X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 16 października 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Jestem leniem... Leżę w łóżku w piżamie :) Oglądam seriale i trochę pracuję na kompie :) żeby M. to widział :D
    Ja jeszcze w szlafroku siedzę przed kompem ale zaraz prysznic, zakupy i obiad bo Misiek o 16 pracę kończy :D

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 października 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj wolne od pracy, od obowiązków i od gotowania obiadu :) W zasadzie sama sobie coś później zrobię, ale chyba pójdę na łatwiznę i kupie sobie pierogi :) Jutro do 14:30 lekcje i weekend :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    hej kochane moje . Dzis mam zly humor to chyba od wczoraj bo mnie Piotrek zdenerwowal chyba bede musiala znow go do pionu ustawic . Na dodatku dzis jak wstalam zmierzylam temperature myslalam ze termometr zuce o ziemie znow mi tempka spadla ja sie juz poddaje : (

    Ewelinko, najwyżej będziemy się przykładać na listopad :) Przecież jeszcze nie wszystko stracone, ja też mam chusteczkowy humorek, no bo niestety wczoraj pokłóciłam się z mężem, chciałam się trochę odprężyć, pogadać z nim a tu klapa, poszedł spać, nie wiem co dalej będzie ale wiem że ja już poprostu nie mam sił żeby walczyć :(

    Ewelina23, ilonek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Ewelinko, najwyżej będziemy się przykładać na listopad : ) Przecież jeszcze nie wszystko stracone, ja też mam chusteczkowy humorek, no bo niestety wczoraj pokłóciłam się z mężem, chciałam się trochę odprężyć, pogadać z nim a tu klapa, poszedł spać, nie wiem co dalej będzie ale wiem że ja już poprostu nie mam sił żeby walczyć : (
    Dasz kochana rade , musisz dac rade nie poddawaj sie !!! Jak mam ten cykl bezowulacyjny to chciala bym zeby sie skonczyl juz I zaczne od nowa a nie tylko sie stresuje . Ale dzis dzwonilam do ginekologa I umowilam sie na wizyte powiedzialam mu o plamieniach I o ovufrend pow ze wie co to jest jak pojade to mu pokaze na telefonie moj wykres . Jeden minus ze musze czekac do 25 pazdziernika na wizyte bo kazal mi poobserwowac co bedzie sie dalej dzialo . Wiec sie stresuje tym czekaniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dasz kochana rade , musisz dac rade nie poddawaj sie !!! Jak mam ten cykl bezowulacyjny to chciala bym zeby sie skonczyl juz I zaczne od nowa a nie tylko sie stresuje . Ale dzis dzwonilam do ginekologa I umowilam sie na wizyte powiedzialam mu o plamieniach I o ovufrend pow ze wie co to jest jak pojade to mu pokaze na telefonie moj wykres . Jeden minus ze musze czekac do 25 pazdziernika na wizyte bo kazal mi poobserwowac co bedzie sie dalej dzialo . Wiec sie stresuje tym czekaniem


    A miałaś kochana wszystkie badania na hormony itp ???

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    A miałaś kochana wszystkie badania na hormony itp ???
    nie mialam kochana . cytology mialam robiona pol roku temu I wszystko dobrze bylo zobacymy teraz . zrobie cytologie niech mnie bada sprawdza wszystko nie wyjde mu z gabinetu chyba ze milo mnie zaskoczy ale watpie w to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam dzieczynki ze ja to chyba dzis szukalam pretekstu aby zalapac dola, o i mam, weszla, na temat o ciazy a tam "stado" dziewczyn ktore zaczynaly ze mna a juz sa w 14 -15 tyg...normalnie wejscie na ten temat powinno byc jedynie za okazaniem bety badz testu z dwoma kreskami, bo tak to wchodza tam takie Anie i sie nakrecaja;/

    a ja juz powinnam sie do prenatalnych przygotowywać gdyby... ehhh...
    wezcie mnie zabijcie!

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    nie mialam kochana . cytology mialam robiona pol roku temu I wszystko dobrze bylo zobacymy teraz . zrobie cytologie niech mnie bada sprawdza wszystko nie wyjde mu z gabinetu chyba ze milo mnie zaskoczy ale watpie w to


    Oby powiedział ci coś co cię uszczęśliwi :) Ja naprawde mam nadzieję że ci się uda :)A nawet jeśli nie to wiedz że nie jesteś sama :) Masz mnie i inne dziewczyny które napewną cię bedą wspierać, a co do twojego męża.. widzisz takie są ich uroki, chcą, ale jednak ciężko im się przyłożyć, a wiadomo dziecka przez wiatr się nie zrobi. Więc poczekaj bo ja wiem że on zrozumie swoje zachowanie i dopełni swojego obowiązku :) Buziakuję i przytulam mocniutko <3

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powiem wam dzieczynki ze ja to chyba dzis szukalam pretekstu aby zalapac dola, o i mam, weszla, na temat o ciazy a tam "stado" dziewczyn ktore zaczynaly ze mna a juz sa w 14 -15 tyg...normalnie wejscie na ten temat powinno byc jedynie za okazaniem bety badz testu z dwoma kreskami, bo tak to wchodza tam takie Anie i sie nakrecaja;/

    a ja juz powinnam sie do prenatalnych przygotowywać gdyby... ehhh...
    wezcie mnie zabijcie!


    Aniu wiem że to straszny ból, ja tak samo miałam wczoraj. Siedziała obok mnie taka dziewczyna która wyglądała na około 8 miesiąc, i wiesz co, szlak mnie trafił jak to dziecko zaczęło kopać, poprostu zazdrosć zżerała mnie od środka, no ale trudno muszę żyć dalej i ty też się uśmiechnij, zobaczysz że do nas też przyjdzie ten wyjątkowo-ciążowy stan :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 14:45

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Oby powiedział ci coś co cię uszczęśliwi :) Ja naprawde mam nadzieję że ci się uda :)A nawet jeśli nie to wiedz że nie jesteś sama :) Masz mnie i inne dziewczyny które napewną cię bedą wspierać, a co do twojego męża.. widzisz takie są ich uroki, chcą, ale jednak ciężko im się przyłożyć, a wiadomo dziecka przez wiatr się nie zrobi. Więc poczekaj bo ja wiem że on zrozumie swoje zachowanie i dopełni swojego obowiązku :) Buziakuję i przytulam mocniutko <3
    Dziekuje kochana za wsparcie : ) zobaczymy co to bedzie do tego 25go buziaczki

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powiem wam dzieczynki ze ja to chyba dzis szukalam pretekstu aby zalapac dola, o i mam, weszla, na temat o ciazy a tam "stado" dziewczyn ktore zaczynaly ze mna a juz sa w 14 -15 tyg...normalnie wejscie na ten temat powinno byc jedynie za okazaniem bety badz testu z dwoma kreskami, bo tak to wchodza tam takie Anie i sie nakrecaja;/

    a ja juz powinnam sie do prenatalnych przygotowywać gdyby... ehhh...
    wezcie mnie zabijcie!
    Aniu mam to samo w kołkonciezarne w dodatku moja przyjaciolka ciesze sie niezmiernie(ale w glebi duszy jest rozżalenie-dlaczego nie ja :-( )

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Aniu wiem że to straszny ból, ja tak samo miałam wczoraj. Siedziała obok mnie taka dziewczyna która wyglądała na około 8 miesiąc, i wiesz co, szlak mnie trafił jak to dziecko zaczęło kopać, poprostu zazdrosć zżerała mnie od środka, no ale trudno muszę żyć dalej i ty też się uśmiechnij, zobaczysz że do nas też przyjdzie ten wyjątkowo-ciążowy stan :):):)
    Gosiu by sie to spełniło Wam tego z całego serca życze jak i sobie ....:-)

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powiem wam dzieczynki ze ja to chyba dzis szukalam pretekstu aby zalapac dola, o i mam, weszla, na temat o ciazy a tam "stado" dziewczyn ktore zaczynaly ze mna a juz sa w 14 -15 tyg...normalnie wejscie na ten temat powinno byc jedynie za okazaniem bety badz testu z dwoma kreskami, bo tak to wchodza tam takie Anie i sie nakrecaja;/

    a ja juz powinnam sie do prenatalnych przygotowywać gdyby... ehhh...
    wezcie mnie zabijcie!
    No to się załatwiłaś na amen. Zabraniam tam Ci wchodzić...i innym też !!! Biada Wam !!!
    Dziewczyny,nam też się uda. Każda idzie swoim cyklem,jedna wolniej,druga szybciej - ale w końcu każda z nas będzie w ciąży,zobaczycie :)
    Aniu,przepięknie Ci w czerwonym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 15:38

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musialam ubrac kaloszki :D pada pada pada!! ale na szczescie juz w domku i nigdzie sie nie musze ruszac az do jutra rana :) jak mija popoludnie Kochane moje?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    musialam ubrac kaloszki :D pada pada pada!! ale na szczescie juz w domku i nigdzie sie nie musze ruszac az do jutra rana :) jak mija popoludnie Kochane moje?


    Ja siedze pod kocykiem i pije kawke :-)I zagladam tu do Was :-)Bo teskno

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie zrobilam kawusie ale zaraz musze smigac troszke ogarnac mieszkanko bo kumpela wpada :) w ogole jakos dziwnie sie dzis czuje i zrzucam to na pogode :D poki co:x

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    ja wlasnie zrobilam kawusie ale zaraz musze smigac troszke ogarnac mieszkanko bo kumpela wpada :) w ogole jakos dziwnie sie dzis czuje i zrzucam to na pogode :D poki co:x

    Ja juz mieszkanko rano posprzatalam :-)Noo oby to nie było przez pogode....kciukam.mocno

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozdrawiam :* i do pozniej :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje @ oddech na plecach chyba przyjdzie . Coraz bardziej mnie brzuch boli nie chce jej !!!!! Wezcie jej cos powiedzcie Prosze : (

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 października 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czuje @ oddech na plecach chyba przyjdzie . Coraz bardziej mnie brzuch boli nie chce jej !!!!! Wezcie jej cos powiedzcie Prosze : (
    Zamknij drzwi i jej za choinke nie wpuszczaj...dziadyga jedna....Niestety mnie tez nawiedzila przedwczoraj :-(Wcale nie byla mile widziana

    63b363a823.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ