Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 30 października 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć babki :)

    u mnie też dziś tempka spadła :/ więc szykuję się na @ :(
    ja to wczoraj o 20:00 już spałam tak mnie poskładało :P a zęby bolą po podkręceniu aparatu, że nieba można liznąć.
    zmykam do pracki :) miłego dzionka dziewczynki :D :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 30 października 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane:* miłego dzionka Wszystkim życzę;*

    nick nieaktualny, iza30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 30 października 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochane :)
    U mnie dzis tez delikatny spadek,
    zycze wam milego dnia :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, a u mnie delikatny wzrost w gore, ale chyba plamienia sie juz zaczynaja takze jutro normalnie powinna przyjsc @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to widzę ze nie jestem jedna że temp spadła a mi jest przykro:( bardzo juz taki dzien chyba dzis bedzie do kitu:(

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 30 października 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mi temp poszła w górę ovu wyznaczyło owulacje... Les dobrze narazie cycki swedza i leżeć na nich nie umie...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 30 października 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) Zostałam brutalnie obudzona przez kominiarza - mamy wejście na strych w pokoju. Przebudziłam się o 6.00 zmierzyłam temperaturę i było 36,8. Od razu zasnęłam, nie wstawałam z łóżka i właśnie kiedy ten kominiarz przyszedł o 7:30, zmierzyłam i było 37,1. Nie wiem, którą zapisywać :) Kiedy nie muszę rano wstawać do pracy tzn. w środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele - to mierzę o 7:30, chyba że się prędzej obudzę, w poniedziałki i wtorki mierzę około 6:40...No i mam dzisiaj zagadkę :) Boli mnie bardzo w okolicach pępka, po prawej stronie brzuch, tak jakby mi ktoś coś tam wbił :|

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 to super masz:)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 30 października 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Dzień dobry Kochane:* miłego dzionka Wszystkim życzę;*


    Margotka daj znac czy cos zalatwiłas....

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 30 października 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dzien dobry Kochane :)
    U mnie dzis tez delikatny spadek,
    zycze wam milego dnia :)


    A u mnie ovu wyznaczy owulke chyba na jutro dzis temp.poszla w gore

    iza30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 30 października 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    A u mnie ovu wyznaczy owulke chyba na jutro dzis temp.poszla w gore
    Wyznaczy Ci na wczoraj za dwa dni jak się tempka utrzyma!

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 30 października 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam dziewczyny bo mam gosci bede jak cos wieczorkiem :) Milego dnia wam zycze, buziaki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek dziewczynki . Jak humorek z rana ?? Ja mialam sie wyspac ale moj hamski kot mi nie dal bo mialczala I latala mi poglowie jak ja wygonilam z sypialni to mialczlala jak by dziecko plakalo no to musialam wstac

    myszkaazi, mungo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 30 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien doberek dziewczynki . Jak humorek z rana ?? Ja mialam sie wyspac ale moj hamski kot mi nie dal bo mialczala I latala mi poglowie jak ja wygonilam z sypialni to mialczlala jak by dziecko plakalo no to musialam wstac
    Ja jestem taka zamulona, że szkoda gadać. Tyle pracy na dzisiaj, a zapału zero! Chyba włączę sobie muzyczkę i się wezmę za coś konkretnego!

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko to spoko:) hehe ja za kotami nie przepadam od małego:) siostra przyprowadziła takiego co mnie atakował :) i od tamtej pory mam wstręt:)a samopoczucie lipne bo temp spada choć do @ mam jeszcze z 7 dni;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    Ewelinko to spoko:) hehe ja za kotami nie przepadam od małego:) siostra przyprowadziła takiego co mnie atakował :) i od tamtej pory mam wstręt:)a samopoczucie lipne bo temp spada choć do @ mam jeszcze z 7 dni;/
    kochana ide juz zobaczyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ja jestem taka zamulona, że szkoda gadać. Tyle pracy na dzisiaj, a zapału zero! Chyba włączę sobie muzyczkę i się wezmę za coś konkretnego!
    Ja narazie tu siedze . zobaczymy jak bede musiala sie wziasc za sprzatanie jak to bedzie z moim zapalem hehe ale musze bo o 17 jade do kosmetyczki na paznokcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo fajnie ja lubie jak robie coś czasami dla siebie:)Fajnie ewelinko ja 2 tyg temu u fryzjera byłam:D siciełam się na bombke;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    Ewelinko to spoko:) hehe ja za kotami nie przepadam od małego:) siostra przyprowadziła takiego co mnie atakował :) i od tamtej pory mam wstręt:)a samopoczucie lipne bo temp spada choć do @ mam jeszcze z 7 dni;/
    kochana tego nie mozna nazwac spadkiem bo to tylko 0,1 to jeszcze nic nie swiadczy trzeba poczekac do jutra ona odbije co innego jak by byl duzy spadek a taki malutki to niec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    oo fajnie ja lubie jak robie coś czasami dla siebie:)Fajnie ewelinko ja 2 tyg temu u fryzjera byłam:D siciełam się na bombke;)
    ja zrobilam asymetrie jeden bok mam kruciutki a drogi dluzszy

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ