Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 29 października 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez po malutku bede zmykac....Maz juz ciagnie do spania....Jutro rano mam troche zalatwiania a dzis po nocce nie odespałam wiec jak kapec wyglądam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dobranoc kochane, ja dzis nie do zycia, znowu mnie mdli :(...buzka i do jutra

    Aniu,dobranoc,spokojnej nocy i trzymaj się dzielnie. Oby te objawy były spowodowane fasolinką :) Odpoczywaj <3

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 października 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym które już idą przytulać się do poduszki (I nie tylko ) mówie dobranoc :)

    Ja tez czekam jak mi troszkę włosy podeschną bo jutro na rano do pracki to nie zdąże ich wymyć i wysuszyć, albo bym musiała wstawać przed 6, a to dla mnie za duże poświęcenie ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 29 października 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uciekam do juterka kochane
    Kolorowych snow milej i spokojnej nocki :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a tu bonusik na koniec do Ani:http://www.youtube.com/watch?v=dcP2mdnYbcw

    hihi:D

    Wnet się posikałam !!!!!!!!!!!!! Ale fajowo :D

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 29 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spijcie dobrze kochane.....
    Do juterka :-*

    myszkaazi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 29 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    tym które już idą przytulać się do poduszki (I nie tylko ) mówie dobranoc :)

    Ja tez czekam jak mi troszkę włosy podeschną bo jutro na rano do pracki to nie zdąże ich wymyć i wysuszyć, albo bym musiała wstawać przed 6, a to dla mnie za duże poświęcenie ;-)
    Podziwiam kobiety myjące głowę codziennie rano... Moje same schną całą noc, szuszę je z 30 minut, bo mam takie do połowy pleców (do stanika) i strasznie długo trzymają wodę...

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a tu bonusik na koniec do Ani:http://www.youtube.com/watch?v=dcP2mdnYbcw

    hihi:D
    bonusik ladny hehe

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 29 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki, które już się zmyły! :) Samych cudnych snów :*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Spijcie dobrze kochane.....
    Do juterka :-*
    dobranoc kochana : )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc wszystkim !!! Spokojnej nocy i miłych bobaskowatych snów.
    A jutro widzimy się w dobrych humorach !!!
    Buziaki <3 <3 <3

    nick nieaktualny, myszkaazi, karmelek lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 października 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Podziwiam kobiety myjące głowę codziennie rano... Moje same schną całą noc, szuszę je z 30 minut, bo mam takie do połowy pleców (do stanika) i strasznie długo trzymają wodę...
    ja też mam takie do połowy pleców, na szczęście wystarczy mi mycie co drugi dzień :)i przeważnie robie to jak idę na popołudniówkę, a jak na rano to myję wieczorem innej opcji nie ma :)
    Suszarkę to ja mam takiego giganta z mega podmuchem :) generalnie staram się zostawić włosy by same schły, ale to długo im zajmuję wieć gdy potrzebuje pomocy to jakiejś skutecznej :)

    do kitu mogłam tego testu dziś nie robić.. wiedziałam że tak będzie.. ach głupia jestem i tyle, moja silna wola nie istnieje w tym przypadku :-(

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 29 października 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja też mam takie do połowy pleców, na szczęście wystarczy mi mycie co drugi dzień :)i przeważnie robie to jak idę na popołudniówkę, a jak na rano to myję wieczorem innej opcji nie ma :)
    Suszarkę to ja mam takiego giganta z mega podmuchem :) generalnie staram się zostawić włosy by same schły, ale to długo im zajmuję wieć gdy potrzebuje pomocy to jakiejś skutecznej :)

    do kitu mogłam tego testu dziś nie robić.. wiedziałam że tak będzie.. ach głupia jestem i tyle, moja silna wola nie istnieje w tym przypadku :-(
    Mnie jakoś przechodzi chęć zrobienia przed terminem @. Wczoraj się nakręcałam, aż miło, bo sama w domu byłam. W weekend nie będę miała czasu o tym myśleć, a po weekendzie to już będzie prawie wiadomo :D Idę się suszyć. Pranie może się akurat zrobi to wywieszę. Już dzisiaj nie zaglądam do Was. Położę się wcześniej :) Dobrej nocki :* Buziaki i wysokich tempek jutro! :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotko przykro mi ze tak cierpisz :( bidulko Ty.. Badz dzielna, idz najlepiej do dentysty i powiedz ze jestes w ciazy, ja tez tak mialam na poczatku i ona moze cos zrobic.. One na tym znaja.

    Dobranoc wszystkim, slodkich snow o zielonych kropeczkach :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 października 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc koachane wy moje :-)
    Jutro chyba dopiero wieczorkiem zajrze wiec i milego dnia zycze!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 29 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc laseczki, trzymajcie się :*

    nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje kochane buziolki : ) do juterka : *

    Martuśka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Podziwiam kobiety myjące głowę codziennie rano... Moje same schną całą noc, szuszę je z 30 minut, bo mam takie do połowy pleców (do stanika) i strasznie długo trzymają wodę...
    ja miałam az do pasa ale scielam :( 5miechow temu jak slub brałam a takie fajne były tylko ciężko myc je i rozczesywac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) humorek jak narazie dobry
    Temp piękna. Mam nadzieje że na @ nie spadnie !!! Nawet niech nie próbuje :)

    myszkaazi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie spadła temp z 36,8 na 36,7 wiec pewnie @ bedzie na 100%;(

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ