X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszko i dobrze ze bez spiny bo nie ma co sie nakrecac :) spokoj jest wazny :) zazdroszcze ze sie ruszac nie musisz :) ja najpierw po bratanka do szkoly a pozniej po moja mloda do przedszkola :/ i to w dodatku tramwajem z przesiadką :/ pozdr:*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane moje . Dzis mam zly humor to chyba od wczoraj bo mnie Piotrek zdenerwowal chyba bede musiala znow go do pionu ustawic . Na dodatku dzis jak wstalam zmierzylam temperature myslalam ze termometr zuce o ziemie znow mi tempka spadla ja sie juz poddaje : (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dodatku pogoda do du.... Leje od samego rana

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wolno sie poddawac :* przesylam usciski :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba @ idzie do mnie bo znow dzis plamienie ale troszke wiecej : (

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj naprawdę się cieszę,że nie muszę tyłka z łóżka podnosić. W głowie mi się kręci, jestem jakoś dziwnie zmęczona, pewnie przez tę pogodę to wszystko... Dzisiaj M. nie będzie, więc wieczór samotny, nudny. Akurat dzień przerwy na wytworzenie nowych żołnierzyków :) Silniejszych i szybszych :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 16 października 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz musze spadac ale jeszczetu dzis wroce :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ale chyba zle mnie zrozumiałyscie:) mi nie chodziło o to ze sie piekle bo owulki nie ma jeszcze, bo wiem ze bedzie:) ale o to czy to mozliwe aby szyjka była juz otwarta, a zadnych objawow owulacji nie ma:)typu tempka czy testy;)

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 16 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wy za głupoty piszecie jaki deszcz jaka brzydka pogoda?
    U mnie Słońce świeci. zaraz idę na spacerek z pieskiem się przewietrzyć trzeba

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie glupie pytanie.
    Jak mierzycie ta temepature?? Ja raczej nie umiem tego prawidlowo robic.. Czasami sie zdarza, ze jak sprawdzam pare razy (od razu bez odstepu czasowego) to temperatury sie roznia.. I mysle, ze nie wkladam raz glebiej raz plycej.. Nie wiem, cos zle napewno robie :/
    Jak to jest z wami ? Termometr mam nowy elektryczny.. Ale juz nie raz zauwazylam, ze nawala :/

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 16 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane, ale chyba zle mnie zrozumiałyscie:) mi nie chodziło o to ze sie piekle bo owulki nie ma jeszcze, bo wiem ze bedzie:) ale o to czy to mozliwe aby szyjka była juz otwarta, a zadnych objawow owulacji nie ma:)typu tempka czy testy;)
    Znalazłam na innym forum: Szyjka macicy na początku cyklu jest lekko otwarta, złuszczone endometrium musi się jakoś wydostać na zewnątrz, po miesiączce zamyka się (chyba, że mamy do czynienia z bardzo krótkimi cyklami), by zacząć otwierać się w okresie płodności i zamknąć tuż po jego zakończeniu, aż do następnej miesiączki.

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 16 października 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Dziewczyny mam takie glupie pytanie.
    Jak mierzycie ta temepature?? Ja raczej nie umiem tego prawidlowo robic.. Czasami sie zdarza, ze jak sprawdzam pare razy (od razu bez odstepu czasowego) to temperatury sie roznia.. I mysle, ze nie wkladam raz glebiej raz plycej.. Nie wiem, cos zle napewno robie :/
    Jak to jest z wami ? Termometr mam nowy elektryczny.. Ale juz nie raz zauwazylam, ze nawala :/
    Na początku też używałam elektrycznego, ale zamieniłam na stary rtęciowy, jakoś wolę bo mam większe zaufanie.
    Od razu po przebudzeniu (najlepiej o stałej porze) mierzę temp, nie ruszam się za bardzo, nie wstaje, nie robię gwałtownych ruchów i nie zwracam uwagi na głębokość bo temp się chyba nie różni. I tylko raz się mierzy i ten pierwszy wynik się liczy

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Co wy za głupoty piszecie jaki deszcz jaka brzydka pogoda?
    U mnie Słońce świeci. zaraz idę na spacerek z pieskiem się przewietrzyć trzeba
    Kochana tu u nas w Irlandii leje od samego rana : (

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 16 października 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie słońca nie ma ale jest ciepkutko więc jestem juz po spacerku, teraz szybki obiad i do pracy...
    Przestańcie się dołowac bo to nic dobrego nie daje! pomyślcie o czym przyjemnym i zaraz się nastrój poprawi!

    Plumb80 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie zrobilam test noi chyba jutro max pojutrze wyjda juz identyczne krechy, a wiec owu powiinno przyjsc w terminie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Na początku też używałam elektrycznego, ale zamieniłam na stary rtęciowy, jakoś wolę bo mam większe zaufanie.
    Od razu po przebudzeniu (najlepiej o stałej porze) mierzę temp, nie ruszam się za bardzo, nie wstaje, nie robię gwałtownych ruchów i nie zwracam uwagi na głębokość bo temp się chyba nie różni. I tylko raz się mierzy i ten pierwszy wynik się liczy

    Mierze od razu po przebudzeniu, nie wierce sie itd.. Ale i tak czesto temp sie rozni. Moze racja, powinno sie tylko raz mierzyc,. Ale to i tak dziwne, ze takie cos wychodzi.. Łudze sie, bo od paru dni mam 36,5 dzisiaj tez taka byla, ale pare razy pokazalo mi 36,6... Ehhh ciezkie to jest :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocław-temp.10 stopni, zachmurzenie z przejaśnieniami;)zimnooooo! ale ja dzis w domu to co mi tam;P

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Mierze od razu po przebudzeniu, nie wierce sie itd.. Ale i tak czesto temp sie rozni. Moze racja, powinno sie tylko raz mierzyc,. Ale to i tak dziwne, ze takie cos wychodzi.. Łudze sie, bo od paru dni mam 36,5 dzisiaj tez taka byla, ale pare razy pokazalo mi 36,6... Ehhh ciezkie to jest :/
    Kochana zmien na zwykly rteciowy,niezawodny:)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 października 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem leniem... Leżę w łóżku w piżamie :) Oglądam seriale i trochę pracuję na kompie :) żeby M. to widział :D

    Plumb80, Martuśka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Jestem leniem... Leżę w łóżku w piżamie :) Oglądam seriale i trochę pracuję na kompie :) żeby M. to widział :D
    Kochana ja mam to samo nic mi sie nie chce ale musze sie zaraz zgarnac I jeszcze obiad zrobic a mi sie tak nie chce a o 16 musze wyjsc z domu : ( nie chce mi sie

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ