X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    U mnie sprawdzenie drożnosci jajowodów - 350 zł, badanie nasienia 150zł, a jeśli okazało by się że jedynym ratunkiem będzie in vitro to niestety taka przyjemność wynosi 5000 zł. Nie wiem mąż mówił że mógłby nawet całą wypłate przeznaczyć na to żeby się udało, owszem to nie jest problem ale żyć też z czegoś trzeba. Więc nad tym trzeba się grubo zastanowić
    Gosiu a dlaczego za drozność masz płacic?

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak nie ma nic za darmo:( ja 5 lat temu poroniłam w 9 tygodniu :( zaszłam wtedy w ciaze za 1 razem dlatego teraz się troszkę przejęłam ze nie udalo mi sie za 1 razem ale cóz fajnie że nie jestem sama a i wy jesteście ze mna:)w grupie raźniej:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Ja uciekam się położyć kochane;) do jutra;) kolorowych i slodkich;*
    Słodkich i spokojnych snów :*

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    no tak nie ma nic za darmo:( ja 5 lat temu poroniłam w 9 tygodniu :( zaszłam wtedy w ciaze za 1 razem dlatego teraz się troszkę przejęłam ze nie udalo mi sie za 1 razem ale cóz fajnie że nie jestem sama a i wy jesteście ze mna:)w grupie raźniej:)

    Karolinko witamy cię w gronie przyszłych mamusiek :) Oczywiscie nie smuć się bo my jesteśmy od tego żeby wspierać i pomagać :) Ciążą się nie martw, zaczynasz pierwsze starania więc pewnie wszystko przed Tobą !!!! Buziaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 21:21

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 17 października 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinko witamy w naszym ovuświecie ;)

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki wam:* chciałabym wam tak napisać ze mam dwie kreseczki ehhh :D staram się nie schizowac za bardzo a podejsc lajtowo ale czasami się nie da;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    no tak nie ma nic za darmo:( ja 5 lat temu poroniłam w 9 tygodniu :( zaszłam wtedy w ciaze za 1 razem dlatego teraz się troszkę przejęłam ze nie udalo mi sie za 1 razem ale cóz fajnie że nie jestem sama a i wy jesteście ze mna:)w grupie raźniej:)
    Kochana udostemnij swoj wykres to bedziemy mogul cie wspierac : )

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    dzięki wam:* chciałabym wam tak napisać ze mam dwie kreseczki ehhh :D staram się nie schizowac za bardzo a podejsc lajtowo ale czasami się nie da;)
    Karolcia nie rób tak jak ja....:)Korba i nici ze starań

    63b363a823.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 17 października 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne że w grupie raźniej, zawsze można sie wygadac i poradzić. Nie trzeba wszystkiego chowac w sobie
    Fajnie że jesteście :*

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 października 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia lepiej dłużej się postarać a dobrze :)
    Moją ostatnia ciąże niestety też starciłam, a zaszłam za pierwszym razem.. Dlatego teraz spokojnie czekam,a już 5cykl leci...

    Ja też już sama w głowe zachodzę jaki to śluz mam i nie bardzo go potrafie okreslić, oszaleć z tym można! po 10razy dziennie sprawdzam moj kalendarz, w zasadzie w bliżej nieokreślonym celu ...

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane kobitki weszlam zostawic usmieszek na wieczorek zebyscie nie smutaly mi tu juz wiecej 386655hlgr4t2b8k.gif kolorowych snow wam zycze buziolki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 21:54

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez życze dobrej nocy!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    no tak nie ma nic za darmo:( ja 5 lat temu poroniłam w 9 tygodniu :( zaszłam wtedy w ciaze za 1 razem dlatego teraz się troszkę przejęłam ze nie udalo mi sie za 1 razem ale cóz fajnie że nie jestem sama a i wy jesteście ze mna:)w grupie raźniej:)
    Pewnie kochaniutka ze razniej . A jak bedziesz miala zly humorek to my ci go zaraz sprostujemy na dobra droge zebys nam nie smutala : ) musimy myslec pozytywnie a bedzie wszystko dobrze nie poddajemy sie o nie !!! Zle mysli odpedzamy myslimy tylko o samych pozytywach .

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    512817eb8fp698xv.gif takiego aniolka zycze kazdej z was : )!!!!!! buziolki : )

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    512817eb8fp698xv.gif takiego aniolka zycze kazdej z was : )!!!!!! buziolki : )
    Spij dobrze Ewelinko :*
    I do juterka :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Karolcia :)
    Coraz więcej nas tutaj i dobrze :)
    Kochane,życzę Wam stosunkowo udanej nocki,a jutro humoru superanckiego,że hej :D
    Dobranoc i gorącej nocy <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Plumbcia :-*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj karolcia :)
    Ja tez zaszlam za 1 razem i poronilam.. Teraz 3 cykl staran.. Mam nadzieje, ze w koncu sie uda.
    Zaczynam dzisiaj pic ziolka na 2 faze cyklu, na progesteron.. Nie wiem nawet czy owu mialam ale co tam :p

    Wrocilam z pracy wypije i ide spac zaraz..

    Dobrac kochaniutkie. Dobrze ze jestescie :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Karolcia lepiej dłużej się postarać a dobrze :)
    Moją ostatnia ciąże niestety też starciłam, a zaszłam za pierwszym razem.. Dlatego teraz spokojnie czekam,a już 5cykl leci...

    Ja też już sama w głowe zachodzę jaki to śluz mam i nie bardzo go potrafie okreslić, oszaleć z tym można! po 10razy dziennie sprawdzam moj kalendarz, w zasadzie w bliżej nieokreślonym celu ...


    Mam to samo, tez wchodze pare razy dziennie, jakby ńie wiem co sie tam zmienic mialo..
    Musimy czekac...
    Dobranoc slonce :)

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 18 października 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje aniołki kochane k.. no nie mam czasu otwieramy z mężem drugi sklep i mam taki zapierdziel że głowa mała... Ale cóż muszę do 10.11 wytrzymać...
    Witam nowe koleżanki w naszym małym zacisznym i fantastycznym gronie:)
    U mnie bez polotu codziennie padam na twarz ze zmęczenia a tu trzeba serduszkować bo dni płodne i owulka zbliża się już wielkimi krokami... Moje kochane nie przeczytałam co wy tam pisałyście wcześniej ale obiecuję że nadrobię wszystko:)
    Wiecie że jesteście fantastyczne więc nie będę dalej słodzić tylko życzę Wam miłego dnia cmokusie dla każdej z Was:)

    Plumb80, mungo, ilonek, mycha28 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ