X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 16 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek jeszcze wszystko przed Toba! Zobaczysz juz niedlugo dwie kreski, a potem to juz musi pojsc z gorki!!:)

    Myszkaazi wiem jakie to trudne, ja rok temu bylam w szpitalu z dziewczyna ode mnie z miasta a ze ono nieduze to z widzenia sie znalysmy.. Mialysmy zabieg tego samego dnia. Mialam wrazenie ze to na niej nie zrobilo wielkiego wrazenia bo ja lezalam na lozku i wylam, a ta do mnie przyszla o jakis pierdolach gadac!! Malo tego ostatnio ja widzialam juz w zaawansowanej ciazy.. Pewnie nawet juz urodzila!:/

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 października 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądziłam, że coś mnie tak rozwali. Było mi cholernie ciężko tuż po, później jako przeszło, ale dzisiaj ta fotka mnie przerosła, na dodatek M. nie ma :(

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dziewuszki wszystko jest takie poplątane....ale jak jest zle to musi nadejsc ten czas ze bedzie dobrze...Co jakis czas jestem przy pomocy na porodowce wiec widze na codzien....szczesliwych rodzicow i sliczne malenstwa ktore witajac ten swiat oddają swoj pierwszy płacz .....

    Myszkaazi.....czasami duzo rzeczy wydaje sie nam nie takie jak maja byc....ostatnio wzywalam policje....dzieqczyna na schodach 5ty miesiac ciazy nachlana i zażygana....k.....wa noz sie w kieszeni otwiera na taki widok!!

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo wlasnie tak jest ze Ci co chca i powinni miec dzidzie to kur.. nie moga a Ci co nie chca i nie powinni to jak kroliki :/ ale Dziewczyny na kazda z nas przyjdzie pora i bez smutania mi tu bo kazdej po pupie natrzaskam :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    bo wlasnie tak jest ze Ci co chca i powinni miec dzidzie to kur.. nie moga a Ci co nie chca i nie powinni to jak kroliki :/ ale Dziewczyny na kazda z nas przyjdzie pora i bez smutania mi tu bo kazdej po pupie natrzaskam :*


    No mnie by sie przydało....nawet sama Ci tylek nadstawie i pasa dam....podły dzień a jutro praca....moze nie bede tyle myśleć....Ale caly dzien nie bedzie mnie na ovu....wieczorkiem mam nadzieje ze nadrobie...

    63b363a823.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też praca. Przez ten podły nastrój z miłą chęcią bym się walnęła do łóżka, ale muszę ogarnąć na jutro lekcje :| No nic, trzeba się ogarnąć i ruszyć coś przygotować.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede po malutku uciekac....Jutro 12h przede mna....Moze w pracy nie bede myslec....

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam kobitki minol dzionek . Ja dzis poszlam do pracy na 2 godzinki slodki ten Jasiu smieszek taki malutki az mi poprawil humorek : ) buziole

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Jak tam kobitki minol dzionek . Ja dzis poszlam do pracy na 2 godzinki slodki ten Jasiu smieszek taki malutki az mi poprawil humorek : ) buziole
    Nooo wlasnie myślałam jak tam pierwszy dzien w pracy...Ja leniuchowalam sprzatalam a caly wieczpr pid kocem i kołowrotek mysli....moze dobrze ze jutro do pracy oderwe sie od myslenia...bede probowala

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Nooo wlasnie myślałam jak tam pierwszy dzien w pracy...Ja leniuchowalam sprzatalam a caly wieczpr pid kocem i kołowrotek mysli....moze dobrze ze jutro do pracy oderwe sie od myslenia...bede probowala
    Dobrze chociaz oderwalam sie na te dwie godzinki . Jeszcze w piateczek ide na 18 do 22gej a pozniej tylko poniedzialki I wtorki no I moze nieraz dojedzie jakis dzionek ale to dobrze cos innego bo co tu robic w domu tylko sprzatac , prac ,gotowac i tylko sie zamyslac czy wkoncu to ten cykl . Juz sobie powiedzialam co ma byc to niech bedzie . Przeciez i tak tego nie zmienie a jak bede sie zamartwiac to na dobre to nie wyjdzie . Przyjdzie i na mnie ten czas kiedy bede szczesliwa na maksa : ) buziolki moje kochane I bardzo dziekuje za wsparcie gdyby nie wy siedziala bym i pewnie plakala zamartwiajac sie co jest nie tak

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dobrze chociaz oderwalam sie na te dwie godzinki . Jeszcze w piateczek ide na 18 do 22gej a pozniej tylko poniedzialki I wtorki no I moze nieraz dojedzie jakis dzionek ale to dobrze cos innego bo co tu robic w domu tylko sprzatac , prac ,gotowac i tylko sie zamyslac czy wkoncu to ten cykl . Juz sobie powiedzialam co ma byc to niech bedzie . Przeciez i tak tego nie zmienie a jak bede sie zamartwiac to na dobre to nie wyjdzie . Przyjdzie i na mnie ten czas kiedy bede szczesliwa na maksa : ) buziolki moje kochane I bardzo dziekuje za wsparcie gdyby nie wy siedziala bym i pewnie plakala zamartwiajac sie co jest nie tak


    No to biore z Ciebie przyklad!!!Trzeba sie wspierac wygadac....dobrze ze jest Ovu i Wy :-*
    Fajnie.ze masz ta robote kazda chwila liczy sie poza.domem....Jestes w innym.otoczeniu inaczej spedzasz czas same plusy :-)

    63b363a823.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 16 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, mam pytanko czy po statunku Wam równiez tyle "tego" wypływa? :p


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    dziewczyny, mam pytanko czy po statunku Wam równiez tyle "tego" wypływa? :p


    Taaak niestety wypływa....

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie chyba czeka przychodnia całodobowa z Młoda:/

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    No to biore z Ciebie przyklad!!!Trzeba sie wspierac wygadac....dobrze ze jest Ovu i Wy :-*
    Fajnie.ze masz ta robote kazda chwila liczy sie poza.domem....Jestes w innym.otoczeniu inaczej spedzasz czas same plusy :-)
    tylko obiecaj ze nie bedziesz smutac ??? buziolki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec moje kochane mykam do lozeczka . : ) Życze wam spokojnej nocki . Dobranoc Buziaki : *

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tylko obiecaj ze nie bedziesz smutac ??? buziolki
    Daje Ci słowo :-):-)Buziol spij dobrze

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 16 października 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laseczki :)

    u mnie dziś piękna pogoda była, słoneczko, ciepełko aż miło :)
    tylko, że nawet nie miałam jak się tym nacieszyć, bo cały dzień w biegu- między 7:30 a 20:30 tylko pół godzinki byłam w domu, żeby z psiakiem wyjść :/
    ale na szczęście ten czas tak zapier...., że zaraz kolejny weekend :) :) :)

    ps. ja drugi dzień na wku.wie maksymalnej, przez tych kretynów z pracy :( stara się człowiek jak może, żeby im pomóc, a ci nie dość, że się dupą odwracają, to jeszcze obsmarują i robią ze mnie debila. Piep..one samce :( :( :(
    i między innymi z tego względu też chciałabym już zaciążyć :) pójde sobie na L4 i będę mieć z bańki tych kretynów :)
    no tylu normalnych ludzi nie ma pracy, a takich idiotów trzymają. nie rozumie tego :(

    ilonek lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 16 października 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    A mnie chyba czeka przychodnia całodobowa z Młoda:/

    a co się Margotka dzieje?

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 16 października 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo ja w końcu zwątpiłam czy to tak wszystkim czy ja jestem jakimś dziwnym przypadkiem z tym "wypływanie". i nawet jeśli troszkę poleżę z nogami w górze to i tal wylata


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ