X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 października 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja dokladnie tak samo roboty mnostwo a nic sie nie chce;/ no ale zapowiada sie mile popoludnie i jeszcze milszy wieczor :D :* buziaki

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 12 października 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje aniołki kochane!!!

    Dziś u mnie impreza zakrapiana... Sprzątanie i gotowanie później kąpiel i zabawa do białego rana a na koniec bzykanko z mężulkiem a bo po pijaku najlepiej:) Już się gości nie mogę doczekać piekę sobie boczuś i schab ze śliweczka ah jak pachnie...
    Te które wyjeżdżają niech się bawią na całego Kada jak ten test czekamy z niecierpliwością....
    Całuję moje gwiazdeczki bardzo mocno

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Witam moje aniołki kochane!!!

    Dziś u mnie impreza zakrapiana... Sprzątanie i gotowanie później kąpiel i zabawa do białego rana a na koniec bzykanko z mężulkiem a bo po pijaku najlepiej:) Już się gości nie mogę doczekać piekę sobie boczuś i schab ze śliweczka ah jak pachnie...
    Te które wyjeżdżają niech się bawią na całego Kada jak ten test czekamy z niecierpliwością....
    Całuję moje gwiazdeczki bardzo mocno

    No to przyjemności Kochana dzisiaj na imprezce :) Tylko nie szalejcie zbyt mocno z alkoholem,bo pijane plemniczki zygzakiem nie trafią tam gdzie trzeba ;) Hmmmm schab ze śliweczką i boczkiem - pycha !!! A ja dzisiaj już poprałam,sprzątnęłam domek,usmażyłam klopsy,ziemniaczki nastawione.I gwóźdź programu - właśnie wyjęłam z piekarnika babkę, upieczoną razem z moją córcią :) Jeszcze tylko jak wystygnie polać polewą i git. Potem obiadek,kawka. Wieczorkiem z mężem winko i koncert Andre Rieu. Oj dzisiaj chyba po skończonej @ będą fajerwerki nocne :D
    Buziaki babeczki <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Witajcie!!! Mam jakiś dzisiaj husteczkowy humor, może to przez tą pogode. Ale spokojnie, to nie ma wpływu na upragnioną ciążę. Raczej na to że mimo znalezienia pracy znalazło się coś czego się boję.. tego że zaoferowali mi pracę w szkole jako stażystka języka polskiego. Nie wiem czy sobie poradzę, dużo dzieci, hałas no i nie wiem czy nie wybuchne gdy mnie zdenerwują, a wiadomo wiecie jakie są hormony na to jak chce się zajść w ciąże a nie może... Będe się jakoś trzymać... Obiecuje:)I oczywiście dziś czeka mnie romantyczny wieczór z mężem... Postanowiłam że jemu też się należy jakieś wynagrodzenie tak bez myślenia o dziecku bo ja czuje że myśli że jest taką maszyną do robienia dziecka. A tak nie jest... więc dzisiaj winko, kolacja i cudowna noc:) Może dobrze nam to zrobi!!! Trzymajcie kciuki:)


    taki humor to ja mialam kilka dni temu i bylo mi juz wszystko jedno... ale potem pomyslalam, ze nie mozna sie poddawac, no i malzyk sie mna zaopiekowal :P dzisiaj sobie mysle, ze po prostu musi sie udac, jak nie w pazdzirniku to na mikolaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://bebzol.com/pl/Kobiety-rodza-sie-aniolami-ale.111950.html

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    http://bebzol.com/pl/Kobiety-rodza-sie-aniolami-ale.111950.html
    Czyli my tu zlot czarownic mamy ? Haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak :D

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 października 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre czarownice nie sa zle :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas na cale osiedle muza łupie,ktos sobie imprezke urzadził i chyba zapomniał ze nie mieszka w lesie , az trzeba było okna pozamykać;/ po*ebani sa niektórzy ludzie...

    Margotka87, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 12 października 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi dzień mam tak silny ból głowy ze szkoda gadać ledwo żyje dobranoc kochane :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 października 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :* u mnie leniwy niedzielny poranek:) pozdrawiam ciepło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 11:09

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 13 października 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)
    u mnie też poranek leniwy ale niedługo zbieramy sie do teścowej na obiad a tak mi się nie chce poleżałabym dziś sobie cały dzień

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    dzień dobry :)
    u mnie też poranek leniwy ale niedługo zbieramy sie do teścowej na obiad a tak mi się nie chce poleżałabym dziś sobie cały dzień
    ja to bym chyba chora była jakbym miała jechac do tesciowej na obiada.... ogolnie jechac do tesciowej;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis tez leniwie wstalam godzinke temu;)
    a tak poza tym:kreska na tescie juz widoczna , nie trzeba sie przygladac, a jajnik 0recourse.gifLEWY :D co jakis czas kluje, pobolewa, chyba jajo rosnie:)


    Dzis pompki:Dbanan.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kobitki . U mnie tez dzis na leniwo . Piotrek obiadek gotuje wiec jak moge sobie poleniuchowac : ) milego dnia wam kochane zycze : *

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 13 października 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie nudno, buro :) Dopiero niedawno zjedliśmy śniadanko, bo wczoraj u znajomych do 3... :) Ja sobie troszkę pracuje, M. gra, a później na jakiś spacerek pójdziemy i obiadek trzeba zrobić.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 13 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja przed chwileczką wróciłam ze szkoły. Teraz obiadek i kawusia:)
    mąż już o 3 w nocy wyjeżdża w trasę, ahhh i znów przez tydzien sama ;(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 13 października 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj piękna niedziela :)
    Mi już niedługo zaczną się dni płodne więc startujemy! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    hej dziewczyny, ja przed chwileczką wróciłam ze szkoły. Teraz obiadek i kawusia:)
    mąż już o 3 w nocy wyjeżdża w trasę, ahhh i znów przez tydzien sama ;(
    Kochana zeby on tylko zdazyl wrocic na owulke!:)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 13 października 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siama babeczki :)

    I'm back ;P

    pijany był ten weekend :) więc dzieci nie robili, coby też pijane nie wyszły :)
    ale wieczorkiem trzeba upuścić trochę jadu :) :) :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ