X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ewuśka nie martwi się, że Twój przychorował, odbijecie sobie jak wyzdrowieje :) grunt, że masz ładną tempkę :) może już tam jakaś jajeczkowo-robaczkowa randeczka w Twoim brzuszku ma miejsce :)
    rano byłam w szoku, że tak poszła w górę :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    rano byłam w szoku, że tak poszła w górę :)
    oby się tylko utrzymała :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    oby się tylko utrzymała :)
    mam nadzieję, chociaż nie będę się załamywać jak nie uda nam się tym razem.. coś mnie brzuch pobolewa

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogole dziekuje dziewczyny za wsparcie :-*
    kochne jestescie!!
    ale dzis jestem rozkojazona.. mam taka malutka nadzieje, ze jednak sie udalo...

    mungo to objawy mam podobne, tyle ze cycki juz mnie nie bola :-P
    tylek tez mi nie rosnie zreszta przy mojej wadze to bylby cud chyba!!

    mungo, ewcia2337196, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    wogole dziekuje dziewczyny za wsparcie :-*
    kochne jestescie!!
    ale dzis jestem rozkojazona.. mam taka malutka nadzieje, ze jednak sie udalo...

    mungo to objawy mam podobne, tyle ze cycki juz mnie nie bola :-P
    tylek tez mi nie rosnie zreszta przy mojej wadze to bylby cud chyba!!
    Karmelku, mnie to raz bolą te cycki, raz nie bolą- robią co chcą :P i jeszcze jak gwałtownie się ruszę albo wstanę to mnie coś w podbrzuszu ciągnie- jakby skurcz czy coś, ale trwa tylko sekundę.

    wchodziłyście na tą stronkę:

    http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true

    jak sobie wpisałam swoje dane menstruacyjne, to mi wyszło, że faktycznie dziś mogło dojść do zagniezdzenia :)

    ale proszę niech mnie ktoś nakopie w dupsko, bo sobie już za dużo głupot do łba nawbijałam :( przecież jeszcze na cokolowiek, nawet gdyby to jest za wczesnie :(


    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki Izuśka, że my tak tu o tych objawach, teraz kiedy, Ty na wstrzymaniu jesteś :/

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wlasnie patrzylam na ta strone i pokazuje mi ze nawet na badanie krwi jest za wczesnie...
    nie pocieszylam sie wogole...
    ja ci do dupska nie nakopie bo sama sobie wkrecam :/

    izus biedaku teraz sobie odpoczniesz a potem jak przywalicie z mezem z grubej rury :-). to od razu bedzie zielono :-)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje drogie

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozecie pisac dziewczyny :) mi to nie przeszkadza naprawde patrze na dobro malej fasolki najpierw musze noge wyleczyc a pozniej myslec z powrotem o staraniach, ja juz wrzucilam bardzo na luz a za was trzymam kciuki i macie pisac tu o wszystkim :)

    mungo, myszkaazi, karmelek lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff... To się naczytałam :D Widzę zmian trochę tutaj zaszło :D
    Przepraszam kobietki, że nie piszę z Wami zbyt często, ale kompletnie nie mam czasu. Nie pamiętam, kiedy tak intensywnie żyłam jak teraz.
    Dzionek miałam bardzo miły, dużo zajęć, więc mało czasu na myślenie.
    Wieczorem się wkurzyłam bardzo, bo kurczę chyba znowu jakaś małpowata infekcja się do mnie przyplątała :( Śluz na gatkach taki bardzo gęsty, lekko żółty i szczypanie :/ :/ :/ Kurdeeee... No jak nigdy nie miałam takich akcji, tak od poronienia już trzeci raz i to zawsze w drugiej połowie cyklu... No nie ogarniam!!! Muszę się umówić w końcu do ginki, bo oszaleć można... :/ Kilka dni super ekstra, nic nie szczypie, komfort na maksa, a potem jeden lub dwa dni jakiegoś ciecierajstwa!

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Dobranoc moje drogie
    dobranoc :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Dobranoc moje drogie
    dobranoc

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ufff... To się naczytałam :D Widzę zmian trochę tutaj zaszło :D
    Przepraszam kobietki, że nie piszę z Wami zbyt często, ale kompletnie nie mam czasu. Nie pamiętam, kiedy tak intensywnie żyłam jak teraz.
    Dzionek miałam bardzo miły, dużo zajęć, więc mało czasu na myślenie.
    Wieczorem się wkurzyłam bardzo, bo kurczę chyba znowu jakaś małpowata infekcja się do mnie przyplątała :( Śluz na gatkach taki bardzo gęsty, lekko żółty i szczypanie :/ :/ :/ Kurdeeee... No jak nigdy nie miałam takich akcji, tak od poronienia już trzeci raz i to zawsze w drugiej połowie cyklu... No nie ogarniam!!! Muszę się umówić w końcu do ginki, bo oszaleć można... :/ Kilka dni super ekstra, nic nie szczypie, komfort na maksa, a potem jeden lub dwa dni jakiegoś ciecierajstwa!

    kup sobie może póki co Provag i Lactacyd femina taki co ma pH 3,5 i est specjalnie do stosowania w trakcie infekcji :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Dobranoc moje drogie
    kolorowych :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ufff... To się naczytałam :D Widzę zmian trochę tutaj zaszło :D
    Przepraszam kobietki, że nie piszę z Wami zbyt często, ale kompletnie nie mam czasu. Nie pamiętam, kiedy tak intensywnie żyłam jak teraz.
    Dzionek miałam bardzo miły, dużo zajęć, więc mało czasu na myślenie.
    Wieczorem się wkurzyłam bardzo, bo kurczę chyba znowu jakaś małpowata infekcja się do mnie przyplątała :( Śluz na gatkach taki bardzo gęsty, lekko żółty i szczypanie :/ :/ :/ Kurdeeee... No jak nigdy nie miałam takich akcji, tak od poronienia już trzeci raz i to zawsze w drugiej połowie cyklu... No nie ogarniam!!! Muszę się umówić w końcu do ginki, bo oszaleć można... :/ Kilka dni super ekstra, nic nie szczypie, komfort na maksa, a potem jeden lub dwa dni jakiegoś ciecierajstwa!

    To bardzo fajnie ze nie masz czasu myslec o objawach :) Zagladaj do nas jak znadziesz czas, a z ta infekcja to najlepiej do gina musi cos na to poradzic :)

    myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    kup sobie może póki co Provag i Lactacyd femina taki co ma pH 3,5 i est specjalnie do stosowania w trakcie infekcji :)
    Skoczę chyba jutro do apteki i się wybiorę cały ten Provag, codziennie. Teraz już po starankach, więc jakoś bez <3 damy radę :| No wkurzam się niemiłosiernie. Przez to straciłam nadzieję, że się uda :(

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mungo,ja też przy wstawaniu czułam takie rwanie kilka sekund w podbrzuszu i sutki bolały.Kolejne objawy doszły po czasie.
    Dziewczyny (Mungo i Karmelek) - trzymam kciuki za Was ;)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Skoczę chyba jutro do apteki i się wybiorę cały ten Provag, codziennie. Teraz już po starankach, więc jakoś bez <3 damy radę :| No wkurzam się niemiłosiernie. Przez to straciłam nadzieję, że się uda :(
    Musi sie w koncu udac, trzymam kciuki <3

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    To bardzo fajnie ze nie masz czasu myslec o objawach :) Zagladaj do nas jak znadziesz czas, a z ta infekcja to najlepiej do gina musi cos na to poradzic :)
    No musi, musi... Tylko moja super ginka to pewnie za tydzień najwcześniej mnie przyjmie, a do tych innych partaczy to średnio chce mi się iść :| W tym cały problem. Gdyby moja przyjmowała codziennie to już bym u niej była. W sumie to może do niej zadzwonię, tylko przecież czarodziejem ona nie jest i bez obejrzenia mnie to co ona poradzi? :(

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    No musi, musi... Tylko moja super ginka to pewnie za tydzień najwcześniej mnie przyjmie, a do tych innych partaczy to średnio chce mi się iść :| W tym cały problem. Gdyby moja przyjmowała codziennie to już bym u niej była. W sumie to może do niej zadzwonię, tylko przecież czarodziejem ona nie jest i bez obejrzenia mnie to co ona poradzi? :(
    Mozesz zawsze poradzic sie telefonicznie moze cos podpowie, a jak nie to w aptece mozna podpytac moze farmaceltka Ci cos poleci

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ