Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    O rany,ale się Was naczytałam !!! :O

    Ja dzisiaj sprzątałam mieszkanko,potem obiad i dzień z głowy.Teraz dopiero mam chwilkę dla siebie.
    Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki !!!
    wkoncu cos sie forum ruszylo :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 18:53

    Margotka87, iza30, mungo, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    aha no to trzymam kciuki zeby sie udalo <3
    dzięki ;) jeszcze pare cv do niemiec wyslalam trzeba zacząć cos swojego pomalu otwierac bo te zarobki w pl sa zalosne i smieszne

    nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis bede u was malo bo przyjechala szwagierka do mnie posiedziec :) tak wiec jak znajde troche czasu to wpadne pozniej :) jak cos to milego wieczoru wam zycze kobietki :*

    nick nieaktualny, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewelina,Ty zawsze odpowiesz,tak jak Paulina, Iza i Mungo.
    Pozdrawiam dziewczyny.

    nick nieaktualny, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moze ktoras wie jak sciagnac paznokcie zelowe ???

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź najlepiej do kosmetyczki,bo zniszczysz sobie płytkę.Chyba że już nie trzymają się mocno,to spróbuj sama ściągnąć ;)

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Idź najlepiej do kosmetyczki,bo zniszczysz sobie płytkę.Chyba że już nie trzymają się mocno,to spróbuj sama ściągnąć ;)
    powiem ci ze jednego sciagnelam bo dzwiami walnelam a reszta takie odrosty itak sie trzymaja prawie miesiac bez uzupelniaia

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro się tak mocno trzymają,to lepiej niech to zrobi kosmetyczka.Bo zniszczysz sobie płytkę.

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To skoro się tak mocno trzymają,to lepiej niech to zrobi kosmetyczka.Bo zniszczysz sobie płytkę.
    no jutro zadzwonie i sie umowie :)

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    dzięki ;) jeszcze pare cv do niemiec wyslalam trzeba zacząć cos swojego pomalu otwierac bo te zarobki w pl sa zalosne i smieszne

    A masz już coś na myśli? Chciałaś sklep z odzieżą otworzyć chyba,tak? Masz rację,trzeba coś wymyślać,bo ciężko w Pl. Najgorsze,że otwierając swój interes i tak trzeba wydać mnóstwo kasy na zezwolenia itp. Masakra...

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziewczyny posnęły :O
    Halo !!! Jest tu ktoś ?!

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem :P

    nick nieaktualny, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    O rany,ale się Was naczytałam !!! :O

    Ja dzisiaj sprzątałam mieszkanko,potem obiad i dzień z głowy.Teraz dopiero mam chwilkę dla siebie.
    Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki !!!

    Witaj kochana :) jak tam się czujesz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wszystko ok u mnie.

    Ja już nie mogę doczekać się Waszych testowań :) Wiem,że u niektórych dziewczyn cykle poodpadały,no ale w końcu są kolejne ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Nusia wszystko ok u mnie.

    Ja już nie mogę doczekać się Waszych testowań :) Wiem,że u niektórych dziewczyn cykle poodpadały,no ale w końcu są kolejne ;)
    no juz niedlugo testowania sie zaczna :)

    iza30, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję,że znowu którejś się uda.Musi,w końcu ten pociąg cały czas jedzie do zielonej stacji :)

    mungo, iza30, mycha28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mam nadzieję,że znowu którejś się uda.Musi,w końcu ten pociąg cały czas jedzie do zielonej stacji :)
    nom pociag sie zatrzyma jak kazda bedzie miala zielone :)

    nick nieaktualny, mycha28, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2153136hqqnxkqspf.gif

    nick nieaktualny, mungo, iza30, myszkaazi, mycha28, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Nusia wszystko ok u mnie.

    Ja już nie mogę doczekać się Waszych testowań :) Wiem,że u niektórych dziewczyn cykle poodpadały,no ale w końcu są kolejne ;)


    Kochana ty już jesteś w 7 tygodniu? Nawet nie wiedziałam że tak to szybko zleciało :)

    nick nieaktualny, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane ogladac film milego wieczorku :*

    nick nieaktualny, iza30, ADA 28 lubią tę wiadomość

‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ