia od pepka w dol a w tych nowoczesnych cieciach nie ma czegos takiego. Tym bardziej, ze jak kolejna ciaza jest szybko po cc to kolejna tez bedzie tak samo rozwiazana i ciecie planuje sie zanim dochodzi do akcji porodowej, boli itp.

c55fgywlzep4egh7.png

bi7ym6k55zajyuk9.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 października 2013, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Jedno jest pewne w cc, ze nie ma czegos takiego jak rozejscie blizny na macicy po cc. Wystepowalo to wtedy kiedy byly ciecia od pepka w dol a w tych nowoczesnych cieciach nie ma czegos takiego. Tym bardziej, ze jak kolejna ciaza jest szybko po cc to kolejna tez bedzie tak samo rozwiazana i ciecie planuje sie zanim dochodzi do akcji porodowej, boli itp.
    no ja miałam niewspołmiernosc porodowa po 14godz.mi cc zrobili a rozwarcie na 3palce tylko miałam

‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ