X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 18 października 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina ja zbieram sie po mału do pracy :(cała noc przede mną

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Ewelina ja zbieram sie po mału do pracy :(cała noc przede mną
    Ja tez ide dzis na 18 do 22 : ) jeszcze troszke mam czasu chociaz wszystko mam ogarniete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy juz i do 23 :( nie chce mi sie okropnie...

    Powiem wam ze mnie dziwi, ze mam troche rozciagliwego sluzu.. Czyli dzialalismy troche za wczesnie.. No ale moze akurat sie uda :)

    Ilonek i ewelina milej pracki ;)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 18 października 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja tez ide dzis na 18 do 22 : ) jeszcze troszke mam czasu chociaz wszystko mam ogarniete
    no ja od 19-7 mej rano :)A wiec do juterka kochane dziołszki :)

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 18 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    A ja w pracy juz i do 23 :( nie chce mi sie okropnie...

    Powiem wam ze mnie dziwi, ze mam troche rozciagliwego sluzu.. Czyli dzialalismy troche za wczesnie.. No ale moze akurat sie uda :)

    Ilonek i ewelina milej pracki ;)

    Dzięki i do juterka :)

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 18 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czesc kochane juz wiem od czego te plamienia u mnie . mialam dwa dni plamien wtedy nie serduszkowalismy czoraj plamien bylo brak no I serduszkowalismy a dzis sa plamienia wiec to napewno od serduszkowania . Odpuszczam sobie bo dzis tempka poszla w gore wiec napewno jestem po owulacji . A za tydzien pedze do gina I nie wyjde mu z gabinetu jak mnie porzadnie nie zbada I nie zrobi badam

    Właśnie ja się dzisiaj też wystraszyłam bo dostałam jakiegoś plamienia, ale takiego bardzo małego i sama nie wiem czy to nie jakieś obtarcie czy co?? wczoraj poszalaliśmy a tu dzisiaj coś takiego?! Załamka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    A ja w pracy juz i do 23 :( nie chce mi sie okropnie...

    Powiem wam ze mnie dziwi, ze mam troche rozciagliwego sluzu.. Czyli dzialalismy troche za wczesnie.. No ale moze akurat sie uda :)

    Ilonek i ewelina milej pracki ;)
    Dziekuje kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Właśnie ja się dzisiaj też wystraszyłam bo dostałam jakiegoś plamienia, ale takiego bardzo małego i sama nie wiem czy to nie jakieś obtarcie czy co?? wczoraj poszalaliśmy a tu dzisiaj coś takiego?! Załamka...
    u mnie te plamienia w ciagu cyklu byly 5 razy wczoraj nic nie bylo a po wczorajszym serduszkowaniu dzis znow wiec to chyba od serduszkowania . dlatego przestaje serduszkowac I chyba juz po owulce wejdz do mnie I zobacz sobie moj wykres . dzwonilam do gina dwa dni temu ale kazal obserwowac wiec za tydzien jade do niego z moim wykresem I nie wyjde mu z gabinetu jak mi nie powie wszystko bo on jak bylam jakis czas temu nic nie mowi trzeba sie wszystko pytac wiec bedzie 1000 pytan do . a niewiem gdzie tu u nas w Dublinie jest jakis dobry ginekolog no I jak mi pow ile mnie to bedzie kosztowalo to szok na prawie miesiac zycia by mi to starczylo no ale coz to nie polska za wszytsko tu trzeba placi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2013, 17:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    no ja od 19-7 mej rano :)A wiec do juterka kochane dziołszki :)
    Do jutra kochana . Milej pracy zycze oby szybko zlecialo : )

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się na pokładzie pociągu kochane dziś wcześniej więc pogadam z Wami troszkę bo stęskniłam się BARDZO za Wami... U mnie dzień jak codzień czyli zapier...:( Ale dziś zabieram się za seduszkowanie w końcu:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Melduję się na pokładzie pociągu kochane dziś wcześniej więc pogadam z Wami troszkę bo stęskniłam się BARDZO za Wami... U mnie dzień jak codzień czyli zapier...:( Ale dziś zabieram się za seduszkowanie w końcu:)
    Hej kochana, bo sie kurcze przepracujesz i bedzie dopiero:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2013, 18:27

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kurna nie mogę przestać muszę pracować bo otwieram drugi lokal muszę sama dopilnować pewnych rzeczy... Ale dni płodne się zblizają kochana trzeba zabierać się do roboty:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 18 października 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizneswoman! :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha chciałabym :) Ale stać mnie na majtki skarpetki rajstopy i czasem na zamówienie pizzy:):)To już plus:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie kurde w tym tyg(mam rozliczane tygodniowe) to tylko chyba na waciki stac;/ ale jak chciało sie wolnego to teraz tak sie ma!;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2013, 18:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ania kurna nie mogę przestać muszę pracować bo otwieram drugi lokal muszę sama dopilnować pewnych rzeczy... Ale dni płodne się zblizają kochana trzeba zabierać się do roboty:)
    my to juz pracujemy, ale jakos owu nie nadchodzi, zafochowala sie czy co?! noi w mych myslach zapanowalo zobojetnienie jakies;/

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz tak jak ja już wrzuciłam na taki totalny luz że jak się uda to będę mile zaskoczona jak nie o norma:)

    gosia2020, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 18 października 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    my to juz pracujemy, ale jakos owu nie nadchodzi, zafochowala sie czy co?! noi w mych myslach zapanowalo zobojetnienie jakies;/

    My też pracujemy, ale owu narazie brak a teoretyczie powinna być dziś, a tu jakieś liche te objawy... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ja dziś sama w domku bo mąż poszedł na nocke;/.tak sobie weszłam zobaczyć co tam u was słychać??:)

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadłam tylko na chwilkę pije piwko i już mężem poszaleliśmy z bzykankiem jeszcze długa noc przed nami:):)... Ale u mnie do owulki równy tydzień szyjka twarda zamknięta choć podnosi się już ku górze także czas niebawem zaczynać:) Miłej nocki buziaczki moje kochaniutkie ja idę szaleć w wyrku z mężulkiem:0

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ