Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    o kurde wchodze tu i widze nakrecanie przez nakrecanie :D BABY TYLKO SPOKOJ NAS URATUJE!!!zen.gif
    No właśnie,nakręcanie jest najgorsze :/
    Ja cieszę się ze wzrostu temp.,ale czekam spokojnie i nie rozmyślam,czy to już czy nie :p Bo w głowę bym dostała...
    Wczoraj miałam silny ból głowy,wieczorem było jeszcze gorzej.Przeszło dopiero dzisiaj o 10:00,masakra - cała noc do dupy...
    Dzisiaj łażę jak zombie :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wam mija dzionek? Ja wykańczam obiad,Mąż zjawi się niebawem. Dzisiaj w Anglii mamy cyklon - wieje jak cholera,do tego deszcze brrrrr... Dobrze,że w domciu dzisiaj :D
    Buziaki Słoneczka !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Tychach z rana słoneczko do południa teraz sie schowało ale mimio wszystko jest ok:) czekam na męża miał kończyć prace o 15 ;/ ale widze ze sie cos przeciągnęło...a ze pracuje w Bielsku to gidzes z pol godz bedzie jechał eh mogłam zjeść obiadek nie czekać bo szczerze to juz umieram z głodu:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie mogę wytrzymać !!!
    Aż mi burczy w brzuchu,ale twarda jestem !!! ;) A zapach roznosi się po domu,oj ciężko jest,ale dam radę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A jak Wam mija dzionek? Ja wykańczam obiad,Mąż zjawi się niebawem. Dzisiaj w Anglii mamy cyklon - wieje jak cholera,do tego deszcze brrrrr... Dobrze,że w domciu dzisiaj :D
    Buziaki Słoneczka !!!
    ŚW.Juda w natarciu:D
    a ja dzis w pracy tylko 2,5 h byłam, a wiec lajcik, a sluz biały to mnie normalnie zalewa jakbym @ miała hehehe

    A obiadek dzis moj luby przygotowuje gyroska z piersi, łudeczki, sos czosnkowy i suróweczka colesław:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 15:36

    nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 28 października 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz lece na zakupy i tez bede gotowac. U nas we Francji piekne slonce, tylko w nocy padalo. Pozdrowienia dla wszystkich :):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ŚW.Juda w natarciu:D
    a ja dzis w pracy tylko 2,5 h byłam, a wiec lajcik, a sluz biały to mnie normalnie zalewa jakbym @ miała hehehe

    A obiadek dzis moj luby przygotowuje gyroska z piersi, łudeczki, sos czosnkowy i suróweczka colesław:D

    Tak Św.Juda
    Ale mi smaka narobiłaś tym gyrosem !!!!! Pfffff

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej do 7.30 nie później gdyż się już ruszasz i temp sie podnosi:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    najlepiej do 7.30 nie później gdyż się już ruszasz i temp sie podnosi:)
    no tak ale ja zazwyczaj się do tej godziny ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Ja zaraz lece na zakupy i tez bede gotowac. U nas we Francji piekne slonce, tylko w nocy padalo. Pozdrowienia dla wszystkich :):)
    Pozdrawiam <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic ide obierac te nieszczęsne ziemniaki:) jakby nie mogli już sprzedawac obranych:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?

    No chyba troche za pozno;p Mozesz ewntulanie odejmowac 0.1st za kazda gdzine ale nie wiem czy to bd wiarodajne. Lepiej niech odp dziewczyny, ktore sa w tym na bierzaco. Ania miarzy kazdy cykl wiec pewnie bd wiedziala :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Irlandii tez narazie nie jest najgorzej sloneczko swieci choc juz chlodnawo, czuc ze zima idzie. tez dzis u nas wieje ale nie tak jak w angli

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    No chyba troche za pozno;p Mozesz ewntulanie odejmowac 0.1st za kazda gdzine ale nie wiem czy to bd wiarodajne. Lepiej niech odp dziewczyny, ktore sa w tym na bierzaco. Ania miarzy kazdy cykl wiec pewnie bd wiedziala :)

    no tak ale nie będę specjalnie wstawac o 7 rano :) a w pytania i odpowiedzi nie pisze ze koniecznie z rana trzeba zmierzyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hej ;) mam pytanko czy 10.00 rano to już pozno żeby zmierzyć tempke ?
    przyjete jest ze mozna mierzyc w godz 4-11,codziennie o tej samej godz. Ale najlpeiej i najwiarygodniej miedzy 6-7:) oczywiscie przed wstaniem z lozka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2013, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no tak ale nie będę specjalnie wstawac o 7 rano :) a w pytania i odpowiedzi nie pisze ze koniecznie z rana trzeba zmierzyć

    Widzę,że wcześniejszy pomiar masz o 9:30.Więc śmiało możesz wpisać ten z 10:00.Tylko pamiętaj,żeby teraz mierzyć w tym przedziale czasowym,jaki zaczęłaś.Wszystko będzie w porządku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Tak Kochana,za późno. Należy mierzyć od razu po przebudzeniu,max do 8:00,kiedy Twoje ciało przez kilka godz było w ogólnym spoczynku i nie chodziłaś.Wtedy taki pomiar jest najbardziej miarodajny.
    Możesz podać temp z godz 10:00,ale zaznacz jako ignorowaną,co nie zachwieje wykresem ;)
    tak tylko ja od razu po przebudzeniu zmierzyłam ;)
    czekam az 6 tego dostane okres po okresie ide do ginekologa a tu mam nie za fajnych i nie brali mnie na poważnie teraz konkretnie musze powiedzieć
    bo jak bylam z 2tyg.temu u ginka to mnie do szpitala wyslal z powodu niby zespołu bolowego miednicy malej wywiadu konkretnego nie przeprowadzil tylko jak mu powiedziałam ze co miesiąc mam silne bole w podbrzuszu po okresie i czasem przed to do szpitala i usg dopochowe mi robil i niby wszystko okej a to ze się staram prawie od roku o dziecko z mezem to to olał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj zieloną fasolkę,do tego kolba kukurydzy i jajeczko smażone :)
    A na popołudnie do kawki babka własnej roboty :D

    iza30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Widzę,że wcześniejszy pomiar masz o 9:30.Więc śmiało możesz wpisać ten z 10:00.Tylko pamiętaj,żeby teraz mierzyć w tym przedziale czasowym,jaki zaczęłaś.Wszystko będzie w porządku ;)
    no i mam zamiar mierzyc ;) o tej co dziś mierzyłam rano .. tylko wiesz najlepiej jak pojde do ginekologa we wrześniu miałam zapalenie otrzewnej macicy jestem po cieciu cesarskim 2 rok i przez zrosty mogę tez mieć utrudnienia no coz trzeba się wybrać do lekarza ;0)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ