X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 11 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka serduszko witam Cię w naszym gronie mamusiek w 2014r wiesz że uda Ci się.... Jak badania Maka kiedy ta inseminacja??? Boże trzymam kciuki za Ciebie...
    A ja wygladam jak wariatka ale cóż lajpo jest i to spore ale broniłam siebie i moje skóry:) haha już mi mężulek wynagrodził wczoraj :):)
    Kada Anita ma rację poczekaj do pon jak się nie pojawi @ to idż na betę jeszcze raz musi przyrosnąć ładnie.... Choć ja w sierpniu byłam na becie i miałam 3,5 i nie byłma w ciąży ale trzymam kciuki.... Jak samopoczucia kochane moje zaraz sobie drinka zrobię i będę dziś z Wami:)

    Plumb80, gosia2020 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko w porządku :) Zaczynamy staranka - z pozytywnym skutkiem oczywiście :)
    Przyjemności w spijaniu drinka :) <3

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 października 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli zapowiada się miły wieczór Paulia87 :)
    a ja właśnie zrobiłam tartę, czekamy z mężem aż ostygnie i będziemy się zajadać :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane, widzę że dzisiaj czekają nas upojne serduszkowania <3 Nie moge się doczekać!!!

    Plumb80, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    czyli zapowiada się miły wieczór Paulia87 :)
    a ja właśnie zrobiłam tartę, czekamy z mężem aż ostygnie i będziemy się zajadać :D
    To smaczności życzę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Oj kochane, widzę że dzisiaj czekają nas upojne serduszkowania <3 Nie moge się doczekać!!!
    Najlepsza część cyklu przed nami ;) Oprócz zielonego zakończenia - którego nic nie przebije :)

    Paulia87, mycha28, gosia2020 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Oj kochane, widzę że dzisiaj czekają nas upojne serduszkowania <3 Nie moge się doczekać!!!


    ja już po co prawda, ale wieczór jeszcze długi :)

    Plumb80, mycha28, gosia2020 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 października 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekam na ta glupia @ jak narazie lewy jajnik mnie boli

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    to czekam na ta glupia @ jak narazie lewy jajnik mnie boli

    Trzymam kciuki kochana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!!! Mam jakiś dzisiaj husteczkowy humor, może to przez tą pogode. Ale spokojnie, to nie ma wpływu na upragnioną ciążę. Raczej na to że mimo znalezienia pracy znalazło się coś czego się boję.. tego że zaoferowali mi pracę w szkole jako stażystka języka polskiego. Nie wiem czy sobie poradzę, dużo dzieci, hałas no i nie wiem czy nie wybuchne gdy mnie zdenerwują, a wiadomo wiecie jakie są hormony na to jak chce się zajść w ciąże a nie może... Będe się jakoś trzymać... Obiecuje:)I oczywiście dziś czeka mnie romantyczny wieczór z mężem... Postanowiłam że jemu też się należy jakieś wynagrodzenie tak bez myślenia o dziecku bo ja czuje że myśli że jest taką maszyną do robienia dziecka. A tak nie jest... więc dzisiaj winko, kolacja i cudowna noc:) Może dobrze nam to zrobi!!! Trzymajcie kciuki:)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 12 października 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia moim zdaniem nowa praca to bardzo dobra wiadomość :)
    nie masz się co martwić. Może nie będziesz cały czas myśleć tylko o tym żeby się teraz udało, wyluzujesz trochę na tym polu, a wtedy na pewno od razu zaskoczy :)
    a jak w pracy będzie stresik, a na początku będzie na pewno, to wiesz jaki jest najlepszy sposób na rozładowanie?! ;) serduszkowanie :) :) :)
    będzie dobrze :) głowa do góry :)
    a chusteczkowy humor to nic złego przecież :) mamy jesień i chandra to rzecz normalna, zwłaszcza u bab :)
    no tak juz jesteśmy po prostu skonstruowane :P na szczęście umiemy też zmieniać humor w ciągu sekundy, pod wpływem jakiejś błahostki :)
    mi zawsze pomaga dobra muzyczka i zrobienie czegoś, przy czym nie muszę myśleć- np biorę się za sprzątanie. chwila moment i zapominam, że miałam doła :)
    buziaki Kochana :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 12 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziewczynki niestety na ten weekend was opuszczam :)
    lecę zaraz się relaksować nad jeziorkiem :)
    łikendzik poza domem, z dala od dziecioróbczej presji, ryby, grzyby i bzykanko :)

    rozmnażajcie się kochane :) :) :)
    buziole :* :* :* :* :* :* :* :* :*

    Plumb80, Martuśka lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 października 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry Dziewczyny :* a ja niedawno wstałam popijam kawusie i mysle ciepło o Was i naszych starankach :* pozdrawiam mocno :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje kochane sloleczka : ) . Dzis jest taka brzydka pogoda ze az sie nie chce nic robic . Do tego nie mam dzis humour . Ta moja tempka nadal strajkuje juz niewiem sama co jest ze mna nie tak . Dobrze ze dzis jedziemy do siostrzenca na urodzinki to troche mi sie chumorek poprawi . Milego dnia wam kochane zycze

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 12 października 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba zawitam do apteki po test ciazowy ehhe bo zamiast krwi duzo sluzu mam

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 października 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada to smigaj i daj znać:) u mnie śliczna pogoda sloneczko świeci:) pora na spscerek:)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Witajcie!!! Mam jakiś dzisiaj husteczkowy humor, może to przez tą pogode. Ale spokojnie, to nie ma wpływu na upragnioną ciążę. Raczej na to że mimo znalezienia pracy znalazło się coś czego się boję.. tego że zaoferowali mi pracę w szkole jako stażystka języka polskiego. Nie wiem czy sobie poradzę, dużo dzieci, hałas no i nie wiem czy nie wybuchne gdy mnie zdenerwują, a wiadomo wiecie jakie są hormony na to jak chce się zajść w ciąże a nie może... Będe się jakoś trzymać... Obiecuje:)I oczywiście dziś czeka mnie romantyczny wieczór z mężem... Postanowiłam że jemu też się należy jakieś wynagrodzenie tak bez myślenia o dziecku bo ja czuje że myśli że jest taką maszyną do robienia dziecka. A tak nie jest... więc dzisiaj winko, kolacja i cudowna noc:) Może dobrze nam to zrobi!!! Trzymajcie kciuki:)

    Kochana,strach ma wielkie oczy. Spróbuj z tą pracą.Może być zupełnie inaczej niż myślisz ;)
    A z tym wieczorkiem - wspaniała sprawa !!! Mężom naszym też się należy poświęcenie naszej uwagi. Niech wiedzą,że są dla nas ważni i nie służą tylko do zapładniania,pewnie :)
    Ja już wczoraj też zaplanowałam dzisiejszy wieczór - ponieważ lubimy Andre Rieu, nagrałam wczoraj 3-godzinny koncert z Australii (perełka). Dzisiaj przy świecach,z dobrym winkiem i zakąskami będziemy upajać się wspaniałą muzyką,a później sobą nawzajem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    a ja dziewczynki niestety na ten weekend was opuszczam :)
    lecę zaraz się relaksować nad jeziorkiem :)
    łikendzik poza domem, z dala od dziecioróbczej presji, ryby, grzyby i bzykanko :)

    rozmnażajcie się kochane :) :) :)
    buziole :* :* :* :* :* :* :* :* :*

    O super !!! Zatem przyjemności.Odpoczywajcie,relaksujcie się i powodzenia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    dzien dobry Dziewczyny :* a ja niedawno wstałam popijam kawusie i mysle ciepło o Was i naszych starankach :* pozdrawiam mocno :*
    Również pozdrawiam i życzę udanego owocnego weekendu :D

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Moje kobitki, a u mnie chyba jakas infekcja sie przyplatała, bo troche swiedzi:(
    a tak poza tym to zbieram sie do sprzatania ale mi sie nie chce tak bardzo!!;/

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ