X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 22 listopada 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Już w pracy cisza i spokój jutro na 9 rano mam wizytę swojego gina ale jestem ciekawa co mi powie..... Mam stresa powiem Wam aż dreszcz mnie przeszedł jak zadzwonił do mnie bo to on dzwonił raz w tyg i pyta jak się czuję a jak już zadzwonił to chciałam już się umówić nie byłam 2 miesiące więc czas się przebadać... Mam nadzieje że coś mi powie wydrukuje te moje wykresy zobaczymy bo kazał mi zabrać je ze sobą...
    Iza czekamy na wieści
    Hej :* Będzie dobrze, zobaczysz! Też zawsze mam stres przed pójściem do jakiegokolwiek lekarza czy zrobieniem choćby morfologii, bo się boję, że wyniki będą nie tak, albo mi coś wynajdą. Jak to mówią - ludzie, którzy nie chodzą do lekarzy, są zdrowi ;)
    Dobrze, że masz takiego lekarza, który się Tobą interesuje :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    dzień doberek :)
    lecę zaraz na wyniki, bo popołudniu standardowa comiesięczna wizyta u endoktynologa.
    a Ty się Malinka nie przejmuj:) zresztą godzina 23 to już pora na lulanie i na <3 a nie na siedzenie na forum :P
    no anka pisala to odpisałam a ze jej cos nie pasuje co do mojej osoby to się wkurzylam ,

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 22 listopada 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no anka pisala to odpisałam a ze jej cos nie pasuje co do mojej osoby to się wkurzylam ,
    Co Ty taka nerwowa? Odpisałaś Ani 4 minuty później, więc mogło już jej nie być... :/
    Czy tu same księżniczki piszą, że nikomu nic nie można powiedzieć i każdy się zaraz foszy?
    Czy każdemu trzeba po sekundzie od pojawienia się postu odpisywać?
    Śmiać się i cieszyć życiem, a nie zaraz jakieś chore wizje, że komuś coś w kimś nie pasuje! Bo nam się pociąg wykolei!!!

    mungo, Anoolka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Co Ty taka nerwowa? Odpisałaś Ani 4 minuty później, więc mogło już jej nie być... :/
    Czy tu same księżniczki piszą, że nikomu nic nie można powiedzieć i każdy się zaraz foszy?
    Czy każdemu trzeba po sekundzie od pojawienia się postu odpisywać?
    Śmiać się i cieszyć życiem, a nie zaraz jakieś chore wizje, że komuś coś w kimś nie pasuje! Bo nam się pociąg wykolei!!!
    ja nie jestem nerowowa i się nie fosze ale ostatnio cos odpisałam ance to ona się wkurzyla ,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Jak u Was dzionek mija? Mam nadzieję,że wszystkie zdrowe,zwarte i gotowe :) Serduszkujcie i odliczajcie dni do testowania !!! Pozdrawiam i całuję każdą z Was z osobna :) <3

    mungo lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Jak u Was dzionek mija? Mam nadzieję,że wszystkie zdrowe,zwarte i gotowe :) Serduszkujcie i odliczajcie dni do testowania !!! Pozdrawiam i całuję każdą z Was z osobna :) <3
    Cześć :) Ja odliczam do testowania, chociaż w sumie na razie to tak na spokojnie :) Mam za dużo zajęć :D Też całuję :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i lepiej,że masz tyle zajęć,przynajmniej nie siedzisz i nie myślisz w kółko.

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo Halo SPOKÓJ PROSZĘ DO CHOLERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO to za kłótnie Anita weź dziewczyny uspokój troszku:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Jak u Was dzionek mija? Mam nadzieję,że wszystkie zdrowe,zwarte i gotowe :) Serduszkujcie i odliczajcie dni do testowania !!! Pozdrawiam i całuję każdą z Was z osobna :) <3

    u mnie wszystko dobrze ;) doprawda miesiąc jest stracony no ale cóż,
    odbijemy sobie w następnym miesiącu :)

    Pozdrawiam i całuję :* <3

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz pójdą do kotłowni ładować węgiel,co rozładują emocje ;) A przy okazji pociąg ruszy pełną parą :)
    Dziewczyny,spokojnie.Jesteśmy z jednego pociągu,nie kłóćcie się <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    u mnie wszystko dobrze ;) doprawda miesiąc jest stracony no ale cóż,
    odbijemy sobie w następnym miesiącu :)

    Pozdrawiam i całuję :* <3

    Głowa do góry,najważniejsze że myślisz pozytywnie :)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny....ja dopiero doczłapałam die do domu po nocce to zbajoma na kawe zaprosila to zakupy...a teraz leze pid kocykiem i chyba sie zdrzemne...BEDE WIECZORKIEM :-)

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .
    Co slychac za duzo nie mialam do nadrabiania bo za duzo nie pisalyscie .
    A ja mam kaca z zaraz znow walnie sie spac :/
    Kac morderca nie ma serca :(
    Imprezka udana :~) Moj biedak pojechal do pracy taki skacowany . W sobotetez idziemy na imprezke do znajomych na parapetowe :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek odpoczywaj sobie ;)
    Ewelina - no tak kac nie ma litości.Biedny mężulek,na kacu w pracy.Ale widzę,że imprez ciąg dalszy się zapowiada :) Szalejecie !!!

    ilonek lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina kochana jeszcze się rozpijesz nam hihi:) Dobrze że super się bawiłaś wierzę że kac ból głowy i zęba to najgorsze co może być:) Dasz radę pij dużo wody:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ilonek odpoczywaj sobie ;)
    Ewelina - no tak kac nie ma litości.Biedny mężulek,na kacu w pracy.Ale widzę,że imprez ciąg dalszy się zapowiada :) Szalejecie !!!
    Mowilam zeby zadzwonil i wolne wziol na kacu jeszcze jechal z Droghedy do Dublina 60 km . Ale na kaca najlepsza praca :) ja leze sobie pod kocykiem ale czujejak mnie sen ogarnia i tak mi zimno ;/ W sobote ostatnia imprezka i pozniej na jakis czas spokoj :)

    Plumb80, ilonek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelina kochana jeszcze się rozpijesz nam hihi:) Dobrze że super się bawiłaś wierzę że kac ból głowy i zęba to najgorsze co może być:) Dasz radę pij dużo wody:)
    no wlasnie nie mam gazowanej a nie gazowana nie dla mnie :/ a do sklepu sie nawet nie wychylam bo nie mam sily

  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) ja niedawno wstałam;) korzystam z wolnego :) Widze ze Paulinka wrocila do Nas:)

    Plumb80, Nusia1989, Paulia87 lubią tę wiadomość

‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ