X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    o kurde wchodze tu i widze nakrecanie przez nakrecanie :D BABY TYLKO SPOKOJ NAS URATUJE!!!zen.gif
    No właśnie,nakręcanie jest najgorsze :/
    Ja cieszę się ze wzrostu temp.,ale czekam spokojnie i nie rozmyślam,czy to już czy nie :p Bo w głowę bym dostała...
    Wczoraj miałam silny ból głowy,wieczorem było jeszcze gorzej.Przeszło dopiero dzisiaj o 10:00,masakra - cała noc do dupy...
    Dzisiaj łażę jak zombie :P

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam mija dzionek? Ja wykańczam obiad,Mąż zjawi się niebawem. Dzisiaj w Anglii mamy cyklon - wieje jak cholera,do tego deszcze brrrrr... Dobrze,że w domciu dzisiaj :D
    Buziaki Słoneczka !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Tychach z rana słoneczko do południa teraz sie schowało ale mimio wszystko jest ok:) czekam na męża miał kończyć prace o 15 ;/ ale widze ze sie cos przeciągnęło...a ze pracuje w Bielsku to gidzes z pol godz bedzie jechał eh mogłam zjeść obiadek nie czekać bo szczerze to juz umieram z głodu:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie mogę wytrzymać !!!
    Aż mi burczy w brzuchu,ale twarda jestem !!! ;) A zapach roznosi się po domu,oj ciężko jest,ale dam radę :)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A jak Wam mija dzionek? Ja wykańczam obiad,Mąż zjawi się niebawem. Dzisiaj w Anglii mamy cyklon - wieje jak cholera,do tego deszcze brrrrr... Dobrze,że w domciu dzisiaj :D
    Buziaki Słoneczka !!!
    ŚW.Juda w natarciu:D
    a ja dzis w pracy tylko 2,5 h byłam, a wiec lajcik, a sluz biały to mnie normalnie zalewa jakbym @ miała hehehe

    A obiadek dzis moj luby przygotowuje gyroska z piersi, łudeczki, sos czosnkowy i suróweczka colesław:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 15:36

    Plumb80, iza30 lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 28 października 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz lece na zakupy i tez bede gotowac. U nas we Francji piekne slonce, tylko w nocy padalo. Pozdrowienia dla wszystkich :):)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ŚW.Juda w natarciu:D
    a ja dzis w pracy tylko 2,5 h byłam, a wiec lajcik, a sluz biały to mnie normalnie zalewa jakbym @ miała hehehe

    A obiadek dzis moj luby przygotowuje gyroska z piersi, łudeczki, sos czosnkowy i suróweczka colesław:D

    Tak Św.Juda
    Ale mi smaka narobiłaś tym gyrosem !!!!! Pfffff

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej do 7.30 nie później gdyż się już ruszasz i temp sie podnosi:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    najlepiej do 7.30 nie później gdyż się już ruszasz i temp sie podnosi:)
    no tak ale ja zazwyczaj się do tej godziny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Ja zaraz lece na zakupy i tez bede gotowac. U nas we Francji piekne slonce, tylko w nocy padalo. Pozdrowienia dla wszystkich :):)
    Pozdrawiam <3

    gosia2020 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic ide obierac te nieszczęsne ziemniaki:) jakby nie mogli już sprzedawac obranych:D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 28 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?

    No chyba troche za pozno;p Mozesz ewntulanie odejmowac 0.1st za kazda gdzine ale nie wiem czy to bd wiarodajne. Lepiej niech odp dziewczyny, ktore sa w tym na bierzaco. Ania miarzy kazdy cykl wiec pewnie bd wiedziala :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Irlandii tez narazie nie jest najgorzej sloneczko swieci choc juz chlodnawo, czuc ze zima idzie. tez dzis u nas wieje ale nie tak jak w angli

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    No chyba troche za pozno;p Mozesz ewntulanie odejmowac 0.1st za kazda gdzine ale nie wiem czy to bd wiarodajne. Lepiej niech odp dziewczyny, ktore sa w tym na bierzaco. Ania miarzy kazdy cykl wiec pewnie bd wiedziala :)

    no tak ale nie będę specjalnie wstawac o 7 rano :) a w pytania i odpowiedzi nie pisze ze koniecznie z rana trzeba zmierzyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?
    przyjete jest ze mozna mierzyc w godz 4-11,codziennie o tej samej godz. Ale najlpeiej i najwiarygodniej miedzy 6-7:) oczywiscie przed wstaniem z lozka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no tak ale nie będę specjalnie wstawac o 7 rano :) a w pytania i odpowiedzi nie pisze ze koniecznie z rana trzeba zmierzyć

    Widzę,że wcześniejszy pomiar masz o 9:30.Więc śmiało możesz wpisać ten z 10:00.Tylko pamiętaj,żeby teraz mierzyć w tym przedziale czasowym,jaki zaczęłaś.Wszystko będzie w porządku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Tak Kochana,za późno. Należy mierzyć od razu po przebudzeniu,max do 8:00,kiedy Twoje ciało przez kilka godz było w ogólnym spoczynku i nie chodziłaś.Wtedy taki pomiar jest najbardziej miarodajny.
    Możesz podać temp z godz 10:00,ale zaznacz jako ignorowaną,co nie zachwieje wykresem ;)
    tak tylko ja od razu po przebudzeniu zmierzyłam ;)
    czekam az 6 tego dostane okres po okresie ide do ginekologa a tu mam nie za fajnych i nie brali mnie na poważnie teraz konkretnie musze powiedzieć
    bo jak bylam z 2tyg.temu u ginka to mnie do szpitala wyslal z powodu niby zespołu bolowego miednicy malej wywiadu konkretnego nie przeprowadzil tylko jak mu powiedziałam ze co miesiąc mam silne bole w podbrzuszu po okresie i czasem przed to do szpitala i usg dopochowe mi robil i niby wszystko okej a to ze się staram prawie od roku o dziecko z mezem to to olał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj zieloną fasolkę,do tego kolba kukurydzy i jajeczko smażone :)
    A na popołudnie do kawki babka własnej roboty :D

    iza30, Karolcia26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Widzę,że wcześniejszy pomiar masz o 9:30.Więc śmiało możesz wpisać ten z 10:00.Tylko pamiętaj,żeby teraz mierzyć w tym przedziale czasowym,jaki zaczęłaś.Wszystko będzie w porządku ;)
    no i mam zamiar mierzyc ;) o tej co dziś mierzyłam rano .. tylko wiesz najlepiej jak pojde do ginekologa we wrześniu miałam zapalenie otrzewnej macicy jestem po cieciu cesarskim 2 rok i przez zrosty mogę tez mieć utrudnienia no coz trzeba się wybrać do lekarza ;0)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ