Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hej kochane jak tam u was ?

    Nudno, nie ma z kim pogadać :)
    Ale cóż... Może jutro będzie lepiej
    A u ciebie kochana co słychać?

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dukan23 wrote:
    Nudno, nie ma z kim pogadać :)
    Ale cóż... Może jutro będzie lepiej
    A u ciebie kochana co słychać?
    tak samo nudy :) ale dzień był dosyć miły :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wlasnie wrocilismy z knajpy bo bylismy ze znajomymi na pizzy i tam jak bylam w lazience zauwazylam na wkladce kropelke krwi, brzuch mnie bolal jak na okres do tego jajniki,oczywiscie spanikowalam i latalam co 5minut do lazienki i jeszcze pare kropel krwi ze mnie polecialo.. nie wiem co to moze byc? w zeszlym miesiacu tez tak mialam ale to bylo podraznienie bo mnie wtedy z zewnatrz bolalo, a teraz nie.. a mam dopiero 17 dc. nie wiem czy leciec jutro sie zapisywac do lekarza czy jescze poczekac i zobaczyc co sie dalej rozwinie?! a moze bete zrobic? ale to przeciez wrazie czego i tak za wczesnie...
    cholera juz sie martwie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny wlasnie wrocilismy z knajpy bo bylismy ze znajomymi na pizzy i tam jak bylam w lazience zauwazylam na wkladce kropelke krwi, brzuch mnie bolal jak na okres do tego jajniki,oczywiscie spanikowalam i latalam co 5minut do lazienki i jeszcze pare kropel krwi ze mnie polecialo.. nie wiem co to moze byc? w zeszlym miesiacu tez tak mialam ale to bylo podraznienie bo mnie wtedy z zewnatrz bolalo, a teraz nie.. a mam dopiero 17 dc. nie wiem czy leciec jutro sie zapisywac do lekarza czy jescze poczekac i zobaczyc co sie dalej rozwinie?! a moze bete zrobic? ale to przeciez wrazie czego i tak za wczesnie...
    cholera juz sie martwie :/
    Kochana nie zaszkodzi isc do lekarza i sprawdzic dlaczego te plamienie jest :* Albo moze poczekaj i zobacz czy bedzie znow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dziewczyny wlasnie wrocilismy z knajpy bo bylismy ze znajomymi na pizzy i tam jak bylam w lazience zauwazylam na wkladce kropelke krwi, brzuch mnie bolal jak na okres do tego jajniki,oczywiscie spanikowalam i latalam co 5minut do lazienki i jeszcze pare kropel krwi ze mnie polecialo.. nie wiem co to moze byc? w zeszlym miesiacu tez tak mialam ale to bylo podraznienie bo mnie wtedy z zewnatrz bolalo, a teraz nie.. a mam dopiero 17 dc. nie wiem czy leciec jutro sie zapisywac do lekarza czy jescze poczekac i zobaczyc co sie dalej rozwinie?! a moze bete zrobic? ale to przeciez wrazie czego i tak za wczesnie...
    cholera juz sie martwie :/
    albo to przed owulka ?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ewelina a przed albo w trakcie owulki moze wystapic plamienie? bo ja tak nigdyz nie mialam..
    a mozesz mi sprawdzic ten kalendarz ksiezycowy? tak z ciekawosci pytam :-).
    urodzilam sie 02.05.86 :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    no wlasnie ewelina a przed albo w trakcie owulki moze wystapic plamienie? bo ja tak nigdyz nie mialam..
    a mozesz mi sprawdzic ten kalendarz ksiezycowy? tak z ciekawosci pytam :-).
    urodzilam sie 02.05.86 :-)
    ok juz sprawdzam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    no wlasnie ewelina a przed albo w trakcie owulki moze wystapic plamienie? bo ja tak nigdyz nie mialam..
    a mozesz mi sprawdzic ten kalendarz ksiezycowy? tak z ciekawosci pytam :-).
    urodzilam sie 02.05.86 :-)
    Ostatnia kwadra , półksiężyc masz tak samo jak ja od 25 listopada do 3 grudnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie pokrywa z owulka

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 17 listopada 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    na weselu
    Izuś jak po weselu bo u mnie zabawa udana :)

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    mi sie pokrywa z owulka
    a mi wcale.. a mozesz mi sprawdzic jak wczesniejsza wypadala?
    nie wiem dalej mnie bola jajniki :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a mi wcale.. a mozesz mi sprawdzic jak wczesniejsza wypadala?
    nie wiem dalej mnie bola jajniki :/
    kochana jest takie cos jak plamienie okoloowulacyjne czy cos takiego;)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja nigdy w zyciu nie mialam czegos takiego i dlatego sie teraz martwie.. u lekarza bylam ostatnio w maju i przebadala mnie od a do z, a teraz sie boje ze moglo mi sie cos przyplatac... a moze tylko swiruje przez te starania? tylko skad te plamienia?!

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    tylko ja nigdy w zyciu nie mialam czegos takiego i dlatego sie teraz martwie.. u lekarza bylam ostatnio w maju i przebadala mnie od a do z, a teraz sie boje ze moglo mi sie cos przyplatac... a moze tylko swiruje przez te starania? tylko skad te plamienia?!
    Ja też nigdy nie miałam plamień więc nie znam się ale moim zdaniem powinnaś poczekać tak ok 3 dni i zobaczyć czy te plamienia się już nie pojawią

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny znalazłam kalkulator owulcyjny i obliczyłam i pokazalo mi ze dziś dzień plodny od 17-1.12 grudnia nie możliwe bo owu mi czerwone pokazuje swiatlo możecie sprawdzić jak wam pokazuje ?

    http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=131

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a mi wcale.. a mozesz mi sprawdzic jak wczesniejsza wypadala?
    nie wiem dalej mnie bola jajniki :/
    26 pazdziernika do 3 listopada

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina to mi sie wogole nie pokrywa z niczym...

    malinka sprawdz sobie kalkulator dni plodnych na 'netmama' ja ten najbardzoej lubie :-)

    no nic pozostaje mi tylko czekac...

    dzisiaj zapisalismy sie na andrzejki :-). pobawimy sie troche i potanczymy :-). dobrze ze akurat bedze wiedziec juz wtedy na czym stoje :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ewelina to mi sie wogole nie pokrywa z niczym...

    malinka sprawdz sobie kalkulator dni plodnych na 'netmama' ja ten najbardzoej lubie :-)

    no nic pozostaje mi tylko czekac...

    dzisiaj zapisalismy sie na andrzejki :-). pobawimy sie troche i potanczymy :-). dobrze ze akurat bedze wiedziec juz wtedy na czym stoje :-)
    no wlasnei patrzyłam praktycznie każdy mi pokazuje owu 28 listopada

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    czesc dziewczyny znalazłam kalkulator owulcyjny i obliczyłam i pokazalo mi ze dziś dzień plodny od 17-1.12 grudnia nie możliwe bo owu mi czerwone pokazuje swiatlo możecie sprawdzić jak wam pokazuje ?

    http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=131
    mi ten kalkulator pokazał dni płodne od 14 do 25 listopada.

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    mi ten kalkulator pokazał dni płodne od 14 do 25 listopada.
    ja od jutra chyba testy owu będę robic miałam ten cykl 31 teraz i prawdopodobnie wtedy kiedy mnie kul jajnik wtedy mogla być owulka odjelam od daty miesiączki 14dni i ten dzień mi wyszedł co mnie bolalo

‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ