Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ewelina to mi sie wogole nie pokrywa z niczym...

    malinka sprawdz sobie kalkulator dni plodnych na 'netmama' ja ten najbardzoej lubie :-)

    no nic pozostaje mi tylko czekac...

    dzisiaj zapisalismy sie na andrzejki :-). pobawimy sie troche i potanczymy :-). dobrze ze akurat bedze wiedziec juz wtedy na czym stoje :-)
    ;p
    nie zawsze sie pokrywa z owulka :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane spad dobranoc buzka :*

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc ewelinka :-). dzieki za sprawdzenie :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Lece kochane spad dobranoc buzka :*
    dobranoc :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc kochane do jutra :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mowie dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Widze ze nasz watek spada coraz nizej :-/ .
    Ania jak tempka dzis?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sieeeeema :D

    w końcu jestem :D :D :D
    ciężki weekend za mną :/ w sobotę o 4:00 pobudka i 4 godziny w samochodzie, do 18 na zajęciach, potem do 2:30 impreza, pobudka co pół godziny- czyli można powiedzieć noc bez snu, a wczoraj znów zajęcia, zajęcia, zajęcia i 5 godzin w samochodzie :( i o 20:00 już spałam :) ale odespałam, dziś wolne- polecę do kosmetyczki, potem może do dermatologa się wybiorę, chociaż wcale mi się nie chce, chatę ogarnąć, bo zarosła przez weekend- mój mąż tak robił pranie, że białe rzeczy poprał z czarnymi i wszystko pofarbowane :/
    no, ale najważniejsze, że owu wyznaczyło owulkę na piątek- mam tylko nadzieję, że faktycznie tak było, bo przecież 2 dni po można powiedzieć, że bez obserwacji były :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Martuśka, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś te nasze forum zeszło na dno:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mungo to trzymad kciuki za zielona krope <3 @-}--

    mungo lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już ponad pół godziny Was nadrabiam z wpisami jak mnie nie było :P

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka a możesz mi sprawdzić ten księżycowy kalendarz?
    3.10.1985
    dzięki z góry :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój pienio tak się za mną stęsknił, że nie odstępuje mnie na krok :)
    leży mi teraz na ręce, a jak próbuję zabrać, to na mnie warczy :D
    mój słodziak <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana sprawdze jak bd w domku bo teraz w pracy jestem i w tel pisze

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Kochana sprawdze jak bd w domku bo teraz w pracy jestem i w tel pisze
    oki:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawno tutaj nie wchodziłam bo czasu ostatnio brak, tez zauważyłam że coraz mniej wpisów tutaj :/
    planujemy z mężem i znajomkami w sobote potańcować i odstresować się troszeczkę ale najpierw w środe USG :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    dawno tutaj nie wchodziłam bo czasu ostatnio brak, tez zauważyłam że coraz mniej wpisów tutaj :/
    planujemy z mężem i znajomkami w sobote potańcować i odstresować się troszeczkę ale najpierw w środe USG :)


    my też planujemy wybyć na jakąś impreze...
    mamy wiele pomysłów ale wczoraj doszliśmy do wniosku że jednak pojedziemy do Katowic, do klubu gdzie się pierwszy raz poznaliśmy :)w sumie się cieszę bo znowu bedzie można powspominać czasy w których miało się 18 lat :D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien dobry.
    Widze ze nasz watek spada coraz nizej :-/ .
    Ania jak tempka dzis?
    kochana nie pytaj, bo ja chora jestem, mam stan przed gorączkowy tak ze nawet nie mierzyłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2013, 14:32

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeeja! Jestem! Ciężki i bardzo zabiegany weekend miałam, odstresowywałam się na maksa :) Dzisiaj już po pracy, tylko muszę ogarnąć dom, bo aż przykro patrzeć i oczywiście jak zwykle prasowanie mnie woła. Niby miałam się przespać, bo wczoraj poszłam spać koło 2 a dziś o 7 wstałam, ale kurczę jak się zdrzemnę to nic mi się nie będzie chciało i do tego nie będę mogła zasnąć wieczorkiem.
    Kobietki, właśnie też zauważyłam, że tak tu słabo piszecie :) Myślałam, że będę z 30 minut Was nadrabiać, a tu szybko poszło!:)
    Może jakąś listę testową zrobimy na ten miesiąc al bo przynajmniej przyznawać się, kto kiedy testuje! :)
    Buziaki dla Was wszystkich!:*

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 18 listopada 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa... Zapomniałam o tym kalendarzu księżycowym napisać :) Ja sprawdzałam sobie, mnie się niby pokrywa z owulacją, ale w tamtym miesiącu <3 były wg owulacji z tego kalendarza, no i ciąży brak :), więc tak średnio w to wierzę :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ