X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    No niektórzy to farciarze
    a no widzisz...nam wiatr w oczy...

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja znalazłam ta stronkę 2 dn temu i chciałam was wszystkie przywitac:)
    Staram sie z mężem o dziecko dopiero miesiąc 1 raz nie wyszedł więc mam nadzieję że w tym miesiącu się uda:) 10.10.2013 miałam @ wiec teraz czekam na płodne już sama sie gubię kiedy mam ;) to pewnie temu że człowiek się zaczyna schizowac:)

    gosia2020, Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Karolcia witam serdecznie :)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 taki nick czy w moim wieku jesteś?:) Masz już dzieci? Ja to się stresuje tym że nie zaszłam za pierwszym razem...a Ty jak starania:)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj wiek ale ja dopiero 26ste urodzinki w grudniu :) mam córkę ma 2 lata i 8 miesiecy ale ona to byl złoty strzał bez problemu a teraz chyba 3 lub 4 cykl staran i dupa :) zadko udaje sie zajsc za pierwszym razem wiec nie masz sie czym stresowac :) na pewno sie uda tak jak i kazdej z nas :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzięje :) juz powiem Ci że nawet śluzu nie rozpoznaje;/ jak sie pragnie dziecko to ciezko :(.Fajnie że już masz córeczke ;)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na prawde nie masz sie czym martwic na spokojnie to wez tym bardziej ze to dopiero 1 cykl u Ciebie staranek :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nawet uczę w szkolę pewną uczennicę która właśnie ma 16 lat i jest w 7 miesiącu ciąży, to jest skanadal żeby dzieci w tym wieku brały się za takie rzeczy. No cóż takie jest życie i Bóg daje niesprawiedliwość wobec tych którzy pragną dziecka :) Ja powiedziałam już, od następnego cyklu mierze tylko tempke i przestanę myśleć o dziecku, myśle że to mi dobrze zrobi... A jak już się nie uda to trzeba mykać do kliniki niepłodności.. trudno wydamy dużo kasy ale chociaż będe wiedziała na czym stoję !!!!
    Mąż niestety wróci o 1 w nocy, czyli nici z serduszkowania :( Kurde jak tu zajść w ciażę, przecież przy takim czymś to ręce opadają

    Margotka87, mycha28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż poszedł na nocke ale wczoraj był ssexik tyle że jestem 3 dni po okresie tek wiec za pewne nie płodne mam;/Powiedzcie mi możliwe ze przed okresem gdzies tydzien moge miec owulacje?

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem jak to jest jak chlop pozno wraca albo go wcale nie ma kilka dni :( rece opadaja. oczywiscie z moim R byla dzis lekka spina bo ma pretensje ze ja sie znowu nakrecam itd no ale mysle ze my kobitki juz tak mamy :) Gosia 3mam kciuki za zielonosc u Ciebie ba nawet u kazdej z nas. a co do 16sto latek w ciazy to jest porazajace ze co raz wiecej dzieci zostaje rodzicami o ile tak to mozna nazwac ja sie dzis od znajomej dowiedzialam ze u niej w bloku 14sto latka jest w ciazy a ojciec dziecka ma lat 15 :/ jak sie tu nie wkur....

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola udostepnij nam wykres tak bedzie latwiej :) a śluz jaki mialas na tydz przed okresem?

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    Hej :)

    Ja znalazłam ta stronkę 2 dn temu i chciałam was wszystkie przywitac:)
    Staram sie z mężem o dziecko dopiero miesiąc 1 raz nie wyszedł więc mam nadzieję że w tym miesiącu się uda:) 10.10.2013 miałam @ wiec teraz czekam na płodne już sama sie gubię kiedy mam ;) to pewnie temu że człowiek się zaczyna schizowac:)
    Scizowanie najgorsze....znam to bardzo dobrze...chyba gumowy młotek tylko pomoze :)

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny ja nawet uczę w szkolę pewną uczennicę która właśnie ma 16 lat i jest w 7 miesiącu ciąży, to jest skanadal żeby dzieci w tym wieku brały się za takie rzeczy. No cóż takie jest życie i Bóg daje niesprawiedliwość wobec tych którzy pragną dziecka :) Ja powiedziałam już, od następnego cyklu mierze tylko tempke i przestanę myśleć o dziecku, myśle że to mi dobrze zrobi... A jak już się nie uda to trzeba mykać do kliniki niepłodności.. trudno wydamy dużo kasy ale chociaż będe wiedziała na czym stoję !!!!
    Mąż niestety wróci o 1 w nocy, czyli nici z serduszkowania :( Kurde jak tu zajść w ciażę, przecież przy takim czymś to ręce opadają
    No kochana ja tez czekam na meza badania i na termin zabiegu jezeli bedzie dalej nic...to klinikia....

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    No kochana ja tez czekam na meza badania i na termin zabiegu jezeli bedzie dalej nic...to klinikia....

    Płatne masz te badania ???

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 17 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Płatne masz te badania ???
    Gosiu tak bo to prywatnie chyba 130 zł

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie przed okresem wygladał na płodny teraz mam nie płodne;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://smileys.sur-la-toile.com/repository/respect/0038.gif

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Gosiu tak bo to prywatnie chyba 130 zł


    U mnie sprawdzenie drożnosci jajowodów - 350 zł, badanie nasienia 150zł, a jeśli okazało by się że jedynym ratunkiem będzie in vitro to niestety taka przyjemność wynosi 5000 zł. Nie wiem mąż mówił że mógłby nawet całą wypłate przeznaczyć na to żeby się udało, owszem to nie jest problem ale żyć też z czegoś trzeba. Więc nad tym trzeba się grubo zastanowić

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 17 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam się położyć kochane;) do jutra;) kolorowych i slodkich;*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    banana_smiley_28.gif

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ