X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to jest ta niewspolmiernosc porodowa?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe szczerze nie wiem tak na wypisie mam napisane brak postepow w fazie 1 czy cos takiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    a co to jest ta niewspolmiernosc porodowa?
    Niewspółmierność porodowa, czyli inaczej miednicowo-główkowa, polega na tym, że miednica ciężarnej kobiety jest zbyt mała w stosunku do główki dziecka, co uniemożliwia poród drogami naturalnymi. Jest to bezwzględne wskazanie do cesarskiego cięcia. Przyczyną niewspółmierności porodowej może być mała macica, duże rozmiary płodu lub współwystępowanie obu tych czynników

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 28 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/8412ca57a5db9.jpg.html
    http://zapodaj.net/48c2baed6d9c1.jpg.html

    Co o tym myślicie? test wykonany rano, od samego poczatku byl dziwny, najpierw kreska sie pojawila, potem po kilku sekundac zniknela i pozostala jedna kreska, spojrzlam na niego po jakim czasie i bylo takie cos, kreska nie jest wyrazna, prosta, jest taka jakby rozmyta:/ felerny test?

    relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    http://zapodaj.net/8412ca57a5db9.jpg.html
    http://zapodaj.net/48c2baed6d9c1.jpg.html

    Co o tym myślicie? test wykonany rano, od samego poczatku byl dziwny, najpierw kreska sie pojawila, potem po kilku sekundac zniknela i pozostala jedna kreska, spojrzlam na niego po jakim czasie i bylo takie cos, kreska nie jest wyrazna, prosta, jest taka jakby rozmyta:/ felerny test?
    ale to trst ciążowy czy owulacyjny? bo wiesz ja robiłam strumienny ciazowy jakos z tydz temu wieczorem i była czerwona kreska a za chwile druga się pojawila blada i znikla .. męzowi nawet pokazywałam i tez ta druga kreske widział dziwne trochę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    http://zapodaj.net/8412ca57a5db9.jpg.html
    http://zapodaj.net/48c2baed6d9c1.jpg.html

    Co o tym myślicie? test wykonany rano, od samego poczatku byl dziwny, najpierw kreska sie pojawila, potem po kilku sekundac zniknela i pozostala jedna kreska, spojrzlam na niego po jakim czasie i bylo takie cos, kreska nie jest wyrazna, prosta, jest taka jakby rozmyta:/ felerny test?
    raczej felerny test, powtórz go:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 16:50

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    raczej felerny test, powtórz go:)
    aniu tez tak mysle nie ma co z tymi testami tak jak ja strumienny robiłam i dziwne ze druga blada kreche było tylko widać przez chwile ..

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie bylo to zdjecie robione zaraz po podaniu moczu do tej "dziurki" wtedy jak mocz przechodzi przez caly test to jets takie zludzenie, ze na chwile ta kreseczka tez jest rozowawa

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki ja lece narazie trzeba odwiedzic znajomych, milego popoludnia do pozniej :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się pojawila już po

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dobra dziewczynki ja lece narazie trzeba odwiedzic znajomych, milego popoludnia do pozniej :)
    wzajemnie ;0)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ja mialam polozenie posladkowe a mala miala niewydolnosc oddechowa wiec nawet jakby bylo w polozeniu ok to malo prawdopodobne, ze rodzilabym naturalnie bo moglaby sie udusic

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z pracy I pedze do was z dobrymi wiesciam
    . Zadzwonilam dzis do gina zeby sie dopytac o te bole I sluz bo mnie zalewa . A zapomialam ze dzis bank holiday I zamkniete . Specjalnie dla mnie pojechal do gabinetu zeby miec wglad w moje papiery powiedzial ze bierze odpowiedzialnosc za to co mi powiedzial I za to co mi przepisal . O lewym jajniku powiedzial ze tabletki zaczely dzialac I dlatego boli . Ale mi lzej ufffff : ) A jak moim kochanym mija dzionek ??

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka ale kiedy Ty robilas test? Bo wydawalo mi sie, ze o tym tescie i zdjecia to od martyny ;p

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Malinka ja mialam polozenie posladkowe a mala miala niewydolnosc oddechowa wiec nawet jakby bylo w polozeniu ok to malo prawdopodobne, ze rodzilabym naturalnie bo moglaby sie udusic
    no wiadomo nie tylko w moim przypadku robia cc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wrocilam z pracy I pedze do was z dobrymi wiesciam
    . Zadzwonilam dzis do gina zeby sie dopytac o te bole I sluz bo mnie zalewa . A zapomialam ze dzis bank holiday I zamkniete . Specjalnie dla mnie pojechal do gabinetu zeby miec wglad w moje papiery powiedzial ze bierze odpowiedzialnosc za to co mi powiedzial I za to co mi przepisal . O lewym jajniku powiedzial ze tabletki zaczely dzialac I dlatego boli . Ale mi lzej ufffff : ) A jak moim kochanym mija dzionek ??
    no to fajnie ;) i fajnie ze masz takiego lekarza bo ja to mam ciężko żeby trafic naprawdę na wporzadku ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Malinka ale kiedy Ty robilas test? Bo wydawalo mi sie, ze o tym tescie i zdjecia to od martyny ;p
    to nie moje zdj,;) hehe ja oglonie pisałam ze miałam podobnie z ciążowym tylko ze mi znikla ta druga kreska ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe i sorrki jakos tak rozkojarzona jestem i czasem nie na temat pisze ... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no to fajnie ;) i fajnie ze masz takiego lekarza bo ja to mam ciężko żeby trafic naprawdę na wporzadku ginekologa
    az nagralam wiadomosc hehe ale ja jestem nieufna . no ale coz lekarz to tylko czlowiek tez ma prawo sie pomylic wiec teraz spokojnie lykam tabletki I czekam na @

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    az nagralam wiadomosc hehe ale ja jestem nieufna . no ale coz lekarz to tylko czlowiek tez ma prawo sie pomylic wiec teraz spokojnie lykam tabletki I czekam na @
    a ta @ to co oznacza hehe bo wszystkie tu ta @ wpisujecie a ja zielona

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ